xxBILLY - Profil

Poslat zprávu

Jožka Bichon Frise (muž) · Jihomoravský kraj

Aktivní: dnes v 17:36 offline (poprvé: 06.06.2015)

43 084 bodů (přidáno 213 autorů a 1365 knih)

Získané palce za komentáře: 42, udělené: 96

Právě čtené knihy

Rodinné balení
24.09.2017
Rodinné balení 2007, S. Fröhlich

Kdo jsem

Dobrý den, jsem starobní důchodce. Snažím se dohnat manko ve čtení, na které jaksi dříve nezbyl čas. Nejsem antik, prodávám knihy mé a manželky. Info zájemcům o mé knihy:

Preferuji platbu na účet předem. Jak platba přijde, hned posílám knihy a číslo doporučené zásilky, které můžete sledovat na www.ceskaposta.cz Poštovné je vždy jen jedno - bez ohledu na počet vybraných knih - dle váhy knih a ceníku pošty. U knihy, kde nemám uvedené poštovné je volba více druhů možností poslání knihy. NA DOBÍRKU KNIHY ZASÍLÁM pouze VÝJIMEČNĚ.
PRO ZÁJEMCE PŘÍMO z BRNA: knihy mohu předat při osobním setkání, bez poštovného.
Pokud si vyberete knihu z mého bazaru, tak máte knihu 3 dny rezervovanou, během nich prosím o konkrétní odpověď, zda knihu kupujete. Pokud neodpovíte, což je základ slušnosti, vracím knihu zpět do prodeje. Děkuji.

Nezapomeňte si kliknout na inzerát u mé knihy, objeví se Vám její podrobnější popis, stav, případná vada a aktuální foto. Pokud si budete přát, mohu poslat foto případné vady knihy na Váš email. Vadu zohledňuji v ceně. Knihy, které byly polity tekutinami, s volnými listy, potrhanými, nebo chybějícími, neprodávám.

Při prohlídce mého bazaru si po prohlédnutí prvního sloupce - 35 knih -
klikněte dole na ,,zobrazit vše" , nemusíte pak bazar procházet po jednotlivých sloupcích1,2,3...atd. Usnadní Vám to prohlídku celé mé nabídky.

Milovnice zamilovaných historických románů zvu na prohlídku knih Harlequin -
kompletní ukončené edice ,,ROMANCE" a edice ,,HISTORICKÁ ROMANCE", která stále vychází. Jsou ve sloupci vlevo, v odstavci ,,VLASTNÍ SEZNAMY" a jsou veřejně přístupné. Také zvu milovníky westernů, mají tam výstavku westernů G. F. UNGERA, kompletní první vydání.
Přeji Vám dobrý výběr a hezký den.