Katka2382 Katka2382 komentáře u knih

Zdi tvé Zdi tvé Michael Třeštík

Krásná a čtivá knížka.Je v ní pravda poznat v jaké době vznikla,ale to jí neubírá na půvabu.
/únor 2022/
Teď jsem si v jiné knize pana Třeštíka (Hodně jsem nikde)přečetla jak vlastně Zdi tvé vznikali a mám ji o to raději.
Jsou na ni znát všechny ty roky co ji psal.

Čas hříchů Čas hříchů Ivan Kopecký

Krásné a milé počtení,takové pohlazení po duši.

Zdivočelá země / Aukce Zdivočelá země / Aukce Jiří Stránský

Mám ráda jak seriál tak i knížku.První díl se čte skvěle,to člověk text jen hltá.Druhým dílem je potřeba se trochu prokousal,ale myslím že to stojí za to.

Když v ráji pršelo Když v ráji pršelo Jan Otčenášek

Je to oblíbená kniha mých rodičů a moje taky.Hodně se k ní vracím.Čtivé a milé.

I blbci někdy pláčou I blbci někdy pláčou Jaroslav Černý

Navzdory ostatním komentářům musím přiznat že mě osobně se kniha moc líbila.Dobře se čte a je to zajímavý příběh.Ráda se k ní vracím.

Štístko Štístko Hanka Hrušková

Moc milý,lehce naivní příběh mladé ženy,který se pěkně čte.

Vidlačka z Chytrova Vidlačka z Chytrova Gabriela Doušová

Milá až roztomilá knížečka,doporučuji číst při duchabolu.

Doktorka z domu Trubačů Doktorka z domu Trubačů Ilona Borská

Nádherné čtení o neuvěřitelném životě jedné ženy-lékařky.Je to má nejoblíbenější kniha ke které se vždy ráda vracím,hlavně když je mi na duši ouvej.

Kořeny Kořeny Alex Haley

Nádherná a velmi silná kniha která asi nikoho nenechá chladným.Z dětství si matně pamatuji seriál a ten se mi taky moc líbil.Rozhodně stojí za přečtení,opět se setkáváme s tím jak jsou k sobě lidé navzájem krutí.

Navštěvuj mě v snu Navštěvuj mě v snu Orlando Figes

Častokrát si říkám že životy některých lidí jsou mnohem zajímavější a barvitější než kdejaký román a tato kniha je toho důkazem.Krásný příběh opravdové lásky a lidské síly.

Peříčko v bouři Peříčko v bouři Emily Wu

Krásná a silná kniha při jejímž čtení až běhá mráz po zádech.Nikdy mě nepřestane udivovat jak k sobě navzájem lidé dovedou být krutí.

06.02.2018 5 z 5

Mezi družkami Mezi družkami L. A. Čarská (p)

Tak tuhle knihu jsem jako holka četla snad stokrát,někdy jsem ji dočetla a hned se do ní pustila znovu.

Eddieho bastard Eddieho bastard William Kowalski

Jedna z mých nejmilejších a nejčtenějších knížek.Jen doufám že se jednou opravu dočkáme pokračování.

06.02.2018