Kamilajznik Kamilajznik komentáře u knih

Nabarvené ptáče Nabarvené ptáče Jerzy Kosiński

Tak tohle byl hnus velebnosti... Jako já asi chápu, že autor chtěl co nejlépe vystihnout situaci a vůbec, ale takhle ne.
Poprvé v životě lituji peněz, které jsem za knihu dala.
Omlouvám se, ale za mě NE NE NE!

30.04.2020

Vrány Vrány Petra Dvořáková

Tohle pro mě byla velice silná kniha se smutným koncem. Po přečtení jsem si i dokonce řekla, ty vole, to bylo psycho.
Nicméně, pro mě první setkání s autorkou a myslím že rozhodně ne poslední. Líbí se mi i styl psaní autorky, velice realistický a prostě mě to vtáhlo do děje po všech stránkách.

30.04.2020 5 z 5

Dospělí a ti druzí Dospělí a ti druzí Caroline Hulse

Kniha se mi četla velice dobře, nicméně mě nijak nenadchla, takové to nemastné, neslané.

30.04.2020 3 z 5

Prak Prak Michal Vrba

Tato kniha se ke mě dostala úplnou náhodou, přistála mi ve čtečce jako dárek za nákup eknih. Sama bych si ji asi nekoupila, ale jsem moc ráda, že jsem si ji přečetla.
Kniha je velice čtivá a místy velmi náročná, plná emocí a zamyšlení se nad tehdejší dobou. Za mě JO!

31.03.2020 5 z 5

Vyvrhel Vyvrhel Gilly Macmillan

Mě se kniha bohužel moc nelíbila. Špatně se mi četla a uprchlická tématika není nic pro mě. Čekala jsem něco jiného. Tohle bylo za mě vleklé až místy nudné :-(

29.03.2020 3 z 5

Ztracené dcery Ztracené dcery Joy Ellis

Přišlo mi to lepší jak první díl, asi i napínavější, ale přesto mi tam něco chybělo...

27.03.2020 4 z 5

V klubíčku štěstí V klubíčku štěstí Anna McPartlin

Krásná kniha se silným tématem.

27.03.2020 5 z 5

Tichá modlitba Tichá modlitba Angela Marsons

Díl od dílů je to napinavější, nervydrásající, nehty si kousající:-)
Tohle je třetí díl a jako opět mazec! Akorát si nejsem jistá, že se dostanu až k poslednímu dílu, protože už tady mi srdce, nervama, vynechávalo :-)

19.03.2020 5 z 5

Ďábelské hry Ďábelské hry Angela Marsons

Tak tohle bylo ještě lepší než první díl a já nechápu, jak to že mi tak dlouho série unikala.
Naprosto úžasný čtení, napínavý od prvního slova po to poslední, pořád jsem měla chuť číst dál a dál a nechtěla jsem přestat a při některých scénách jsem snad ani nedýchala. Za mě jedno velké ANO! :-)

10.03.2020 5 z 5

Neviditelný život Eurídice Gusmãové Neviditelný život Eurídice Gusmãové Martha Batalha

Kniha se mi vůbec nelíbila. Naprosto jsem nepochopila o čem je a naprosto se ztrácela v dějí. Poslední stránky jsem přeskakovala.

07.03.2020 1 z 5

Mám nad tebou moc Mám nad tebou moc Teresa Driscoll

Kniha se mi líbila, velice dobře se četla. Námět za mě super, ale přesto mi to místy přišlo trošičku nudné, zdlouhavé.

07.03.2020 4 z 5

Ginny Napořád Ginny Napořád Benjamin Ludwig

Tohle pro mě bylo hodně náročné čtení... Silné téma... Chvílemi jsem hlavní hrdinku litovala, chvílemi jsem ji nenáviděla...
Všechna čest rodičům, kteří mají děti s autismem a ještě víc obdivuji rodiče, kteří si tyto děti vezmou do péče.

05.03.2020 5 z 5

Pamatuj na smrt Pamatuj na smrt Aleš Novotný

Noo tak tohle byla pecka! Normálně mě to vtáhlo a nechtělo pustit :-)
Úžasný, čtivý, napínavý a pro mě zcela nečekaně dobrý. Více takových knih.
O to víc jsem z knihy nadšená, že se jedná o prvotinu od českého mladého autora :-)

01.03.2020 5 z 5

Nimbus Nimbus Neal Shusterman

Asi se mi líbil více první díl, tady mi to místy přišlo, já nevím, zdlouhavé... Ale každopádně poslední stránky mě zase rozsekaly... Co jako ten konec??? Už ať je další díl :-)

27.02.2020 4 z 5

Smrtka Smrtka Neal Shusterman

Tak tohle byla bomba. Kniha se četla úplně sama a hlavně neustálé zvraty a žádná hluchá místa...za mě super. Navíc námět knihy mi chvílemi přišel až příliš realistický a děsivý. Za mě jedno velké doporučení a WOW.
Jdu na druhý díl :-)

19.02.2020 5 z 5

U Hitlerova stolu U Hitlerova stolu Rosella Postorino

Kniha se mi moc nelíbila, čekala jsem, že to, už dle názvu, bude něco jako "Ochutnávačka" ale o ochutnavaní tam bylo příliš málo...

15.02.2020 3 z 5

Světla zimní noci Světla zimní noci Pam Jenoff

Musím říct, že jsem čekala něco jiného, ale i tak to byl krásný příběh.

10.02.2020 5 z 5

Němý křik Němý křik Angela Marsons

Já si pořád říkala, co všichni na té Angele mají? No asi stačí, když řeknu, že 5* je prostě málo :-)
Úžasný, napínavý, čtivý. Naprosto jsem nedokázala odhadnout, co přijde, jak to dopadne, kdo to udělal a kdo ne... Paráda! Za mě jedno velké ANO :-)

07.02.2020 5 z 5

Smrtící řeka Smrtící řeka Dervla McTiernan

Kniha se mi líbila, dobře se četla, napínavá zápletka, prostě dobré čtení :-)

03.02.2020 4 z 5

Syn vražedkyně Syn vražedkyně Joy Ellis

Kniha mě moc nebavila. Hlavně začátek, táhlé, zdlouhavé, některé kapitoly mi přišly úplně zbytečné... Pak se to trošku rozjelo. Ale i tak, nic moc. Uvidím co druhý díl.

03.02.2020 3 z 5