Mezi družkami

Mezi družkami https://www.databazeknih.cz/img/books/73_/73859/mid_mezi-druzkami-WVr-73859.png 4 6 4

Nofar197
12.12.2022 4 z 5

Kdysi jsem ji objevila u kamarádky, patřila její babičce. Nevím, jak dnes, ale tenkrát mne příběh dvou přítelkyň z aristokratickeho penzionatu v Petrohradě zaujal. Kniha byla i krásné v ilustrovaná.

deauville
09.11.2021 5 z 5

Knihu jsem poprvé četla v devíti letech (nález v babiččině knihovně), a i když s postupem let samozřejmě vidím řadu nedostatků, přesto má v mé knihovně čestné místo, bez ohledu na to, že je to vlastně kýč... Prostě dívčí román, kniha mého dětství, v dospělosti asi nemá smysl ho číst. Nicméně ve správném věku může člověka hodně ovlivnit - já se díky tomu seznámila s většinou knih autorky:-)

Katka2382
06.02.2018 5 z 5

Tak tuhle knihu jsem jako holka četla snad stokrát,někdy jsem ji dočetla a hned se do ní pustila znovu.

Marla
07.05.2017 3 z 5

Dívčí románek o životě ve šlechtickém penzionátu v Petrohradu, kde život plyne klidně a nudně jako řeka v Něvě. Krásné ilustrace a kdybych se narodila v roce 1920, byla bych patrně z knížky nadšená. Nicméně, docela hezky se to četlo.