kannibal28 kannibal28 komentáře u knih

Popravčí Popravčí Chris Carter

A je tu zas a znova dalši príbeh z carterova...Opäť dalši brutálny skvost maestra thrileru

01.05.2023 5 z 5

Bod klamu Bod klamu Dan Brown

Niečo iné od Dana , dalo sa to čitat malo to šmrnc aj napatie a politika, Spokojnosť s pribehom

30.12.2021 4 z 5

Jeden za druhým Jeden za druhým Chris Carter

5 hvezdiček je velice málo dal by som aj 100 keby sa dalo.Vela čitatelov písalo že je to najlepšie dielo dávam im za pravdu. Bravo Maestro Carter zmekam klobuk. Dej pri ktorom som sa nenudil vobec . Co sa týka hlasovania ja by som určite nehlasoval.

23.02.2021 5 z 5

Já jsem smrt Já jsem smrt Chris Carter

Dalšia surová jazda maestra cartera . Kde tento Pán spisovatel berie napady to neviem. Zasa to bolo niečo strašne len predstavovať si to nie este to zažiť. BRAVO

26.08.2020 5 z 5

Boží blud Boží blud Richard Dawkins

prvá kniha od ateistu richarda dawkinsa ma nesklamala .určite si prečítam od neho ešte nejaké knihy

14.05.2017 4 z 5

Zloba Zloba Chris Carter

Boha to bola jazda od začiatku až dokonca furt sa tam niečo dialo proste párada . Druhá knižka čo som čítal a obe boli skvelévBRAVO pán Carter. Doporučujem

19.06.2020 5 z 5

Tma Tma Jozef Karika

nejak tomu chýbalo napetie ,,nebola by to určite sranda keby človek oslepol v lese a nikde nikoho,,,pripominalo mi to jeden stary film už neviem nazov odohravalo sa to v mrakodrape sami dvaja ludia vrah a žena tam hrali ale to bolo napinave od začiatku až do konca......Tma ma dosť sklamala

08.12.2022 2 z 5

Na smrť I. Na smrť I. Jozef Karika

je to prvá kniha od kariku čo som čítal a určite neni ani psledná. Dej knihy ma trošku prekvapil nečakal som že aj táto kniha bude o mafii ale to nevadi malo to grády a hlavne je plná vulgarizmov a zverstiev. Idem si zohnať druhú časť mala by byť ešte zajimavejšá

03.05.2016 5 z 5

Rozchod s Bohem Rozchod s Bohem Richard Dawkins

Vyborná kniha od najznamejšieho ateistu

05.09.2022 5 z 5

Bůh není veliký Bůh není veliký Christopher Hitchens

Viera v boha nič dobré neprináša a je uplne zbytočná to tvrdím já aj autor tejto knihy . Dosť sa to podoba na Boži blud tak preto dám 4 hviezdy

04.05.2019 4 z 5

Děti, které přežily Mengeleho Děti, které přežily Mengeleho Eva Mozes Kor

Krátka knižočka v ktorej som sa nič nové nedozvedel málo toho bolo opísané to čo prežili už niekde okolo 140 strany ich rusi oslobodili tak že velké sklamanie

19.02.2019 3 z 5

Byl jsem Mengeleho asistentem Byl jsem Mengeleho asistentem Miklós Nyiszli

viac krát počuté viac krát prečítané a naštastie ani raz nezažité. Nacisti to neboli ludia, ani neviem ako ich nazvať ale dufam že niečo podobné sa nebude nikdy opakovať.

08.12.2017 5 z 5

Popol všetkých zarovná Popol všetkých zarovná Dominik Dán

Prvá kniha od dominika Dána bola zbytočne dlhá a ani ma až tak nebrala ale dám šancu aj iným knihám lebo že vraj su lepšie

22.06.2017 3 z 5

Nebezpečná zóna Nebezpečná zóna Joy Fielding

ešte som nečítal od pani fieldingovej nič toto bola prvá kniha a velice som spokojný. nebolo tam vela mien tak sa to lahko čítalo a nestrácal som sa v deji. Knih je velmi dobre napisaná doporučujem

29.09.2016 5 z 5

Púštny kvet Púštny kvet Waris Dirie

ženská obriezka a podobné primitívne zvyky by už v tejto dobe nemali existovať žijeme v modernej dobe a nie v dobe kamennej . Kniha sa dala čítať takže celkom spokojnosť

24.04.2015 4 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

kniha nemá chybu má spad napatie aj prekvapenie proste užasná četba davam najvatší počet a doporučujem každemu

10.06.2014 5 z 5

Domofón Domofón Zygmunt Miłoszewski

Po slabšom začiatku som myslel že to nedočítam le potom to nabralo štavu a bolo to celom zaujimavé..Tak že od žiga si prečitam všetko čo vyšlo.

11.06.2023 3 z 5

Kukačka Kukačka Natalie Daniels

Dosť velke sklamanie nemalo to nič čo by ma zaujalo

21.02.2023 2 z 5

Čierna kniha katolíckej cirkvi ... a neuveď nás do pokušenia Čierna kniha katolíckej cirkvi ... a neuveď nás do pokušenia Michael Hebeis

čakal som od tejto knihy o mnoho viac , já keby že napišem čiernu knihu cirkvi tak to by bol riadny masaker. Malo tam byť viac o obetách ,nkvizicii, križacke vypravy , terorizmus v mene boha zneuživanie deti atd.

22.08.2022 2 z 5

Lovec přízraků - Vraždy, které šokovaly republiku Lovec přízraků - Vraždy, které šokovaly republiku Viktorín Šulc

Velmi dobre napisaná knižka známich zločinov v česku.

20.01.2022 5 z 5