karamelka57 karamelka57 komentáře u knih

Lekce svádění Lekce svádění Gayle Callen

milé, pekné, láskyplné.... moja druhá kniha od tejto autorky a znova sa zopakovalo to, čo pri prvej- na mňa rázne useknutý záver. Síce romantický, ale zrazu strihnutý.

13.05.2018 5 z 5

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

mňa to bavilo...

04.12.2017 5 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Bola som pri čítaní poznačená tým, že som najprv videla filmy, takže už tam bol obmedzený priestor pre moju predstavivosť. Filmy sa mi veľmi páčili, aj knihy, teraz čítam dvojku. Jasne, nie je to žiadna hodnotná literatúra, ale má to čosi do seba....

26.11.2017 5 z 5

Môj divoký lord Môj divoký lord Sabrina Jeffries

podarená rodinka toto :D ..... teším sa na další diel....

10.11.2017 5 z 5

Pred láskou neujdeš Pred láskou neujdeš Sabrina Jeffries

ďalší skvelý diel, nemám čo dodať, super čítanie...

08.11.2017 5 z 5

S diablom v posteli S diablom v posteli Sabrina Jeffries

úžasný príbeh...silný, komplikovaný, dojímavý.... zas som sa aj smiala, aj si poplakala, dobre sa to čítalo. Určite odporúčam.

05.11.2017 5 z 5

Vévodovy hříchy Vévodovy hříchy Suzanne Enoch

Akurát čítam. A akurát mám nervy. Sebastiana "milujem" od začiatku série a fakt nechápem, prečo sa mu ušla takáto nafúkaná, vlezlá, povýšenecká a pošahaná ženská.... Fakt dúfam, že toto bude mať nejaké rozumné vysvetlenie a že sa so záverom knihy uspokojím a zavzdychám si, že ach aká romantika.... lebo zatiaľ som v polke a normálne to vo mne vrie.......... Aj Shayova Sarala bola chytrolína, ale ona bola tak nejak sympatická, ale TOTO?????

05.09.2017 2 z 5

Nevěsta větru Nevěsta větru Shannon Drake (p)

jééémine, tak to bola nádhera......!!!!!

17.08.2017 5 z 5

Nečekaně vévodkyní Nečekaně vévodkyní Valerie Bowman

Po prečítaní recenzií som túto knihu začala čítať s nevôľou a nedôverou.... ale som prekvapená, nakoniec som knihu nevedela pustiť z ruky, o polnoci, unavená, ledva som oči držala otvorené, som stále čítala a nechcela prestať... perfektný príbeh, rýchly spád, proste nemám tomu čo vytknúť... už sa teším na Cass a Juliana!!! Autorka skvelá, dúfam, že u nás od nej vyjde viac kníh, po všetkých chňapňem.

10.08.2017

Miluj len raz Miluj len raz Johanna Lindsey

Na zaciatku mi isla na nervy Reggie svojou naivitou (to jej "tenkrat poprve" v tak nepohodlnom prostredi s nadejou, ze ho tym uputa, to je jak z diskoteky na zaciatku 21.storocia).
Potom ma neskutocne stval Nicholas svojou detinskostou (pomilovat to ano, ale zobrat si ju to uz nie... a navyse z tak blbeho dovodu). Potom to chvilu bolo male Taliansko a nakoniec vsetko dobre dopadlo, co na tomto zanri milujem.

09.07.2023 3 z 5

Tajemství flirtu Tajemství flirtu Sabrina Jeffries

Niekde na zaciatku tejto serie som, neviem preco, mala pocit, ze lord Fulkham je postarsi obtloustly lord s potitkom v ruke :)))
Postupne napriec seriou sa z neho vyklul pozrimeze aky CHRUMKOŠ.
Krasny pribeh s odvaznou a zaroven neznou a krehkou hlavnou hrdinkou.
Zatvaram knihu s "uspokojenou" romantickou dusou :))

02.10.2022 5 z 5

Nevěsta, kterou potkalo štěstí Nevěsta, kterou potkalo štěstí Janna MacGregor

Tak ano, toto bolo lepsie ako prvy diel. Aj som si poplakala, aj sa zasmiala. Hlavna hrdinka je taka mala rebelka a sarmantny hrdina ma co robit, aby ju ochranil :)))

05.08.2021 5 z 5

Nešťastná nevesta Nešťastná nevesta Janna MacGregor

Nejak som sa s knizkou trosku trapila, mozno preto, ze som bola nadsena z knihy, co som citala predtym. Takze ma tato az tak netahala a teda som ju citala dost dlho. Ale je celkom fajn. Aj ked tam bolo par veci, kedy som spravanie Claire nepochopila. No najviac som sa stratila v tej zaverecnej akcii Claire-Alex-Emma-Paul... Alebo si sedim na kabli, alebo to bolo chaoticke, alebo mozno vysvetlenie este poskytne dalsi diel? No uvidime..

