Karelvovsik Karelvovsik komentáře u knih

Číňan Číňan Henning Mankell

Začátek byl velmi zajímavý,ale postupně se napětí vytrácelo a kniha se stávala stále více rozvláčnou a mě přestávala bavit.

14.11.2016 3 z 5

Lovci monster s.r.o. Lovci monster s.r.o. Larry Correia

Hodně akční oddychovka, která mě velice bavila. Orkové zbožňující Heavy Metal? Prostě dokonalé.

Turbulentní vesmír Turbulentní vesmír Miroslav Žamboch

Ale jo, dá se to celkem dobře číst. Po Žoldnéřích od T. Bartoše jsem čekal od spolupráce těchto mých oblíbených autorů o hodně víc. Bylo to pro mě zklamání.

13.11.2016 3 z 5

Žoldnéři Žoldnéři Tomáš Bartoš

Pro mne je kniha Žoldnéři nejlepší military sci-fi, kterou jsem v životě četl. Doporučuji.

Alláhův hněv Alláhův hněv Leoš Kyša

Možná ještě lepší pokračování Poutníka z Mohameda. Skvěle jsem se při čtení bavil. Spolu s Poutníkem z Mohameda patří tyto dvě knihy mezi mých top 5 akčních sci-fi , které jsem v životě přečetl, a že jich nebylo málo!

Poutník z Mohameda Poutník z Mohameda Leoš Kyša

Tak to byla super jízda. Skvělá akční sci-fi, jedna z nejlepších, co jsem v životě přečetl! Doporučuji.

Planeta mezi dvěma slunci Planeta mezi dvěma slunci Robert Fabian

Výborná záležitost. Atmosféra příběhu mě úplně pohltila,nemohl jsem se od něj odtrhnout.

Blackout Blackout Jan Kovanic

Těžko říct,která kniha se mi líbila víc,jestli Neffova Tma nebo ,řekl bych, značně temnější Blackout.

13.11.2016 4 z 5

Vteřinu poté Vteřinu poté William R. Forstchen

Americká verze příběhu na téma co by bylo,kdyby přestala fungovat elektřina. Celkem slušný příběh. Kniha určitě stojí za přečtení, ale už jsem na tohle téma četl lepší (a temnější), např. Tma od O. Neffa nebo Blackout od J. Kovanice, i když musím říct, že tato verze je asi reálnější. Trochu mi vadilo to neustále zdůrazňované americké vlastenectví. Kdyby se autor pořád neoháněl americkou vlajkou, tak bych uvažoval o udělení pěti hvězdiček.

13.11.2016 4 z 5

Bílý kůň Bílý kůň Alex Adams

Dočetl jsem knihu ze zvědavosti,jak to celé dopadne,ale čekal jsem trochu víc. Pro mne je příběh průměrný.

13.11.2016 3 z 5

Propast času Propast času Roman Bureš

Už pěkných pár let jsem nic tak dobrého od českého autora nečetl! Doporučuji.

Právo nálezce Právo nálezce Stephen King

Skvělé (možná ještě lepší) pokračování "Pana Mercedesa" , jen mi tam trochu chyběl Bill Hodges. Už se celý třesu na další pokračování.

Pan Mercedes Pan Mercedes Stephen King

Stephen King a detektivka? No, musím říct, že jsem do toho šel s obavami, jak se autorovi, pro něj tento nový žánr povede, ale kniha je výborná, jako mnoho jiných Kingových příběhů. Je malinko načichlá hororovým odérem, a to se mi právě velice líbilo.

11.11.2016 5 z 5

Sova Sova Samuel Bjørk (p)

Autor i v druhé knize série drží svůj vysoký standard. Doporučuji.

Ďábel Ďábel Donald Ray Pollock

Hodně drsná kniha. Kdo by čekal happyend,tak ať ji raději nečte.

11.11.2016 4 z 5

Čistič Čistič Paul Cleave

Netradiční , místy vtipná detektivka vyprávěná vrahem, s pro mě překvapivým koncem. Nejvíc mě bavil popis Joeova zranění a následného utrpení. Škoda jen ,že Joe a Melissa neměli v knize víc času vytvořit spolu přímo vražedný pár.

11.11.2016 4 z 5

Syndróm E Syndróm E Franck Thilliez

Dávám 5*,protože hlavně v první polovině knihy mi běhal mráz po zádech ,a pak taky za ten překvapivý závěr slibující další pokračování příběhu.

25.10.2016 5 z 5

Třetí vlna Třetí vlna Tomáš Dušek

Kniha je napsaná v krátkých kapitolách,čte se rychle a určitě stojí za přečtení, ale už jsem četl napínavější postapo.

18.10.2016 4 z 5

Nanobot Nanobot Tomáš Marák

Akční nářez a potoky krve,to mám docela rád, ale do téhle knihy jsem se nějak nemohl začíst. Vadily mi zbytečné vulgarity a nechutnosti.

16.10.2016 3 z 5

Playground Playground Lars Kepler

Výborná kniha, bavila mne od začátku do konce, ale na druhou stranu, Joona Linna to není.

16.09.2016 5 z 5