Láska bez citu přehled

Láska bez citu https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/446062/bmid_laska-bez-citu-CHn-446062.jpg 4 25 25

Georgiánska séria série

Nádherná, dojímavá romanca, ktorá poteší srdce každého čitateľa... Nečudo, že Mary Baloghová sa teší popularite na celom svete! Affaire de Coeur Lucasa Kendricka, vojvodu Harndona, život naučil, že srdce je človeku iba na príťaž. Nielenže ho otec odvrhol a matka sa ho stránila, ale zradil ho i starší brat a odmietla snúbenica. A tak utiekol do Paríža, kde sa stal idolom mladých dám a miláčikom vyššej spoločnosti. Po desiatich rokoch ho osud prinútil vrátiť sa do Anglicka – stal sa hlavou rodiny, ktorá ho odmietla. Hoci sa netúži s nikým zblížiť, musí sa ujať zodpovednosti za mladších súrodencov, postarať sa o rodinný majetok aj o dediča. Vidina manželstva ho ani trochu neláka, až kým raz večer nezazrie v plesovej sále lady Annu Marlowovú...... celý text

Literatura světová Pro ženy Historické romány
Vydáno: , Slovenský spisovateľ

Heartless , 1995

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Láska bez citu. Přihlašte se a napište ho.

karamelka57
13.06.2021 4 z 5

Mam z tejto knihy take rozpacite pocity. Pridavam sa k citatelkam, ktorym namalovany chlap s vejarom vadil. Snazila som sa tie opisy preskakovat a nejak to aj korigovat vo vlastnej fantazii a odmysliet si tuto strestenu modu. Ale nebolo to jednoduché, pripominal mi totiz toho padoucha z filmu Hrbac Lagarder. Nastastie to prevazovalo iba v prvej polovici knihy. Mala som vacsiu cast knihy pocit, ze hlavni hrdinovia su taki nemastni neslani, ze tam chyba iskra, je to take strohe a neosobne cele. Hnala ma vsak zvedavost dozvediet sa, co sa Anne v minulosti stalo a co jej urobil ten vysinuty magor. Kniha sa citala lahko,takze to slo, no zaver ma prekvapil. Veci nabrali spad, dej odhalil demonov aj horke tajomstva minulosti a malo to uz potom fakt grady. Takze v konecnom dosledku som spokojna.
A tesim sa na pribeh Asha a Emily, vyzera,ze bude celkom netradicny.

pip11
13.02.2021 4 z 5

Neobvyklý, ale pěkný a čtivý příběh, ve kterém nechybí tajemství a napětí. Až na některé momenty se mi kniha líbila.

jluky
16.06.2019

Vydarená romantika .

Knižní novinky (33. týden)

09.08.2020

Kniha Láska bez citu v seznamech