02.08.2021 3 z 5

Tichá melódia Tichá melódia Mary Balogh

Tato kniha je klenot. Nadherny dojimavy pribeh! Nepochybne aj preto, ze uz mal "pripravenu podu" v predoslom dieli. Ale toto bol stokrát lepší a krajší pribeh ako prvy. Ak som prvemu dielu dala 4* ,tak ak by to malo byt spravodlive,tak tento by mal dostat aspon 15 hviezd.
Pribeh neskutocne výnimočný a to nie iba kvoli handikepu hlavnej hrdinky. Zvlastne puto, laska, spolupatricnost, jedna dusa v dvoch ludskych telach, no proste NÁDHERA!!!!

16.06.2021 5 z 5

Láska bez citu Láska bez citu Mary Balogh

Mam z tejto knihy take rozpacite pocity. Pridavam sa k citatelkam, ktorym namalovany chlap s vejarom vadil. Snazila som sa tie opisy preskakovat a nejak to aj korigovat vo vlastnej fantazii a odmysliet si tuto strestenu modu. Ale nebolo to jednoduché, pripominal mi totiz toho padoucha z filmu Hrbac Lagarder. Nastastie to prevazovalo iba v prvej polovici knihy. Mala som vacsiu cast knihy pocit, ze hlavni hrdinovia su taki nemastni neslani, ze tam chyba iskra, je to take strohe a neosobne cele. Hnala ma vsak zvedavost dozvediet sa, co sa Anne v minulosti stalo a co jej urobil ten vysinuty magor. Kniha sa citala lahko,takze to slo, no zaver ma prekvapil. Veci nabrali spad, dej odhalil demonov aj horke tajomstva minulosti a malo to uz potom fakt grady. Takze v konecnom dosledku som spokojna.
A tesim sa na pribeh Asha a Emily, vyzera,ze bude celkom netradicny.

13.06.2021 4 z 5

Lord Belzebub Lord Belzebub Loretta Chase

No pozrime ho lorda Belzebuba, ako skrotol :)

Pri prológu som pustila slzu, bolo mi to tak velmi luto to vsetko! Uchechtavala som sa pri iskreni a chemii medzi hlavnymi hrdinami, hlavne z toho, ako sa tomu nas lord branil :)

Skoda, ze ta iskra tam potom niekde kdesi pohasla, zacali sa riesit vaznejsie veci a uz to nabralo trochu inu atmosferu.
Jess bola uzasna zena, pekne svojmu lordovi "ponapravala chrbticu".
A ako to uz v tychto romanciach byva, na zaklade animalnej pritazlivosti vznikla velka laska.

08.06.2021 4 z 5

Jak překvapit lorda Jacka Jak překvapit lorda Jacka Sally MacKenzie

Tak tu uz bolo aj trosku napatia a dramy oproti prvemu dielu.
Jack bol zlaticko a preto ma troska mrzi, ze mu autorka vymyslela takuto zatrpknutu, zahundranu, nevdacnu, vecne nastvanu partnerku bez stipky zenskosti. Myslim,ze jej brat jej v zltom saloniku povedal pravdu, hoci sa jej to nepacilo.
Budem vsak dufat, ze si Jack nezmylil lasku s ochranarskym instiktom, socialnym citenim a zmyslom pre zodpovednost. Nakoniec sa v nej predsa len cosi zenske prebudilo a Jackovi sa podarilo strhnut jej obranu a nebojacnu masku.
Ale aj tak mam pocit, ze tomuto vztahu chybala iskra.

01.06.2021 3 z 5

Hříšný lord Julian Hříšný lord Julian Hannah Howell

Velmi zaujimavy pribeh. Trosku som si odskocila z tancovaciek... Najprv som myslela, ze si nebudem kupovat aj dalsie zo serie, ale som v pokuseni zacat ich zhanat.

16.05.2021 5 z 5

Magicky ženská Magicky ženská Michala Měřínská

Citala som uz davnejsie, pacila sa mi. Velmi sa mi paci nazov, malo by to byt heslom zien, kedze dnes je zenskost dost potlacena.

12.04.2021 2 z 5

Snehulienka Snehulienka Gaelen Foley

Ach Boze moj!! Milujem Gaelenine knihy. Obetujem im aj spanok a to uz je co povedat. Dalsi uzasny pribeh, nadherny, silny. Ach... Dufam,ze Gaelen napíše este aspon sto knih......

14.02.2021 5 z 5