xxBILLY - Profil

Poslat zprávu

Josef (1950, muž) · Jihomoravský kraj

Aktivní: dnes v 02:03 offline (poprvé: 06.06.2015)

64 093 bodů (přidáno 598 autorů a 2450 knih)

Získané palce za komentáře: 116, udělené: 290

Právě čtené knihy

Ostermanův víkend
01.08.2018
Ostermanův víkend 2012, R. Ludlum

Loutkář z ghetta
01.07.2018
Loutkář z ghetta 2013, E. Weaver

Nevysvětlitelné záhady
22.06.2018
Nevysvětlitelné záhady 1993, V. Farkas

Kdo jsem

Dobrý den, jsem důchodce. Nejsem antik, prodávám knihy mé manželky, která je neskutečná knihomolka. Denně přečte průměrně dvě knihy. Kdo neviděl, neuvěří. Její knihy byly průběžně zakoupeny buď nové v obchodech, nebo v Antikvariátech, i v knihovně, prostě tam, kde je sehnala.
Info zájemcům o mé knihy: DŮLEŽITÉ!!!!! KLIKNĚTE SI prosím u mého inzerátu knihy na nápis ,,celý inzerát" vpravo. Objeví se Vám POPIS mé knihy, aktuální FOTO i případné popsané vady a výše i druh poštovného. Na přání zašlu na Váš email fota knihy.
Knihy s chybějícími listy nebo potrhané neprodávám.

PROSÍM POZOR - OD 1.2. BYLO ZDRAŽENO POŠTOVNÉ, UDANÉ V INZERÁTECH se v některých neopravených inzerátech zvyšuje nejméně o 5 Kč.

PREFERUJI PLATBU NA ÚČET PŘEDEM. Jak platba přijde, hned posílám knihy a Vám napíši číslo doporučené zásilky, které můžete sledovat na www.ceskaposta.cz POŠTOVNÉ JE VŽDY JEN JEDNO bez ohledu na počet vybraných knih - dle váhy knih a ceníku pošty. Vždy Vám napíši nejlevnější možné varianty zaslání.
NA DOBÍRKU knihy nezasílám ! Na Slovensko zasílám pouze po platbě na můj účet předem, i v eurech, má banka mi je převede za poplatek 25 Kč v aktuálním kurzu na korunový účet. Zásilka k Vám půjde doporučeně. Přes Zásilkovnu nezasílám.
PRO ZÁJEMCE PŘÍMO z BRNA: knihy mohu předat při osobním setkání za cenu bez poštovného.
Pokud si vyberete knihu z mé nabídky, tak máte knihu 5 dní rezervovanou, během nich prosím o ODPOVĚĎ, DĚKUJI. Pokud neodpovíte, vracím knihu zpět do prodeje. Děkuji za pochopení.

Při prohlídce mého bazaru si po prohlédnutí prvního sloupce - 35 knih -
klikněte dole na ,,zobrazit vše" , nemusíte pak bazar procházet po jednotlivých sloupcích1,2,3...atd. Usnadní Vám to prohlídku celé mé nabídky najednou.

Fanynky zamilovaných historických románů zvu na prohlídku knih Harlequin -
kompletní ukončené edice ,,ROMANCE" a edice ,,HISTORICKÁ ROMANCE", která stále vychází. Jsou ve sloupci vlevo, v odstavci ,,VLASTNÍ SEZNAMY" a jsou veřejně přístupné.
Přeji Vám dobrý výběr a hezký den.