Kolosální nápad

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Hrdinka Kolosálního nápadu je stíhána sledem nepřetržitých kalamitních událostí. Ve snaze nevylámat si zuby na nejisté existenci v Nizozemí proniká do tajů kultury a mentality hrdých tulipánů i svérázného přítele a jeho rodiny – přirozeně tolerantní vůči lehkým drogám, nikoli už však vůči bezdětnosti nesezdaného páru. Snad právě v náhlém vlasteneckém pudu či pudu sebezáchovy si pořídí štěně československého vlčáka. Představa o nirváně však tím okamžikem rázem bere za své a prvotní nápad nabírá diametrálně odlišných rozměrů. Co nakonec přinese kolosální nápad?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/13_/135072/kolosalni-napad-135072.jpg 3.111
Žánr:
Literatura světová, Humor
Vydáno:, XYZ (ČR)
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (3)

Kniha Kolosální nápad

Přidat komentář
Luca235
12. února

Moc jsem se na knihu těšila (jméno autorky, Holandsko, trampoty s čtyřnohým mazlíčkem,...), ale zklamání bylo velké. Spousta zbytečných slov, vyprávění nesmyslně rozvedeno do nejmenších podrobností. Květnatost, o které mluví komentář níže, je pouze velmi mírné označení. Kdyby si autorka vystačila s polovičním počtem stran, prokázala by příběhu i čtenářům skvělou službu.

Market = )
11.12.2015

Rozhodně oceňuju vtip autorky. Na jednu stranu si málokdo co si tak vybavuju tolik vyhrál s češtinou, na druhou stranu mi to místy dost vadilo a květnatost vyprávění podle mě až postrádala smysl. Ale jinak dobrý :-).

Čoko
30.04.2013

Zajímavá vtipná kniha s pěknými metaforami :)


Autor knihy

Michaela van Erne
česká, 1976

Kniha Kolosální nápad je:

v Přečtených11x
v Knihotéce2x
v Chystám se číst5x
v dalších seznamech1x