Kamila1991 Kamila1991 komentáře u knih

Princ z Powys Princ z Powys Julia London (p)

Patří mezi mé nejoblíbenější knížky, ze série se mi líbí nejvíc.

13.01.2022 5 z 5

Stříbrný plamen Stříbrný plamen Susan Johnson

Krásný příběh!

26.10.2021 4 z 5

Dědic hraběte z Grevillu Dědic hraběte z Grevillu Kat Martin

Silný, smutný příběh, který naštěstí dobře dopadne a chytne za srdce.

20.12.2020 3 z 5

Dokonalý hřích Dokonalý hřích Kat Martin

Napínavé, romantické, dobrodružné... Doporučuji!

10.12.2020 4 z 5

Hříšný slib Hříšný slib Kat Martin

Moje první knížka od Kat Martin a musím říct, že byla velmi krásná. Sahám po dalším titulu!

28.10.2020 5 z 5

Packa hraje rock Packa hraje rock Magali Le Huche

Zvuková knížka, kterou si oblíbí každé dítko. Jsou zde ukázky hudebních nástrojů a zvuků.

16.10.2020 4 z 5

Návrat krále Návrat krále Kinley MacGregor (p)

Krásný příběh, ale předchozí knížky ze série byly o trošku lepší.

03.10.2020 3 z 5

Královský dar Královský dar Julie Garwood

Další nádherný příběh od J. Garwood. Sara byla trošku naivní a Nathan zase tvrdohlavý jako mezek, ale platí pravidlo, že protiklady se prostě přitahují. Skvělá knížka, četla se jedním dechem.

03.10.2020 5 z 5

Rytířská čest Rytířská čest Kinley MacGregor (p)

Poslední díl této série a opět velice povedené! Četlo se jedním dechem.

17.09.2020 5 z 5

Popel ve větru Popel ve větru Kathleen E. Woodiwiss

Krásný příběh z období války Jihu proti Severu. Knížka je opravdu obsáhlá, asi o třetinu bych jí zkrátila, ale i tak vřele doporučuji! Tato autorka je prostě zárukou skvělé četby.

17.09.2020 3 z 5

Mistr svádění Mistr svádění Sherrilyn Kenyon

Nádhera! Všem vřele doporučuji!

05.09.2020 5 z 5

Pirátova zajatkyně Pirátova zajatkyně Sherrilyn Kenyon

Tak tohle bylo opravdu povedené! Nádherný příběh, přečteno jedním dechem za jeden den. Knížku prostě nešlo dát z ruky.

26.08.2020 5 z 5

Sladká jako hřích Sladká jako hřích Shannon Drake (p)

Knížkou jsem se tak nějak prokousala, přitom příběh nebyl špatný. A trošku mi vadilo časté používání slova Bodejť.

09.07.2020 2 z 5

Ten pravý Ten pravý Shannon Drake (p)

Mám ráda romány ze Skotska a Anglie a tohle byla příjemná změna. Chvilku mi trvalo, než jsem si zapamatovala jména indiánů, ale dala jsem to. Moc se těším na další dva díly.

24.06.2020 3 z 5

Tajemství Tajemství Julie Garwood

Tady slova nestačí! Nádhera, dokonalost...

06.06.2020

Nahý markýz Nahý markýz Sally MacKenzie

Určitě jeden z povedenějších dílů série. Líbilo se mi jiskření mezi Charlesem a Emmou, chemie a zápletka celého příběhu. Určitě doporučuji!

03.06.2020 4 z 5

Nahý hrabě Nahý hrabě Sally MacKenzie

Začátek knížky byl hodně povedený, líbila se mi i dějová linka Charlotte a Edwarda. Celkově pěkný příběh, ale jsou i lepší.

26.05.2020 3 z 5

Nahý vévoda Nahý vévoda Sally MacKenzie

Pěkný příběh, dobrá zápletka. Jen jsem přečetla i lepší.. Trošku mě zklamalo, že byl hlavní hrdina panic... Ale co, nemůžou být všichni zkušení milovníci!

24.05.2020 3 z 5

Temný rytíř Temný rytíř Kinley MacGregor (p)

Další krásný příběh. Musím ale přiznat, že předchozí díly série se mi líbily víc.

06.05.2020 4 z 5

Říční dáma Říční dáma Jude Deveraux (p)

Krásný příběh od začátku až do konce. Jen škoda, že jsme se nedozvěděli, jak to dopadne s Justinem a Kim.

04.05.2020 5 z 5