kendllajf kendllajf komentáře u knih

Archiv Archiv Victoria Schwab

Nevím, jestli jsem teto knize, už psala komentář, ale když tak ho napíši znovu. Velmi originální nápad, který mě neomrzel. Čtu tuto knihu asi po třetí, a zatím jsem našla nové temné zakoutí tohoto příběhu, když jsem nad tím trošku víc popřemýšlela. S hlavní hrdinkou jsem soucítila. Líbila se mi. A navíc, jsem si zamilovala obálku a Wese. Někomu, takhle napsaný příběh nemusí sedět do not, ale já to rozhodně nejsem. Jedna z nejlepších knih, co jsem četla.

27.06.2016 5 z 5

Láska mezi písmenky Láska mezi písmenky Jodi Picoult

Jedna z krásných knížek. Sice ten začátek, to jsem myslela, že to asi nedočtu, jak to bylo dětsky napsané. To jsem si říkala, to nedám, ale později, když jsem se konečně odhodlala, vyšlo na jevo, že knížka je velice pěkná a čtivá.

13.06.2016 4 z 5

Rudá královna Rudá královna Victoria Aveyard

Co napsat jako komentář, jsem se rozhodovala už v půlce knihy. Kniha je dobrá, nové téma. ALE.....Děj mi nesedl místem, kde se to odehrávalo. Podle obálky, jsem si představovala prostě středověké království, ale později jak začali přibývat stroje, mě to nesedělo. Kamery, továrny,... Nevím. Obálka je sice úžasná, líbila se mi, ale jak jsem psala, neseděl mi děj. Určitě si přečtu další díl, a nakonec mě nadchl aji nápad, že skoro každý něco ovládá.

PS: Jak se jmenovali to vodní? Nynfy? To je jedno, ale začala jsem dumat, že když ovládají vodu, teoreticky by mohli ovládat i lidi. Člověk je převážně tvořen vodou:)

14.05.2016 3 z 5

Tygrova stezka Tygrova stezka Colleen Houck

Druhý díl....ÚŽASNÝ. Zamilovala jsem do knihy během první stránky, a nemohla jsem se od ní odtrhnout. Další krásný příběh, ale konce mi bylo strašně líto.

07.05.2016 5 z 5

Rozvaliny Gorlanu Rozvaliny Gorlanu John Flanagan

Tato kniha je ůžasná. I když, ne tak úžasná jak některé mé oblíbené knihy. Obálka- hned jsem se do ní zamilovala. Děj- líbil se mi strašně , a rozhodně doporučuji.

17.03.2016 5 z 5

Smrtící dotyk Smrtící dotyk Melinda Salisbury

Ze začátku mě kniha moc nebavila, ale v pozdějších chvílích jsem knihu nemohla odložit. Kniha byla zajímavá a moc se mi líbila a určitě si přečtu další díly.

10.03.2016 5 z 5

Případ vraždící slepice (Černočerná mystéria) Případ vraždící slepice (Černočerná mystéria) Sandra Grimm

Řeknu co se daty opakuje. Je to krásná kravina, ale pěkné čtení i když jsem to četla asi v 5 třídě.

24.01.2016 4 z 5

Příšerné příběhy z temného tunelu Příšerné příběhy z temného tunelu Chris Priestley

Tato mne trochu zklamala. Dva předchozí díly byla tak trochu více strašidelnější a ,,krvelačnější". Skoro žadné mne moc nevyděsilo. Ale doporučuji přečíst.

15.01.2016 4 z 5

Modré hlubiny Modré hlubiny Jennifer Donnelly

Podle mne tahle kniha nebyla nějak špatná. Příběh byl pěkný. ´Moc jste nad tím nemuseli přemýšlet. A aspoň 4 hvězdičky si to zaslouží.

03.01.2016 4 z 5

Příšerné příběhy z Černé lodi Příšerné příběhy z Černé lodi Chris Priestley

Čtu to teď a je to jak u prvního dílu. Zábava docela. (když nejste v posteli )

23.12.2015

Akademie Evernight Akademie Evernight Claudia Gray (p)

4etla jsem to nějak před týdnem a pořád se nerozhodla co napsat. No takže: podle mně tato kniha nebyla ani nudná ,ale aji moc nahoru. Podle mně to je docela dobrá kniha. sice některé scény jsou nudné, ale podle mně kniha stojí za přečtení. každý máme jiný vkus!!!:)

16.11.2015 3 z 5

Nebe je všude Nebe je všude Jandy Nelson

jedna z nejlepších. Líbili se mi různé scény. Akorát musím jednu hv. ubrat , protože autorka skákala jen na určitá místa pořád dokola.

14.11.2015 4 z 5

Poslední Dračí oko Poslední Dračí oko Alison Goodman

Úžasná kniha. Opravdu na úrovni. Skvěle zakončení. Já se myslela , že se asi zblázním. jedna z nejlepších. Lepší než první. Tohle by měla být povinná četba, podle mně by to většinu bavilo. ještě jednou. ÚŽASNÝ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

01.11.2015 5 z 5

Poslední Dračí oko Poslední Dračí oko Alison Goodman

Jsem u toho jak ji zbaví postavení svého rádce. To Vám povím MÁ TO GRÁDY!!!!!!!!!!!!!!!

29.10.2015 5 z 5

Poslední z bohů Poslední z bohů Rick Riordan

Velmi úžasná série. Pohltila mně do posledního dechu. Vyvrcholení: Bez chyby. To musí dostat 5 hv. :)))))))))

08.10.2015 5 z 5

Prokletí Titánů Prokletí Titánů Rick Riordan

Nezklamala. Užasný příbeh. Sice těch vtipných momentů tam bylo míň, ale i bez toho super.

17.09.2015 5 z 5

Prokletí Titánů Prokletí Titánů Rick Riordan

17.09.2015 5 z 5

Klan vlčice Klan vlčice Maite Carranza

Velmi dobrá kniha. Dobré bylo jak se to na konci rozuzlilo.

04.09.2015 4 z 5

Mezi láskou a smrtí Mezi láskou a smrtí Meg Cabot

Teď tuhle knihu čtu a zatím... nevím. Nedá se v tom vyznat. Možná tam autorka neměla dávat , jako ,že je po té smrti hodně ,, na dně" Nevím. takové knihy nejsou moc pro mně. Láska (ta pravá) se ta asi ještě neoběvila takže zatím.... -. nebo jak byla v tom podsvětí. Chci se dostat ven . Ježíš marja tak se s tím smířím. Ne. Vím ,že by se toho dostávala tak měsíc než by konečně pochopila , že se nedostane ven. Ale samozřejmě jak to je v knihách je venku!!! Je hodně lehkomyslná, a to se mi nelíbí

Jediná postava , která se mi líbí je John , nebo jak se jmenuje.

31.08.2015 1 z 5

Mrtvé město Mrtvé město Erin Hunter

Na začátku mi to připadalo velmi zmatené. Nechapala jsem co , kde , proč??? Byla to kniha jedna z mála kterou jsem nedočetla. Obalka je pěkná tak aspoň za to tu jednu hvězdičku.

25.08.2015 1 z 5