kečup60 kečup60 komentáře u knih

Soumrak templářů - Hledání svatého kříže Soumrak templářů - Hledání svatého kříže Tony McMahon

Očekávala jsem více napětí a dobrodružství. Ale jako oddechová četba celkem dobrý.

22.04.2018 4 z 5

Údolí havranů Údolí havranů Barbara Erskine

Je to druhá kniha od autorky, kterou jsem přečetla a musím souhlasit s předchozími komentáři. Autorka se opakuje a nevím jestli zkusím třetí knihu. Neříkám, že se to nečetlo dobře, bylo to napínavé a hlavně mě zajímalo jak to skončí, přesto, že už jsem sama tušila jak. A mé tušení se jen potvrdilo.

20.11.2017 3 z 5

Malevil Malevil Robert Merle

Už jsem ji četla před mnoha lety a i dnes jedním dechem. Lidé se v každé době chovají stejně.

20.11.2017 5 z 5

Amerika Amerika Franz Kafka

souhlasím s archandelkou. Myslím, že další pokus nepodstoupím. Chyběl mi konec.

26.09.2017 3 z 5

Láska je poslední most Láska je poslední most Johannes Mario Simmel

Po dočtení jsem z toho měla zvláštní pocit. Strach?! Nedokážu se rozhodnout zda se mi kniha líbila nebo ne. V každém případě jsem ji však přečetla jedním dechem. Ale ten děsivý pocit z ohrožení mám stále. Na druhou stranu nádherné popisy míst, do kterých jsem dostala chuť se podívat.

13.09.2017 3 z 5

Laguna plameňáků Laguna plameňáků Sofia Caspari

Obě knihy mě zavedly do míst pro mě zcela neznámých a proto je to tolik zajímavé a místy i napínavé.

13.08.2017 3 z 5

Bůh v renaultu Bůh v renaultu Michal Viewegh

Souhlasím s Haski. Smutek je silnější než naděje.

13.08.2017 3 z 5

Nebe Peklo Ráj Nebe Peklo Ráj Daniela Kovářová

Super povídky, které se čtou judním dechem. Obyčejně nečtu poděkování, ale tentokrát doporučuji je přečíst jako první - pro pochopení některých povídek. Je to takový mišmaš, ale nevadí. Naopak je to osvěžující.

27.01.2017 5 z 5

Tři přání Tři přání Liane Moriarty

Po přečtení Manželovo tajemství jsem očekávala něco zajímavého, ale nedočkala jsem se. Dlouhé a nezajímavé.

27.01.2017 2 z 5

Zvláštní, ale také i zajímavé. Chvilku mi trvalo než jsem se začetla, ale nakonec to bylo zajímavé, zejména ty návraty do minolosti byly velmi vtipné.

27.01.2017 4 z 5

Manželovo tajemství Manželovo tajemství Liane Moriarty

Když jsem se dočetla k "tajemství", tak jsem knihu odložila s tím, že dál nemůžu. Bylo to "strašné tajemství". Ale pak zvítězila zvědavost nad hrůzou a zajímalo mě jak se s tím dá žít. Těžko, ale takový je život.

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Také jsem dojížděla do práce. Příběhy jsou kolem nás a jen někteří je vidí a jen málokdo je prožije. A všechno může být úplně jinak. Sice mi trvalo chvíli než jsem se začetla, ale pak jsem se od toho nedokázala odtrhnout.

Vila na Sadové Vila na Sadové Richard Sklář

Moc se mi to líbilo. Velmi zajímavé propojení minulosti se současnosti.

07.11.2016 5 z 5

Anděl smrti Anděl smrti Richard Sklář

První díl Vila na Sadové byl pro mě zajímavější. Tady toho násilí bylo až přespříliš. Ale abych byla spravedlivá, četla jsem to jedním dechem.

Tři vteřiny Tři vteřiny Anders Roslund

Tenhle typ literatury není můj šálek kávy ale přesto dávám vysoké ohodnocení neb je to napínavé až do konce.

19.07.2016 4 z 5

Královnin vězeň Královnin vězeň Philippa Gregory

Byla jsem zklamaná. Četla jsem od této autorky mnohem lepší knihy, které mě dokázaly vtáhnout do děje, ale tentokrát to bylo příliš dlouhé a nudné.

21.04.2016 2 z 5

Oranžový tic Oranžový tic Božena Klímová

Super rychlé čtení při čekání na cokoliv. Opět jsem se pobavila, ale pokud bych měla srovnávat, tak Agáta byla o kapánek lepší.

06.04.2016 4 z 5

To by nevymyslela ani „Agátka“ To by nevymyslela ani „Agátka“ Božena Klímová

Nikdy bycvh neřekla, že se u krimi povídku můžu srdečně smát. Super čtení do čekáren u lékaře apod.

23.03.2016 4 z 5

Spiknutí v ulici bílých pláštů Spiknutí v ulici bílých pláštů Jean-François Parot

Napínavá detektivka z historického období napsana velmi čtivě.

21.03.2016 4 z 5

Historky - Na koho se nezapomíná Historky - Na koho se nezapomíná Jaroslava Moserová-Davidová

Dopručuji. Krásné čtení o mnoha zajímavých lidech včetně paní Moserové.

26.02.2016 4 z 5