Nahý hrabě

Nahý hrabě https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/34081/bmid_nahy-hrabe-5qB-34081.jpg 4 188 25

Nahá šlechta série

Když oknem vstoupí do její ložnice nahý hrabě, lady Elizabeth Runyonová udělá jedinou správnou věc: Zaječí. A nahlas. Zanedlouho se pak začne zcela nově vyvíjet vztah mezi Lizzií a Robertem Hamiltonem, mladým a krásným hrabětem z Westbrooke, který se jí vlastně líbil odjakživa... Nahý hrabě je nový příběh z pera americké autorky Sally MacKenzie, který patří do její volné série historických romancí. Čtenáři opět ocení autorčin humor, smysl pro vystižení erotických dobrodružství i napětí při milostném dobývání.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Naked earl , 2007

Ála1968
07.07.2023 4 z 5

Tak, byl to takový trochu zvláštní příběh,který se točil kolem jednoho problému,ale když to pominu,tak se mi to líbilo.Nebýt té absurdity,bylo by to super.Tak špatné to nebylo.Nemůžete očekávat od romantiky, že bude pravdivá a reálná, stačí, že je , příjemná a že si od ní odpočinu a vyčistím hlavu

milena8281
12.05.2022 4 z 5

Příjemná harlekýnka

jarkaska
18.07.2021 5 z 5

Moje první kniha od této autorky, objevila jsem ji díky výměnnému fondu naší knihovny. Je to taková oddechovka při které se nemusí moc přemýšlet. Určitě si přečtu i knihu o bratrovi Lizzi vévodovi Jamesovi.

miruska1
02.03.2021 4 z 5

Hmm... Ušla, ako aj predošle části

petraj30
01.12.2020 3 z 5

Byl to celkem pěkný příběh, ale jen pokud pominu Robbieho problém ( to podle mě nemělo hlavu ani patu a o něčem takovém psát....). Bylo to strašně klidné, žádné drama, jen intriky a pomluvy.
Lizzi se mi v minulých dílech celkem líbila, ale teď mi přišla trochu přešlá mrazem. Příběh se točil i kolem jiných lidí, nebyl to žádný stereotyp.
Ten začátek knihy se mi moc líbil, ale potom to trochu sklouzlo, sice se to pořád drželo na nějaké přijatelné úrovni, ale chyběla tomu nějaká jiskra. Ani si nemyslím, že by se to od ostatních dílů nějak lišilo, ale za pár dní si to nebudete pamatovat.
Bylo to takové milé nenáročné čtení, občas i vtipné, ale nic víc.

rampapa
15.06.2020 5 z 5

Na příběh o Lizzí jsem se hodně těšila a sem šťastná. Miluju tuhle autorku a těším se až si přečtu další díl. Knížku velmi doporučuji.

Kamila1991
26.05.2020 3 z 5

Začátek knížky byl hodně povedený, líbila se mi i dějová linka Charlotte a Edwarda. Celkově pěkný příběh, ale jsou i lepší.

kacenka6144
19.05.2020 3 z 5

Nevím úplně co napsat. Když byl v prvním díle vévoda v 28 letech panic, tak tam už jsem se trošku divila, ale další bohatý, bezstarostný, třicetiletý, zdravý muž má problémy s erekcí?! Naštěstí je tady postava tety Bei, která dodá všemu lehký nadhled. Další díly přečtu už jenom kvůli zvědavosti, co se může dalším mladým mužům stát za sexuální malér.

DominaCZ
14.12.2019 odpad!

Teda já si iluze nedělala, jasněže, ale týjo,,,vždycky mě ohromí ( a ochromí), jak moc zlé to je.
VŽDYCKY.
Ani uvěřit jsem nemohla, že už na nějaké straně 7-12 nemůžu věřit svýmu oku, co za demenci o oteklým bimbasoj, kterej se mu zvedá, protože ON je holej, protože utek z pokoje vedlejší komtesy k jiné, která zrovna stojí nahá u zrcadla a hladí se na kozách a dole - to je ta její troufalost, o které se mluví v anotaci - se tam prostě píše!
Ona se musí hmatem přesvědčovat, zda z ní vášeň nekape na podlahu, přičemž se mu jeho touha zase zvětšuje, takže ona zase přemýšlí, jak se mu ta věc může propána vejít do gatí - ach bože bože, jak ???
No prostě .... to snad ne !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mohla bych dát jednu star za obálku, ale ...sorry, nedám.

evik75
24.08.2019 4 z 5

Příběh se mi líbil a konečně jednou nebyl hlavní hrdina až tak dokonalý. Určitě si přečtu i další díly ze série.

malazluta
19.06.2019 4 z 5

Jedna z povedenějších knih této autorky, já jsem se bavila. Logiku, ani realitu, v tomto příběhu nehledejte... je to oddechovka u které se opravdu nemusí přemýšlet.

Eliot30
12.10.2018 5 z 5

Naprostá pecka, nemohla jsem popadnout dech jak jsem to hltala. Krásný příběh.

Rozinka28
19.02.2018 2 z 5

Rozvláčné, místy nedotažené do konce. Autorka umí psát i mnohem lépe, což ukázala v jiných svých knihách.

karamelka57
09.02.2018 5 z 5

mne sa to páčilo. celá séria je fajn, najslabšia mi prišla Nahý gentleman

jitka7
23.07.2017 1 z 5

Tohle mě vůbec nebavilo. Strašná slabota a to jsem se na sestru vévody těšila.

LimedkaMikki
12.06.2016 3 z 5

Není to špatné, ale...! :D V jednu chvíli se do toho člověk zažere, vzápětí je to ale klidně schopný odložit a měsíc si toho nevšimnout. Místy jsem měla chuť hlavní adepty něčím těžkým praštit, nebo s nimi zatřást a zařvat na ně: "Probuď se pro boha." Jak nastavila laťku v jiné knížce (z roku 2014), tak tady je snížena. Nevím jestli ještě nebyla tak vypsaná, nebo se jí tohle prostě nepovedlo, ale za mě, přestože to patří do trochu lepšího průměru v červené knihovně, už po tomhle znovu nesáhnu. Tak za 45-50%.

kacaaba
03.08.2015 4 z 5

Tento díl se mi tolik nelíbil. I když tam taky byli vtipné scény, ale ten vztah byl zvláštní. Roberta jsem si představovala z předchozích dílů trochu jinak.

Barbora H
02.06.2015 2 z 5

TO byla ptákovina!........ Proboha... proč autorka píše román o dvojici, o které se zmíní v knize jen zřídka a popisuje tam nechutné zážitky nějakých záporných postav... No fakt nahá šlechta mě naprosto zklamala (do té čtvrté knihy od této autorky se mi ani nechce...).

Liliana82
25.05.2015 4 z 5

Kniha se mi líbila. Klasika od této spisovatelky.

Tulen79
07.04.2014 3 z 5

Nektery okamziky mi prisly nedotazene, jindy se zbytecne vlekl... takze za me 3 hvezdy.

milostné romány romance historické romance

Sally MacKenzie
americká, 1955