Vidlačka z Chytrova

od:


KoupitKoupit eknihu

Knížka o tom, že "dobří lidé ještě žijí". Příběh mladé nastávají matky, která se snaží osamostatnit a postarat o sebe, své dítě, svůj život. Kromě životních peripetiích hlavní hrdinky se během 142 stránek úžasně uvolníte a hlavně zasmějete. Opravdu čtivá knížka, kterou lze doporučit pro zlepšení nálady.

https://www.databazeknih.cz/images_books/31_/31303/vidlacka-z-chytrova-31303.jpg 3.926
Žánr:
Humor, Literatura česká
Vydáno:, Rodiče
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (13)

Přidat komentář
Katka2382
06. února

Milá až roztomilá knížečka,doporučuji číst při duchabolu.

playada
08.11.2017

Dávám jednu hvězdu za jednu vtipnou scénu . Jinak hrdinka je něco jako Mirek Dušín v sukni.
Jestli si chcete přečíst knihu o mladé ženě, kterou si všichni zamilovali, která zachránila několik lidí, která všechno dokázala, kterou přijali úplně cizí lidé s láskou za vlastní atd atd , pak tato kniha je určena právě vám.

Bylina
30.08.2017

Moc příjemná a milá knížka ke kávičce k odpoledni. :-)

martinka07
25.12.2016

Co říct ke knize, která se odehrává v městečku, v němž jsem vyrůstala? V textu poznávám konkrétní obyvatele a často jsem si se smíchem řekla, to je celý on nebo jako bych ji slyšela. Krásná odpočinková kniha, která mi vykouzlí úsměv na rtech a připomene, jaké tam u nás na severu bylo krásné žití.

alnahu
09.08.2016

Velmi vtipně a humorně napsaný příběh Týny-svobodné matky.Prožijeme s ní rozchod s přítelem i matkou, přesun na venkov ,kde je konečně šťastná. Pěkné čtení-doporučuji přečíst.

kuky921
24.07.2016

Velmi příjemná knížka. Kdo by poté nechtěl bydlet mimo město :-)

mrfox
09.11.2015

Krásná relaxační jednohubka o romantickém venkově, kde jsou dobří a upřímní lidé a člověk zde zapomene na uspěchaný život ve městě. Ze začátku pro mě trochu nuda, ale jakmile se děj přesune do Chytrova, je to příjemné čtení, které zahřeje u srdce.

quendery
11.07.2015

Tahle útlá knížka si zaslouží podle mne víc než pět hvězdiček. Je úžasně čtivá, plná laskavého humoru i moudrosti lidí z malého městečka. Je příjemné prožívat s Týnou její radosti i starosti, smutek z přístupu její matky i hřejivé pocity z přátelství obyvatel Chytrova. Díky autorce za velmi pěkné čtení.

poetree
22.04.2015

Věta z popisu - Opravdu čtivá knížka, kterou lze doporučit pro zlepšení nálady. - to akorát vystihuje :) Milé, nenáročné počtení.

mschmidtova
26.09.2014

Pro mě super knížka pro zlepšení nálady. Děj není nijak náročný, ale mně knížka přinesla přesně to, co jsem chtěla. Vtip, nadsázku, naději, že dobří lidé existují. Stojí za přečtení.

DANIK38
08.08.2014

Úžasně odpočinková knížka.Člověku je až líto,že je na konci. Přečetla jsem to okamžitě jak se mi dostala do ruky a pak ještě další mé kolegyně a všem se moc líbila.

amysa
12.04.2014

Souhlasím s anotací, tato útlá knížečka je opravdu čtivá, milá a příjemná a jsem moc ráda, že jsem na ní v knihovně náhodně narazila. Strávily jsme spolu moc hezký večer a nakonec jsem usínala s veselým úsměvem na tváři:-) Je to taková jednohubka, příběh jedné pražandy, která přesídlí na vesnici do chalupy po svém dědovi, kde stále ještě platí, že "dobří lidé ještě žijí".
Tak doufám, že se vám bude příběh Týny taky líbit:-)

kapllu
17.03.2011

Krásná milá knížečka, až překvapivě vtipná :)