Kamila1991 Kamila1991 komentáře u knih

Packa hraje rock Packa hraje rock Magali Le Huche

Zvuková knížka, kterou si oblíbí každé dítko. Jsou zde ukázky hudebních nástrojů a zvuků.

16.10.2020 4 z 5

Rytířská čest Rytířská čest Kinley MacGregor (p)

Poslední díl této série a opět velice povedené! Četlo se jedním dechem.

17.09.2020 5 z 5

Popel ve větru Popel ve větru Kathleen E. Woodiwiss

Krásný příběh z období války Jihu proti Severu. Knížka je opravdu obsáhlá, asi o třetinu bych jí zkrátila, ale i tak vřele doporučuji! Tato autorka je prostě zárukou skvělé četby.

17.09.2020 3 z 5

Mistr svádění Mistr svádění Sherrilyn Kenyon

Nádhera! Všem vřele doporučuji!

05.09.2020 5 z 5

Ten pravý Ten pravý Shannon Drake (p)

Mám ráda romány ze Skotska a Anglie a tohle byla příjemná změna. Chvilku mi trvalo, než jsem si zapamatovala jména indiánů, ale dala jsem to. Moc se těším na další dva díly.

24.06.2020 3 z 5

Temný rytíř Temný rytíř Kinley MacGregor (p)

Další krásný příběh. Musím ale přiznat, že předchozí díly série se mi líbily víc.

06.05.2020 4 z 5

Podvržená dáma Podvržená dáma Jude Deveraux (p)

Knížku jsem četla po deseti letech a musím přiznat, že napoprvé se mi líbila víc. Přišlo mi, že se Nicole do Claye zamilovala až moc rychle a měla s ním neskutečnou trpělivost. Která žena by mu tolerovala Biancu a Beth? Myslím si, že v reálném životě by neměli vůbec šanci.

16.04.2020 2 z 5

Tajemství letní noci Tajemství letní noci Lisa Kleypas

Musím přiznat, že příběh byl dobrý, ale nemohla jsem se do knížky začíst. Podle recenzí jsem prostě čekala víc.

02.03.2020 2 z 5

Rytíř mnoha srdcí Rytíř mnoha srdcí Kinley MacGregor (p)

Moje první knížka od této autorky, už se těším na další ze série. Jediná věc, co mi vadila je, že na začátku je Brandon popsán jako ten největší sukničkář a ve finále se dozvíme, že těch žen tolik neměl. Jinak krásný příběh.

02.03.2020 4 z 5

Cold Mountain Cold Mountain Charles Frazier

Tento příběh mě opravdu nadchl. Je pravda, že knížka je místy opravdu zdlouhavá, ale stojí za to si ji přečíst. Filmovému zpracování dávám za 1! Inman si moje srdce prostě získal.

07.12.2019 4 z 5

V zajetí lásky V zajetí lásky Diana Cosby

Pěkný příběh angličanky a skota v době Williama Walace. Oddychové čtení, které rozhodně nezklame. Už se těším na druhý díl.

02.12.2019 3 z 5

Padesát odstínů svobody Padesát odstínů svobody E. L. James (p)

Když jsem četla předchozí dva díly, tak jsem čekala mnohem víc.. Nebylo zas tak špatné, ale jsem ráda, že to mám za sebou. ????

23.10.2019 2 z 5

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

Nebyla to zase taková tragédie, ale čekala jsem od knížky víc.

23.10.2019 2 z 5

Kniha skandálů Kniha skandálů Julia London (p)

Příběh dvou lidí, kteří se tragickou situací odcizí a potom k sobě opět najdou cestu. Knížka je opravdu krásná, nemohla jsem se od ní odtrhnout. Všem doporučuji!

08.10.2019 5 z 5

Amenofis Amenofis Andreas Schramek

Láska k Egyptu mě zavedla k této knížce, ke které mě pojí krásné vzpomínky. Celou trilogii jsem přečetla ve vlaku, kdy jsem jezdila na střední školu. Je to opravdu zajímavý příběh, který se čte jedním dechem.

07.10.2019 5 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Tak nějak nevím... Koupila jsem si knížku s očekáváním, že to bude opravdu pecka, ale zklamalo mě to, čekala jsem víc.

07.10.2019 2 z 5

Princ z Powys Princ z Powys Julia London (p)

Patří mezi mé nejoblíbenější knížky, ze série se mi líbí nejvíc.

13.01.2022 5 z 5

Hříšný slib Hříšný slib Kat Martin

Moje první knížka od Kat Martin a musím říct, že byla velmi krásná. Sahám po dalším titulu!

28.10.2020 5 z 5

Návrat krále Návrat krále Kinley MacGregor (p)

Krásný příběh, ale předchozí knížky ze série byly o trošku lepší.

03.10.2020 3 z 5

Pirátova zajatkyně Pirátova zajatkyně Sherrilyn Kenyon

Tak tohle bylo opravdu povedené! Nádherný příběh, přečteno jedním dechem za jeden den. Knížku prostě nešlo dát z ruky.

26.08.2020 5 z 5