Vévodovy hříchy

od:


KoupitKoupit eknihu

Sebastian Griffin, vévoda z Melbourne, je vskutku hlavou rodu. Po smrti rodičů dohlédl na to, aby se jeho mladším sourozencům dostalo vybraného vychování, dobrého vzdělání a láskyplného manželství. On sám platí za nejvlivnějšího muže v Anglii, mezi smetánkou je ctěn jako muž, jehož spořádaný život nikdy neposkvrnil sebemenší skandál. To se však má brzy změnit. Josefina Embryová je neobyčejně krásná. Pozornost a lichotky by si nepochybně získala už samotným svým vzezřením, ale ona o sobě navíc prohlašuje, že je princeznou ze vzdálené země. Sebastian, věren své nátuře, vůči ní okamžitě pojme podezření. Je pevně odhodlán odhalit její nekalé úmysly, ale pevnost jeho odhodlání rychle roztaje v opojení z jejího polibku. Sebastian ví, že románek se smyslnou cizinkou nemůže skončit jinak než skandálem, ale svůdná Josefina už zcela ovládla jeho myšlenky i představy. Bude ochoten kvůli pochybné princezně riskovat své postavení a rodovou tradici?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/31_/31455/the-griffin-family-series-vevodovy--OWK-31455.jpg 3.993
Série:

The Griffin Family Series (4.)

Orig. název:

Sins of duke (2007)

Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno:, Domino
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (12)

Přidat komentář
vcielka
20.07.2018

Zasa knizka v tejto serii s trochu zbytocne prekombinovanym dejom. Zasa hlupak, ktoreho detinsky prekabatili. Ani ta kralovska rodina sa mi velmi nepacila, ani hlavna hrdinka mi neprisla tak zaujimava ako pripadala vojvodovi. Mozno len vojvoda bol fajn. Ale rozhodne najlepsi hrdina tejto serie vol Valentine a toto jedine kvitujem ze sa tu celkom hojne vyskytol a to nie len pritomnostou ale aj jeho cynickymi pripomienkami, ktore aspon trochu dodali pribehu stavu. Inak by som isto dala o dalsiu hviezdu menej. Ako autorka na konci pribehu pise, ze skutocne udalosti neospravedlnuju fikciu. Davam jej ucitelovi za pravdu a podla mna tato udalost bud nemala vobec dostat pribeh alebo mala byt napisana trochu inym sposobom a dodat jej trochu uveritelnejsej dostojnosti. Uz len preto ze podla skutocnosti sa tej udalosti nepodarilo zabranit ako v tomto pribehu. Cina, Honduras (aspon predpokladam ze je to terajsie uzemie Hondurasu) a Anglicko. Privela toho bolo. Trochu pritiahnute za vlasy.

HaniSebi
06.02.2018

3* jsem dala pouze za Sebastiana, který se mi od prvního dílu série líbil. Bohužel, Josefina mi byla dost protivná od první chvíle až téměř do konce. Nejslabší díl z celé série.

karamelka57
06.09.2017

Tak nič no.... som stále rozčúlená a sklamaná... (asi žiarlim :)))))))) vôbec nechápem, ako sa mohol taký rozvážny a rozumný muž zamilovať do pošahanej dcéry totálneho blázna, o ktorej takmer od začiatku vedel, že klame a podvádza. Josefina si nezískala moje sympatie ani po tom, čo sa uvedomila a pokúsila o nápravu.... Sebastian si rozhodne zaslúžil niečo lepšie, ako priženiť sa do pomätenej rodiny..... Ja som im to teda vôbec neverila... Možno by som ju vzala na milosť, keby aspoň prejavila nejaký vrúcnejší záujem o Peep, ale nič.... Musím to predýchať totok.

