koupit eknihy

Mary Balogh

britská, 1944, webkoupit eknihy

Nahrávám...

Nejnovější kniha

Krásna dedička

Krásna dedička

Prvý diel najnovšej série kráľovnej historickej romance. Humphrey Westcott, gróf Riverdale zanechal po sebe veľký majetok a jedno škandalózne tajomstvo, ktoré navždy zm... přejít na knihu

Populární knihy

/ všechny knihy
Žiť pre láskuČary láskyNečekaná svatbaGróf hľadá manželkuBál v Schofield Parku

Komentáře (4)

Přidat komentář
TaLu
07.04.2017

Autorku jsem objevila poměrně nedávno.
Mile mne překvapilo jak zachází se slovy.
Její hrdinové jsou lidští, vtipnými dialogy se nešetří, nechává je řešit neotřelé životní zápletky, romantika není přehnaná ani neuvěřitelná a jako bonus píše knihy v sériích. Její rodinu Bedwynovu jsem si opravdu oblíbila, jen škoda, že nejsou dostupné všechny díly série. Tak snad to nějaký nakladatel napraví.

123abc
31.07.2014

Mary je ÚŽASTNÁ autorka a MILUJEM všetky jej knihy. Som rada, že knihy tejto autorky sú dostupné v slovenčine.

gabca007
09.01.2014

Skvělá spisovatelka, je opravdu škoda, že její knihy vycházejí už jen na Slovensku. Ale sehnala jsem a dočetla celou sérii Bedwynovi.
Je krásná, vtipná. Pro ty, co shánějí knihy této série, jen malá připomínka. Kniha Nezabudnutelné leto.,se k těmto knihám vztahuje jen tak okrajově.

lenice
18.03.2012

Mary Balogh je bezesporu jedna z nejlepších spisovatelek historických romancí, její knihy ze série Bedwynovi a sestry Huxtableovy jsem přečetla jedním dechem a určitě se k ní opět vrátím.Je jen strašná škoda že u nás už jí nikdo nevydává a jsem moc ráda že si její další knihy mohu přečíst aspoň ve slovenštině.