xxBILLY - Profil

Poslat zprávu

Bichon Frise (1950, muž) · Jihomoravský kraj

Aktivní: dnes v 18:23 online (poprvé: 06.06.2015)

48 246 bodů (přidáno 254 autorů a 1761 knih)

Získané palce za komentáře: 49, udělené: 108

Právě čtené knihy

Smrtící zrození
20.11.2017
Smrtící zrození 2012, J. D. Robb (pseudonym)

Téměř bez šance
13.11.2017
Téměř bez šance 2012, J. D. Robb (pseudonym)

Potřeba zabíjet
10.11.2017
Potřeba zabíjet 2010, J. Lutz

Oběť ve stínu
10.11.2017
Oběť ve stínu 2001, J. Sandford (pseudonym)

Kdo jsem

Dobrý den, jsem důchodce. Snažím se dohnat manko ve čtení, na které jaksi dříve nezbyl čas. Nejsem antik, prodávám knihy mé a manželky, která je neskutečná knihomolka. Info zájemcům o naše knihy:

Preferuji platbu na účet předem. Jak platba přijde, hned posílám knihy a číslo doporučené zásilky, které můžete sledovat na www.ceskaposta.cz Poštovné je vždy jen jedno - bez ohledu na počet vybraných knih - dle váhy knih a ceníku pošty. U knihy, kde nemám uvedené poštovné je volba více druhů možností poslání knihy. NA DOBÍRKU KNIHY ZASÍLÁM pouze VÝJIMEČNĚ.
PRO ZÁJEMCE PŘÍMO z BRNA: knihy mohu předat při osobním setkání, bez poštovného.
Pokud si vyberete knihu z mého bazaru, tak máte knihu 3 dny rezervovanou, během nich prosím o konkrétní odpověď, zda knihu kupujete. Pokud neodpovíte, což je základ slušnosti, vracím knihu zpět do prodeje. Děkuji.

NEZAPOMEŇTE SI KLIKNOUT NA INZERÁT U MÉ KNIHY, objeví se Vám její podrobnější popis, stav, případná vada a AKTUÁLNÍ FOTO.
NĚKDY SE LIŠÍ OBÁLKA MÉ KNIHY od fota DK. JE TO ZPŮSOBENO RŮZNÝM VYDÁNÍM KNIHY. Pokud si budete přát, mohu poslat foto případné vady knihy na Váš email. Vadu zohledňuji v ceně. Knihy, které byly polity tekutinami, s chybějícími a potrhanými listy neprodávám.

Při prohlídce mého bazaru si po prohlédnutí prvního sloupce - 35 knih -
klikněte dole na ,,zobrazit vše" , nemusíte pak bazar procházet po jednotlivých sloupcích1,2,3...atd. Usnadní Vám to prohlídku celé mé nabídky.

Milovnice zamilovaných historických románů zvu na prohlídku knih Harlequin -
kompletní ukončené edice ,,ROMANCE" a edice ,,HISTORICKÁ ROMANCE", která stále vychází. Jsou ve sloupci vlevo, v odstavci ,,VLASTNÍ SEZNAMY" a jsou veřejně přístupné. Také zvu milovníky westernů, mají tam výstavku westernů G. F. UNGERA, kompletní první vydání.
Přeji Vám dobrý výběr a hezký den.