Najlepšia z tejto série bola prvá časť.. Druhá bola troška nudnejšia, ale aspoň reálna a nepritiahnutá za vlasy ako toto... Čítalo sa to celkom dobre, ku koncu to bolo napínavé, len tá hlavná hrdinka, no neviem.... asi platí staré známe, že srdcu nerozkážeš, inak si neviem tento príbeh vysvetliť...

Ale ak to mám zhodnotiť komplexne, tak mi rodinka Griffinových prirástla k srdcu... starodávny rod, moc,vysoké postavenie.. a pritom nádherná súrodenecká láska a súdržnosť rodiny, spolupatričnosť a vzájomný záujem... žiadna rivalita či zákernosti medzi súrodencami. Úplne zlaté bolo, ako dospelí urastení chlapi sedeli v detských kresielkach na čajovom dýchanku Sebastianovej malej dcérky... :) V budúcnosti sa ku Griffinovcom určite rada vrátim.

karamelka57
05.09.2017

Akurát čítam. A akurát mám nervy. Sebastiana "milujem" od začiatku série a fakt nechápem, prečo sa mu ušla takáto nafúkaná, vlezlá, povýšenecká a pošahaná ženská.... Fakt dúfam, že toto bude mať nejaké rozumné vysvetlenie a že sa so záverom knihy uspokojím a zavzdychám si, že ach aká romantika.... lebo zatiaľ som v polke a normálne to vo mne vrie.......... Aj Shayova Sarala bola chytrolína, ale ona bola tak nejak sympatická, ale TOTO?????

Ms.Floyd
18.06.2017

Bohužel, knihu jsem nedočetla. Celá série, mimo prvního dílu, pro mě byla zklamáním a měla silně sestupnou tendenci. Na díl o Sebastianovi jsem se celkem těšila, ale vzhledem ke "kvalitě" předešlých dílů jsem měla jisté obavy, které se potvrdily. Vévoda z Melbourne, který si tři předešlé knihy držel tvář vážného distingovaného gentlemana, se po prvním setkání s hlavní (a značně nesympatickou) hrdinkou téměř složí a na druhém si nechá dát uprostřed plesu parfacek, to je na mě asi moc. Navíc se to k jeho osobě, tak jak je popisovaná v minulých knihách, vůbec nehodí. Škoda, no. Sérii o Griffinových za sebe spíš nedoporučuji. Suzanne Enoch má určitě lepší knihy :)

LilianaFalcon
19.01.2017

Fakt jsem byla zvědavá, koho si Sebastián najde, a byla jsem zklamaná. Hlavně teda z celkové zápletky, vůbec mě to nebavilo.

kacaaba
19.02.2016

Tak mě to přišlo jako perfektní závěr série. Pravda, trochu přitažené za vlasy, ale v takových příbězích se to dá chápat. Mě se to líbilo.

Kamiliana
07.12.2015

Na tento díl jsem se moc těšila, Melbourna jsem si tak nějak oblíbila :-), ale lži a podvádění ze strany princezny a její rodiny mi lezlo na nervy, ač závěr vlastně lhaní obhajoval. 4* jen z lásky k Melbournovi :-)

havrmoni
11.09.2015

Já nemohla chytit nit nejen na začátku,ale zhruba do 3/4 knihy. 4* jsem dala jen pro to,že poslední třetina vydala za celou knihu a celou sérii se mi Sebastian líbil a čekala jsem na jeho příběh. Josefina mi byla nesympatická od začátku a až skoro na konci jsem ji vzala na milost. Kdyby se chovala celou dobu jako na konci,tak by mi ani nevadilo,že dělala to co dělala (nechci vyzradit vše

Makyt
30.08.2015

Ze začátku jsem nemohla chytnout nit, ale poté jsem ji chytla a fandila Josefíně... a samozřejmě i Melbourovi, s tím, jak se rozhodl "přechytračit vychytrálka" :-)

machrus
06.04.2013

Jedna z mála knih od této spisovatelky,která byla méně záživná než jiné.

lanusinka
31.10.2012

Klasická kniha svého žánru, nenadchne ani neurazí...