xxBILLY - Profil

Poslat zprávu

Josef (1950, muž) · Jihomoravský kraj · statistiky

Aktivní: online(poprvé: 06.06.2015)
Body:66 631(615 autorů a 2532 knih)
Palce:167 za komentáře, udělené: 347

Právě čtené knihy

Krutý zločin
07.03.2019
Krutý zločin 2006, P. MacDonald

Neber si to osobně
04.03.2019
Neber si to osobně 2007, E. Dreyer

Vzbouření orlíků
28.02.2019
Vzbouření orlíků 2007, J. Plaidy (pseudonym)

Kdo jsem

Dobrý den,
Jsem důchodce. Nejsem antik, prodávám knihy mé manželky, která je neskutečná knihomolka. Denně přečte průměrně dvě knihy. Kdo neviděl, neuvěří. A to stačí ještě uvařit a sledovat krimi v TV. Jasně že ne najednou. :-) Její knihy byly průběžně zakoupeny buď nové v obchodech, nebo v Antikvariátech, i v knihovně, případně vyřazené z fondu - prostě tam, kde je sehnala.
Info zájemcům o mé knihy: DŮLEŽITÉ!!!!! KLIKNĚTE SI prosím u mého inzerátu knihy na nápis ,,Detail" vlevo od mého loga. Objeví se Vám POPIS mé knihy, aktuální FOTO i případné popsané vady a výše i druh poštovného. Na přání zašlu na Váš email fota knihy.
Knihy s chybějícími a volnými listy, silně poškozené nebo potrhané neprodávám.
POZOR - setkávám se s novými zájemci, kteří jsou tu poprvé a čekají na odpovědi na svém emailu. Ode mne odpovědi na Vaše emaily nechodí. V každém případě na Vaše zprávy odpovídám, najdete je na obláčcích vedle zvonečku, objeví se Vám tam číslo. Kliknete na ně a zpráva se objeví.
POZOR - setkávám se i s tím, že někteří zájemci píší, že jim chodí zprávy z DK do Vašeho emailu nejen do Doručené, ale někdy i do Hromadné nebo do Spamu. Ověřte si to prosím, i zde na DK, zda tu máte mou odpověď. Děkuji. Můžete mi napsat i přímo na email jose.juran@email.cz

PREFERUJI PLATBU NA ÚČET PŘEDEM. Jak platba přijde, hned posílám knihy a Vám napíši číslo doporučené zásilky, které můžete sledovat na www.ceskaposta.cz POŠTOVNÉ JE VŽDY JEN JEDNO bez ohledu na počet vybraných knih - dle váhy knih a ceníku pošty. Vždy Vám napíši nejlevnější možné varianty zaslání.
NA DOBÍRKU knihy po špatných zkušenostech NEZASÍLÁM!
Na Slovensko zasílám pouze po platbě na můj účet předem, i v eurech, má banka mi je převede za poplatek 25 Kč v aktuálním kurzu na korunový účet. Zásilka k Vám půjde na Vaše přání jako obyčejné nebo doporučené psaní.
PŘES ZÁSILKOVNU KNIHY NEZASÍLÁM !
JEN PRO ZÁJEMCE PŘÍMO Z BRNA: knihy mohu předat při osobním setkání za cenu bez poštovného.
Pokud si vyberete knihu z mé nabídky, tak máte knihu 3 dnů rezervovanou, během nich prosím o ODPOVĚĎ, děkuji. Pokud neodpovíte - upozorním Vás a vracím knihu zpět do prodeje. Děkuji za pochopení.

Při prohlídce mého bazaru si po prohlédnutí prvního sloupce - 35 knih -
klikněte dole na ,,zobrazit vše" , nemusíte pak bazar procházet po jednotlivých sloupcích 1,2,3...atd. Usnadní Vám to prohlídku celé mé nabídky najednou.

Fanynky zamilovaných historických románů zvu na prohlídku knih Harlequin :
kompletní ukončené edice ,,ROMANCE" a edice ,,HISTORICKÁ ROMANCE", která stále vychází. Jsou ve sloupci vpravo, v odstavci ,,VLASTNÍ SEZNAMY" a jsou veřejně přístupné.
Přeji Vám dobrý výběr a hezký den.