katerina5544 katerina5544 komentáře u knih

Myší díra Myší díra Simona Votyová

Skvělé, dojemné, chytré,krátké a přitom toho má v sobě tolik. Tahle kniha je velké překvapení a za mě nejlepší prectena v tomto roce. Všechno do sebe tak hezky zapadlo a jediné co mě mrzelo, že už je konec. Tleskám autorce, knihu jsem si koupila zkusmo a ehjle!

27.12.2021 5 z 5

Chladný den pro vraždu Chladný den pro vraždu Dana Stabenow

Tak to byla takova nuda,ze v pulce odkladam. Kate je nesympaticka prapodivna wonder woman. Knihu jsem cetla na doporuceni, skoda, tesila jsem se na neco originalniho.

26.12.2021 odpad!

Historky z psíšeří Historky z psíšeří Evan Dorkin

Skvely komiks, úžasné kresby ALE to utrpeni v nekterych povidkach to bylo hodne smutný ;(

16.12.2021 5 z 5

Pes Paličák Pes Paličák Daniel Pennac

Smutné a některé scény mě trochu emočně vysály, ale ja jsem celkove precitlivela na utrpení zvířat (a dětí). Jinak samozřejmě doporučuji a určitě pro starší děti (a nejen)k přečtení! Mala panicka a jeji rodice by ale potrebovali dostat po drzce ...hodne nesympaticke postavy!

16.12.2021 5 z 5

Agatha Raisinová a zlý veterinář Agatha Raisinová a zlý veterinář M. C. Beaton (p)

Za mě tedy nic extra. Moc mě to nebavilo, par hlasek vtipnych,ale jinak Agathu spis nemusím, takova prapodivna postava. Cekala jsem vice humoru. Jinak popis britského venkova a starousedliku velice zdařilý.

16.12.2021 3 z 5

Poslední Budovec Poslední Budovec Josef Svátek

Moc mě to nebavilo, hlavně to,že se pořád dokola opakovalo jak se musí pomstít bla bla bla...nic moc. Jinak mam historické romány ráda.

15.12.2021 2 z 5

Z Bagdádu, s láskou Z Bagdádu, s láskou Jay Kopelman

Dojemny pribeh, vrele doporučuji!

15.12.2021 5 z 5

Kolosální nápad Kolosální nápad Michaela van Erne

Nedocetla jsem. Prislo mi hrozne trapny jak si hlavni postava s partnerem porad hledali skulinku na sex. To si z knihy nejvic pamatuju. Jinak jsem k jedne vtipne scene dosla,ale jinak....slabota,bohuzel.

15.12.2021 1 z 5

Kde se skrývá ďábel Kde se skrývá ďábel Craig Russell

Naprosto vynikající kniha. Nemohla jsem se odtrhnout, fakt mě to bavilo a vtáhlo. Přiznám se ale,že jsem dost brzy uhádla vraha ;) každopádně doporučuji!

Spolek katů Spolek katů Tony Parsons

No nic extra tento příběh nebyl,souhlasím s komentářem přede mnou a s názorem PetrKral na tu hluchou kolegyni,to bylo dosti stupidní. Uvidíme co přinese další díl :)

22.11.2021 3 z 5

Agatha Raisinová a otrávený koláč Agatha Raisinová a otrávený koláč M. C. Beaton (p)

Hodně pohodová detektivka. Agatha je tedy dosti zvláštní postavička a takové slečně Marplové se nemůže rovnat nicméně na oddych je to fajn záležitost. Mám ráda příběhy z anglického/irského venkova takže jsem zvědavá na další díl.

22.11.2021 3 z 5

Kniha o Baltimorských Kniha o Baltimorských Joël Dicker

Silný a smutný příběh jedné rodiny. Kniha se mi moc líbila a slupla jsem ji velice rychle, čtivá,napínavá s překvapivými zvraty. Doporučuji.

Doktore, fofrem, jde o život! Doktore, fofrem, jde o život! Patrick Taylor

Tak tohle mě bavilo :) ty figurky irského venkova jsou prostě boží :D doktor O'Reilly byl sympatický....a ten jeho pes :D, stejně tak ostatní postavy. Bylo strašně fajn s nimi pobýt, jejich neduhy a životní příběhy byly čtivé,nenudila jsem se. Skvělá pohodová kniha. Těším se na druhý díl.

1793 1793 Niklas Natt och Dag

Vynikající, ale musím říct, že dost syrové, brutální, smutné, depresivní....strašná temnota a beznaděj. Zločin šokující a bylo mi z toho zle. Nicméně to opravdu stojí za přečtení, těším se na další díl.

11.11.2021 5 z 5

Wonderland: Země divů Wonderland: Země divů Jennifer Hillier

Asi jsem čekala více. Řezník byl skvělý, tohle už tolik ne. Prostě tomu něco chybělo, možná více akce,napětí....zápletka nebyla špatná, ale....i tak doporučuji, je to zase něco jiného než se v současné době chrlí jako na běžícím páse.

11.11.2021 3 z 5

Taková normální rodinka Taková normální rodinka Fan Vavřincová (p)

Klenot v knihovně i filmotéce. Ach jak si člověk tuto knihu užije, skvělá, úžasná!

22.07.2021 5 z 5

Slyšet jeleny zpívat Slyšet jeleny zpívat František Šmehlík

Skvela detektivka/thriller. Nejdrive jsem se nemohla zacist - vysetrovatele mi nebyli sympaticti, ale pak se to rozjelo a byl to tedy masakr...ten konec, ach jo ;( hodnotim plnym poctem, bylo to ctive,napinave,neco uz trosku pres caru,ale to autorovi odpoustim, myslim,ze muze smele konkurovat zahranicnim autorum tohoto zanru. Bolka Polivku jsem tam videla taky :-D

20.07.2021 5 z 5

Deník zvěrolékaře: Můj život nejen se zvířaty Deník zvěrolékaře: Můj život nejen se zvířaty Jaroslav Morávek

Moc zajimava a hezka kniha. Zazitky autora,ktery pracoval cely zivot jako veterinar, nektere az absurdni a vtipne. Mam rada pribehy z veterinarni praxe a tyto jsou o to zajimavejsi, ze p Moravek zacal pracovat v hlubokem komunismu, clovek se tedy dozvi jak to vlastne v tomto oboru fungovalo. Par vzpominek je i nezvirecich. Celkove mile napsano, vrele doporucuji k precteni. Me kniha bavila a obohatila :)

16.07.2021 5 z 5

Albert jede domů Albert jede domů Homer Hickam

Hezké, moc. Odpočinkové,milé,úsměvné a místy i smutné a absurdní.
Doporučuji!!!

14.07.2021 5 z 5

Co jsme to tátovi provedli Co jsme to tátovi provedli Roy Lewis

Povedené :-D pobavilo, hlášky, strýček Véna, objevení pečeného masa, otec průkopník, jo a konec je teda krutej :-D doporučuji!

11.07.2021 5 z 5