Karola050716 Karola050716 komentáře u knih

Duch přichází v pět Duch přichází v pět Dori Hillestad Butler

Perfektní.

24.05.2021 5 z 5

Náš tajný příběh Náš tajný příběh Jessi Kirby

Hezký příběh o hledání sebe sama, když vám každý říká, že jste taková nebo maková. Dost mě mrzí ten rychlý konec, rozhodně bych se chtěla s "jejich" tajným příběhem seznámit víc, nebo aspoň vidět delší pokračování v reálném čase, ne jen epilog.

19.05.2021 3 z 5

Neodolatelný Neodolatelný J. R. Ward (p)

Bavilo, odpočinula jsem si a vypla od všeho ostatního. Spokojenost.

12.05.2021 3 z 5

Amálie Zubatá a Příšerný ples Amálie Zubatá a Příšerný ples Laura Ellen Anderson

Asi jsem v tomto lehce zaostalá, ale mě obrácený svět ve stylu upíři jsou ti hodní a jednorožci a víly nejobávanější tvorové úplně nadchl, setkala jsem se s ním poprvé. Bavila jsem se celou dobu a určitě půjdu do dalších dílů. Některým vtípkům jsem se smála ještě dlouho poté. Nejlepší postava yetti Květa :DD Jedinou hvězdu strhávám za uspěchaný konec, kde se všechno nějak moc rychle vyřešilo.

12.05.2021 4 z 5

Co má klokan ve vaku Co má klokan ve vaku Pavla Hanáčková

Krása a dokonalost...asi to není úplně pro dospělé, ale já jsem se dozvěděla spoustu věcí, zasmála se vtipům a konečně měla u knížky pocit, že netlačí na pilu, je svá a nikomu nic nevnucuje, prostě super. Těším se na další od autorek.

Výlet do Pekla Výlet do Pekla Zuzana Pospíšilová

Super knížka pro předškolní předčítání nebo pro prvňáčky/začínající druháčky na samostatné čtení. Super nápad s peklem s velkým P.

Duchové Duchové Raina Telgemeier

Taková krásná jednohubka, kterou schramstnete za hodinku, lehce psaná, ale s vážným tématem, vizuálně krásná.

12.05.2021 3 z 5

Anežka a kouzelná baletní sukýnka Anežka a kouzelná baletní sukýnka Zuzana Pospíšilová

Pro malé holčičky na čtení před spaním skvělé.

Přísně tajné Přísně tajné Elle Kennedy

Já tyhle autorky miluju a jejich gay knihy snad ještě víc...skvělé, zábavné, sexy. Myslím si, že posledních x stránek by sneslo trochu úprav, úplně mi to krize intermezzo nesedlo, ale celkově super a určitě se k ní vrátím...víc jejich překladů prosím !!!

10.03.2021 4 z 5

Únos čtvrté princezny Únos čtvrté princezny Julia Golding

Bylo to fajn čtení, pořád se tam něco dělo. Čekala jsem asi trochu více romantiky, ale spokojenost.

10.03.2021 3 z 5

Kouzelná třída - Další kouzlení Kouzelná třída - Další kouzlení Zuzana Pospíšilová

První polovina pokulhává, konec už docela fajn, ale na rozdíl od prvního dílu série bohužel chybí to podstatné.. kouzlo.

27.02.2021 3 z 5

Má první láska Má první láska Tanja Voosen

Pro mě zklamání. Velmi pomalý a ukecaný rozjezd, všechny dialogy poměrně agresivní, ale budiž. Hlavní postavy tak rozervané a cynicke ve švy sedmnácti, že proti nim i Marylin Manson vypadá jak víla Zvonilka a hlavně... Ten posun vztahů je ve výsledku minimální..

27.02.2021 3 z 5

Přitažlivost 1 Přitažlivost 1 Maki Murakami

Moje první manga a úplně nový svět se otvírá ???? kromě toho, že občas podle kresby nebylo poznat, kdo je kdo, nemám výhrady. Hurá na druhý díl!

23.02.2021 4 z 5

Podezřelý Podezřelý Paulina Świst

Přehnané v každém ohledu a proto ne moc uvěřitelné. Autorku nezatratím, ale snad budou další knihy více jako Komisař a méně jako Podezřelý.

20.02.2021 3 z 5

Co když jsme to my Co když jsme to my Becky Albertalli

Pomalejší a nezáživnější rozjezd, skvělá střední část a konec..to asi podle chuti každého, já jsem byla docela spokojená.

14.02.2021 3 z 5

Ilustrovaný atlas legračních faktů o mláďatech Ilustrovaný atlas legračních faktů o mláďatech Maja Säfström

Naprosto dokonalé.

24.01.2021 5 z 5

Školní strašidlo Školní strašidlo Zuzana Pospíšilová

Čtení pro prvňáčky jako dělané..ze školního prostředí, se strašidlem, které nejdřív škodí a pak se učí s dětmi, bezva.

Nedotýkej se mě Nedotýkej se mě Laura Kneidl

Jako jasně, bude druhý díl, ale stejně mě ten otevřený konec hrozně vytočil...tenhle příběh mě tak nějak pomalu nenásilně vtáhnul, že jsem na konci vůbec nemohla pochopit, že je konec knihy, ale ne příběhu. Hlavní hrdinka trochu moc hloubavá a vnitřně ukecaná, ale jinak nemám, co bych vytkla.. a ta obálka je nádherná.

30 dní touhy 30 dní touhy Christine D’Abo

Pokud máte chuť na erotiku, sem tam vtip a vypnutý mozek, tak spokojenost.

18.12.2020 3 z 5

Prokurátor Prokurátor Paulina Świst

Dobré to bylo, nejsem úplně nadšená, ale další kousek od autorky určitě zkusím.