Karoli282 Karoli282 komentáře u knih

Čarodějka Čarodějka Kristina Hlaváčková

No...nevím, co to mělo znamenat s tím věkem?????? Tak strašně mi to kazilo celkový dojem, bylo to naprosto nemožné, navíc byla Elena i tak celkově moc přechytračelá.
Jinak samotný děj mě zaujal, hlavně asi posledních 100 stran. Konec to naštěstí zachránil, nebýt pár drobností a hlavně toho věku, byla by to skvělá kniha. I tak jsem ale docela spokojená. Těším se na pokračování.

03.08.2014 4 z 5

Opuštění Opuštění Thomas Sniegoski

Sice se mi zdá, že od 1.dílu se to hodně zkomplikovalo, ale i tak se mi kniha četla skvěle.

28.07.2014 5 z 5

Pád Pád Michael Connelly

Skvělá kniha.

24.07.2014 5 z 5

Pokoj za zrcadlem Pokoj za zrcadlem Pierre Magnan

Ze začátku docela nezáživné, potom už se to naštěstí rozjelo.

21.07.2014 4 z 5

Spojení krve Spojení krve Nicky Perry (p)

Docela zajímavý nápad, i když ne moc využitý. Pár věcí mi docela hodně vadilo, třeba když Gee nemohla vydržet ani týden bez Garetha nebo ty narážky, jak jsou Češi závistiví, ANO jinde teda podle autorky lidé nezavidí, jasně :D. Sice jsem knihu párkrát odložila, nakonec jsem ji dočetla, zrovna tahle kniha nemusela být tak dlouhá. Celkově spíš tedy průměr.

20.07.2014 3 z 5

Příběh draků Příběh draků Rachel Hartman

Sice jsem dala 5 hvězdiček, ale i tak mě to hlavně na začátku moc nezaujalo, ke konci se to naštěstí spravilo. Vážně jsem nevěděla, jak ohodnotit, ale když jsem nad tím popřemýšlela, uvědomila jsem si že je děj kvalitní a zajímavý.

18.07.2014 5 z 5

Nekonečnost Nekonečnost Rachel Ward

Mně se tenhle díl líbil, samozřejmě nevyužití té schopnosti mě trochu štve, ale i tak to byla kvalitní kniha.

05.07.2014 5 z 5

Chaos Chaos Rachel Ward

Lepší než 1.díl, má to našlápnuto k dobrému závěru.

03.07.2014 5 z 5

Na útěku Na útěku Rachel Ward

Dobrý námět, ale samotně napsané to není zas tak dobré, s hlavní hrdinkou jsem se bohužel nesžila, i tak ale uznám, že je kniha napsaná čtivě.

01.07.2014 4 z 5

Vzkříšení Vzkříšení Lisa Jane Smith

Jako samotný díl dobré, ale už mě unavuje ta spousta dílů.

28.06.2014 4 z 5

Osud Osud Aprilynne Pike

Skvělý závěr.

20.06.2014 5 z 5

Křídla Křídla Aprilynne Pike

Skvělá kniha, dobře se četla. Samozřejmě žádný trhák to nebyl, ale mně se to líbilo. :D

12.06.2014 5 z 5

Oheň Oheň Angie Sage

I když jsem se ze začátku nemohla moc začíst, příběh mě nadchnul. Zase skvěle napsané.

09.06.2014 5 z 5

Neviditelné zlo Neviditelné zlo Lisa Jane Smith

Myslím, že by měl vyjít už jen 16.díl. Naštěstí. Strašně se to táhne. Čtu to jen proto, že nerada nechávám rozečtené série.

01.06.2014 4 z 5

Černý úsvit Černý úsvit Lisa Jane Smith

Tahle série mě baví. Čte se lehce a je i "docela" napínavá. :D Jen mě vždycky mrzí, že tam není víc popsána láska mezi hlavními hrdiny. A ke knížce. Delos byl skvělý.

01.06.2014 5 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

No, knížka byla fajn, ale nějak moc nechápu to nadšení okolo ní.

23.05.2014 4 z 5

Rezistence Rezistence Veronica Roth

Zase skvělý díl, i když se přiznám, že se moc dobře neorientuji v postavách, kdo je do koho zamilovaný, kdo je sourozenec od někoho a pár dalších věcí. :D Jen škoda, že další díl bude asi pochmurnější.
Aspoň, že se na konci Tris se Čtyřkou usmíří.

11.05.2014 5 z 5

Lvi a krajka Lvi a krajka Meagan McKinney

Nádherná kniha, jen škoda, že mi to přijde až moc nereálné. Ale pěkně se to četlo.

07.05.2014 5 z 5

Zapomnění Zapomnění Anthony Horowitz

Skvělé zakončení série, i když mě vždycky zamrzí, když umřou někteří hlavní hrdinové :D.

08.04.2014 5 z 5

Všechna pravda, co je ve mně Všechna pravda, co je ve mně Julie Berry

Kniha se mi líbila, jen jsem se ze začátku nemohla začíst do stylu psaní. I když příběh skončil dobře, pořád to na mě nějak depresivně působilo :D.

22.03.2014 4 z 5