Princ z Powys

Tři mladé šlechtičny se ocitnou bez finančních prostředků. Každá po svém způsobu hledá místo v životě a řeší problém, jak se zabezpečit... A možná, jak si najít manžela svých snů. Po smrti své opatrovnice zůstává Greer Fairchildová bez prostředků a jedinou nadějí, jak se vyhnout manželství s prvním nápadníkem, který požádá o její ruku, je odcestovat do Walesu a vyhledat dědictví, o kterém si však ani není jistá, zda skutečně existuje....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/28_/28800/princ-z-powys-28800.jpg 4.157

Zoufalé debutantky (2.)

Perils of Pursuing a Prince (2007)

Vydáno:, Levné knihy

ariel platto

No lepší komentář na tuto knihu nemůžu napsat, než to už udělaly Havrmoni a PomněnkaPrvní. Princ byl úžasný, ale strhávám mu hvězdičky, protože nechápu, cože se tak bezhlavě zamiloval do té - pardon- rozhoďnožky a kozy v jednom?

Květinka008

Trochu tlustší "Harlequinka" z anglického prostředí, plná historických nepřesností, ale komu o to jde, když potřebuje na pár hodin vypnout? :-)

Kerberos
05.07.2017

Určitě to není můj šálek kavy.

havrmoni
08.12.2016

Temný hrad,princ a dívka,pěkný námět a moc jsem se na něj těšila. Bohužel do poloviny jsem od knihy utíkala,lomila rukama a obracela oči v sloup. :) Proč?Pro nejchytřejší z těch tří sester-sestřenic,hloupá uječená koza,to jsem si o ní  myslela. ,,Jsem v Londýně proslulá svojí schopností konverzovat", já bych řekla žvanit,urážet a šmejdit. Pak najednou se to dalo číst,ona mluvila a chovala se docela rozumně a romantika jako blázen za 4*. Jako by s prvním sexem přišel rozum. Než to na konci zase po... jak o tom píše PomněnkaPrvní.. Moje hodnocení je za Prince a romantiku,on je prostě úžasný.

PomněnkaPrvní
21.06.2015

Začátek se mi líbil, byla jsem přesvědčená, že knížka bude (narozdíl od prvního dílu) dobrá. Ale pak to začalo. Nuda a nelogičnosti. Která žena by naprosto pasivně a mlčky stála, když by její věc projednávali v cizím jazyce, kterému nerozumí? A jak Greer stále opakuje, že je tam vězněna, když může kdykoliv odejít. Hospodyně každou věc honem běží oznámit pánovi, ale zrovna o té nejdůležitější se před ním nezmíní, aby se to dozvěděl až na konci příběhu. Greer uklízí Kendrick, představuje si, jak tam bude žít, buď jako manželka, nebo jako milenka. A když dostane nabídku, rozhodně to odmítne, protože ona přece patří do Londýna. Jistě, člověk může změnit názor, ale od toho je autorka, aby vysvětlila její myšlenkové pochody. To se však paní London nepodařilo. A ten závěr? Dokud neřekne, jak objevil tělo, tak si ho nevezme? Ubohé a plytké. V prvním díle Ava nevynikala ničím, jenom se provdala z ekonomických důvodů a pak se do manžela zamilovala. V tomto příběhu měla aspoň Greer vynikat svou chytrostí. Ale to se nijak neprojevilo. Za tu dobu četla jednu knížku a byla (snad až nesnesitelně) upovídaná. Toť k její inteligenci vše. Za mě opravdu slabé.

BlueIvy
30.08.2014

Nebolo to zlé, to rozhodne nie. No niečo tam proste chýbalo. Začiatok trochu nudil, potom sa to rozbehlo. Atmosféru vytvorila autorka vynikajúco,mala som pocit akoby som bola vo Walese :P

Kessy1990
24.07.2014

Tento díl se mi strašně moc líbil. Celou knihu jsem přečetla jedním dechem. Vřele doporučuji!

maryzka
15.09.2012

Naivní dívka, temný ochránce, poté zamilovanost, překvapivý závěr v podobě svatby ve Skotsku

Shakespeare
03.05.2012

Nejlepší z edice, úžasný příběh a závěrečná scény, která mě prostě dostala