Magicky ženská

Chci s vámi sdílet svůj osobní příběh cesty ke kráse. Protože věřím, že příběhy inspirují. Vezmu vás na cestu světem ženské krásy. Na cestu zevnitř ven. Chci vám ukázat, že i vy můžete spojit svoji vnější krásu s vnitřní krásou vaší duše. I vy si můžete ve svém životě dopřát každý den chvilku, kterou vy i vaše krása potřebujete. I vy se umíte poprat s démony a negativními myšlenkami, které vaši krásu zabíjejí už ve vaší hlavě a i vy se můžete cítit krásná, když to sama sobě dovolíte....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/30_/308520/magicky-zenska-fRQ-308520.jpg 3.419

Pro ženy, Osobní rozvoj a styl
Vydáno:, Michala Měřínská

Roux

Asi chápu co touto knihou chtěla autorka říct a i chápu, že ji to pomáhá propagovat její podnikání. Ale bohužel mi toho příliš nenabídla. Vzpomínky, či zápisky z deníků byli mnohem záživnější a lépe napsané než celé její poslání, aby se ženy nebály být krásné. Projděte si pár motivačních citátů a dostanete přesně to co je v knize. Můžete si je posléze zautomatizovat pro jakoukoliv oblast.

ditul

Našla jsem si v knize pár myšlenek určených přímo mě na míru.. :D
V knize se píše hlavně o tom, že se člověk má mít rád a od tohoto základu se odvíjí další a další věci... Pro mě nic nového, ale je to pěkně napsaná oddechovka ;)

Alíša236
31.08.2017

Ne, že bych s autorkou nesouhlasila, ale kniha mi nepřinesla nic nového, žádný nový pohled, novou informaci, nebo nějaké překvapivé souvislosti.

elenai
25.08.2017

Trpím přesně těmi problémy, které popisuje autorka, a tak jsem si nejspíš myslela, že mi trochu pomůže změnit můj postoj k sobě samé. Mno... tak nevím, jestli se to úplně povedlo. A ani jsem nevěřila tomu, že ta kniha bude samospásná. Zase tak naivní nejsem. Paní Měřínské přeju tu spokojenost sama se sebou a vnitřní harmonii. Já si tu svou budu muset ještě hledat. :)

Marketule
22.08.2017

Porad dokola omilano totez, nic noveho.
Starejte se o sebe a mejte se rada.

Tonksnova
30.01.2017

Výborná, povzbudí ve Vas ženství ☺

l1l1lele
28.08.2016

Kniha je moc hezky a srozumitelně napsaná. Určitě si v ní každá žena (možná i muž) najde několik myšlenek k zastavení.