Hříšný lord Julian

Hříšný lord Julian https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/371327/mid_hrisny-lord-julian-UZz-371327.jpg 4 135 23

Wherlocke série

Příběh uhrančivé lásky, intrik a vášně, ale také obětavosti a sdíleného tajemství. Pro Chloe Wherlockeovou vše začíná vizí, kratičkým pohledem do budoucnosti, který odhalí nebezpečné intriky proti lordu Julienu Kenwoodovi a jeho novorozenému synovi. Chloeina jasnozřivost umožní zachránit dítě před jistou smrtí, ale hraběti stále hrozí vážné nebezpečí. Julien ví, že ho chce někdo zabít, a podezírá svou pletichářskou manželku a jejího milence. Zděsí se však, jakmile ho tmavovlasá, uhrančivá Chloe varuje, že temné síly jsou vskutku velmi blízko – a odhalí strašlivé tajemství, které navždy změní jeho život. Oba vědí, že od prvního okamžiku setkání jeden druhého silně přitahují, i když Chloe je jasné, že ji urozený hrabě nikdy nemůže milovat tak, jak ona miluje jeho. Ale v okamžiku, kdy je Julien bezprostředně ohrožen, musí dát Chloe všechno v sázku, jinak Juliena ztratí…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Oldag

If He´s Wicked , 2009

Lembac
26.02.2022 3 z 5

Julian měl smůlu, že jeho žena byla krvelačná megera a strýček sadistický psychopat. S touto dvojicí v zádech se fakt špatně žije, takže se nedivím, že hrabě na čas propadl vínu a smilstvu. Nicméně později k němu přicválala rytířka Chloe na bílém koni a pomocí svých "vizí" zachránila nejen Juliana samotného, ale i jeho širokou rodinu, služebnictvo, venkovany a vůbec všechy, koho potkala.

katkaq
12.02.2022 3 z 5

Rodina s nadpřirozenými schopnostmi? Paráda, já jsem pro všemi deseti. Ve světě historických červených románů se to nevidí často a málo kdy je to tak čtivě zpracované. Věřím, že autorka by mohla najít více místa pro růst vztahu mezi Chloe a Julienem. Jinak zápletka byla zajímavá a vnesla do knihy trochu napětí. Jsem zvědavá, co nám tahle série ještě přinese.

karamelka57
16.05.2021 5 z 5

Velmi zaujimavy pribeh. Trosku som si odskocila z tancovaciek... Najprv som myslela, ze si nebudem kupovat aj dalsie zo serie, ale som v pokuseni zacat ich zhanat.

rampapa
06.05.2021 5 z 5

Moc jsem se na tuhle knížku těšila a jsem jí nadšená. Chloe jsem si hnedka oblíbila. Musím si hnedka přečíst další díl. Knížka se mi moc líbila a vřele doporučuji.

munka
07.06.2020 3 z 5

Začiatok série sa celkom podaril . Teším sa na ďalšie knihy.

liletka_a
19.01.2020 3 z 5

Čekala jsem od toho více vtipu, poutavosti, nápadu....přislo mi to takové nemastné neslané.. Hlavní hrdinové si prostě řekli, že se mají rádi a konec...Žádné nadbíhání, špičkování, vášeň jsem skoro nepostřehla.. slabý průměr

Ála1968
08.08.2019 4 z 5

Bylo to skvělé,ostatně jako většina knih Hannah Howell.Napětí,romantika,zločin a vášen.Co víc si přát

xxBILLY
25.06.2019

Dle hodnocení mé ženy výborná kniha, rozplývala se nadšením . Mně to přineslo povinnost - sehnat další díly. :-) jenže kde za rozumnou cenu.

sulinajindra
02.06.2019 5 z 5

Tato autorka se opravdu čte sama , zase jedna kniha ,kterou jsem ticho jak se říká zhltla jedním dechem.

LivN
13.04.2019 2 z 5

Ze začátku byla kniha zajímavá a bylo o čem číst, ale od půlky to byla fakt nuda a bylo zbytečně moc omáčky kolem. Musela jsem se nutit abych knihu dočetla.

LilianaFalcon
07.04.2019 3 z 5

Nebylo to špatné, ale na můj vkus příliš zdlouhavě napsané. Jinak Chloe byla skvěle napsaná hrdinka :-)

OntkovaK
04.10.2018 5 z 5

Vydavatel ma potešil správou,že budú aj dalšie diely hoc na preskáčku.Takže sa už teraz teším.Spolu je ich sedem kníh.

Lee7
16.09.2018 3 z 5

Knížka pěkná a vtipná :) lehká oddechovka.. čekala jsem trochu větší hloubku..nevadí jsem zvědavá co bude v dalším díle.

Kalinka
24.07.2018

Jiný název ale děj je stejný jako u knihy s názvem Nástrahy vášně.

Edice
19.07.2016 5 z 5

Jako kralíci. :)

Jessybelle
08.02.2016 5 z 5

Kniha se mi líbila, příběh v ní byl pěkný, napínavý. Taková příjemná oddychová, nenáročná četba. Četla se velmi dobře a rychle.

moudivlacek
03.09.2015 5 z 5

Mně se to moc líbilo a určitě si někdy její čtení ráda zopakuji.

Luccy78
28.07.2015 4 z 5

Pěkný historický příběh, kde nechybí láska, intriky a napětí až do konce knihy.

PomněnkaPrvní
24.05.2015

Průměrné romantické čtení. Zpříjemní deštivý víkend, ale v paměti dlouho nezůstane.

havrmoni
11.04.2015 5 z 5

Podle popisu knihy se mi do ní vůbec nechtělo,jenže když jsem začala číst už mi bylo jasné,že popis je opět vedle. Bohužel se to stává často. Hned na začátku je pokus o vraždu miminka a intriky,samozřejmě jsou ve hře peníze. Manželka Juliána je nevěrná intrikánka a vražedkyně a spolu s jeho strýcem ho chtějí zabít a s ním všechny co by po něm dědili. Chloe a její příbuzní mají dar vidět a cítit zlo,smrt apod. Právě oni chrání Juliána i jeho rodinu. Že to nakonec skončí dobře nemusím psát. :-) Určitě to bude hezká série,pokud ji u nás vydají. Něco podobného je v Muray family , léčitelství,vize aj. a taky soudržnost celé rodiny či klanu.