Kamila1991 Kamila1991 komentáře u knih

Vášeň Vášeň Nicole Jordan

Opět pěkný příběh od Nicole Jordan. Musím se ale přiznat, že mi chvilkami Aurora svým váháním lezla malinko na nervy. Už se moc těším, jak to dopadne s Raven.

29.10.2019 3 z 5

Padesát odstínů svobody Padesát odstínů svobody E. L. James (p)

Když jsem četla předchozí dva díly, tak jsem čekala mnohem víc.. Nebylo zas tak špatné, ale jsem ráda, že to mám za sebou. ????

23.10.2019 2 z 5

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

Nebyla to zase taková tragédie, ale čekala jsem od knížky víc.

23.10.2019 2 z 5

Kniha skandálů Kniha skandálů Julia London (p)

Příběh dvou lidí, kteří se tragickou situací odcizí a potom k sobě opět najdou cestu. Knížka je opravdu krásná, nemohla jsem se od ní odtrhnout. Všem doporučuji!

08.10.2019 5 z 5

Amenofis Amenofis Andreas Schramek

Láska k Egyptu mě zavedla k této knížce, ke které mě pojí krásné vzpomínky. Celou trilogii jsem přečetla ve vlaku, kdy jsem jezdila na střední školu. Je to opravdu zajímavý příběh, který se čte jedním dechem.

07.10.2019 5 z 5

Vzpurná Mared Vzpurná Mared Julia London (p)

Další srdcovka, která se neomrzí. Ten Payton měl teda trpělivost... Trošku dlouho to Mared trvalo, než jí došlo, co v Paytonovi má. Krásný příběh!

07.10.2019 5 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Tak nějak nevím... Koupila jsem si knížku s očekáváním, že to bude opravdu pecka, ale zklamalo mě to, čekala jsem víc.

07.10.2019 2 z 5

Šest žen Jindřicha VIII. Šest žen Jindřicha VIII. Alison Weir

Velice zajímavá kniha o jednom z nejvýznamnějších panovníků Anglie. Dozvěděla jsem se nové informace a fakta. Doba a vláda Jindřicha VIII. mě nepřestává fascinovat. Doporučuji!

Plamen v srdci Plamen v srdci Kathleen E. Woodiwiss

Poslední díl Birminghamovic ságy, který pohladí po duši. Je to jedna z mých nejoblíbenějších knížek, ke které se ráda vracím. Nádherný příběh plný napětí, lásky, vášně.. Miluju pasáže, kde se opět setkáváme s Brandonem a Heather.

Žhavé líbánky Žhavé líbánky Kathleen E. Woodiwiss

Holky, ti Birminghamovic chlapi jsou prostě neodolatelní! Druhý díl téhle ságy opět nezklamal, hltala jsem každou stránku. Mít tak Jeffreyho doma:o)

07.10.2019

Plamen a květ Plamen a květ Kathleen E. Woodiwiss

Tuhle knížku mám prostě nejraději. Je to taková srdcovka, která nikdy nezklame. Není ani jedna pasáž v knížce, u které bych se nudila. Stránky doslova hltáte! Líbí se mi hlavní postavy, děj knížky, zápletka i konec.