Nahý baron

Nahý baron https://www.databazeknih.cz/img/books/84_/84353/bmid_nahy-baron-MaI-84353.jpg 4 153 26

Nahá šlechta série

Nový příběh z volné série historických romancí Sally MacKenziové ani tentokrát nepostrádá humor, napětí ani svůdnou erotiku. Lady Grace Belmontová tráví svou první a poslední sezónu v Londýně před tím, než uzavře sňatek z rozumu. Okouzlující baron Dawson s ní ale má jiné plány. Neví ale, že naplnění jeho touhy stojí v cestě dávná rodinná křivda.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

The Naked Baron , 2009

Ála1968
02.07.2023 4 z 5

Mě se to líbilo.I když tam nebylo žádné napětí,bylo to zase něco jiného a myslím, že příběh byl moc krásný.

jarkaska
07.09.2022 5 z 5

Tento díl se mi líbil více než předchozí. Kniha se moc dobře četla, i když dějově bych ji dala před džentlmena.

miruska1
13.03.2021 4 z 5

Autorka sa vrátila v čase, tento příběh sa odehrává v stejnom čase ako první díl serie. Mně sa příběh líbil a docela som sa aj bavila. Za mňa odpočinkové čtení a nadychem humoru....

johana3160
16.02.2021 1 z 5

Uf... jedno z nejotravnejsich cteni... hooooodne jsem preskakovala hlavne sahodlouhe myslenkove pochody, ktere dej zpomalovaly a o nic jsem neprisla. Na to ze mela byt kniha o Grace a Davidovi byla o nich sotva z poloviny a “nahy baron” se objevil az na konci, casteji byl nahy jeho strycek Alexandr. Konec taky nebyl dotazeny...
Nikdy nedavam odpad. Kazda kniha ma sveho ctenare, jen v tomto pripade to nejsem ja..

petraj30
11.01.2021 3 z 5

Trošku jiný příběh z této série. Tady už neprobíhalo ani žádné doprošování, všechno bylo nalajnované, protože tu šlo o dva páry, ale musím uznat, že mě to bavilo.
Ano byl to dobrý nápad přidat další postavy, ale připadalo mi to, jakoby už spisovatelce docházely nápady, jinak by tento příběh podle anotace měl tak 80 stránek.
Oproti minulému dílu to má opět nějakou přijatelnou úroveň, ale myslím, že tohle se odehrávalo ještě před čtvrtým dílem. John tu byl ještě svobodný.
Všechny hlavní postavy se mi líbili, ale Grace a Kate by měly mít více rozumu a nedělat nesmyslné drahoty.
Ten konec byl useknutý a spousta věcí nebyla zodpovězena. Škoda, ale nebylo to špatné a celkem vtipné

rampapa
15.06.2020 5 z 5

Knížka se mi moc líbila. Grace jsem si hned zamilovala. Už se těším až si přečtu další díl. Knížku velmi doporučuji.

magda.h
06.10.2019 1 z 5

Od autorky jsem četla knihy o hodně lepší než je tato. K dočtení jsem se musela nutit. Konec je uspěchaný.

malazluta
19.06.2019 3 z 5

Tento příběh mě nijak zvlášť nebavil, mnohem více mě zajímala vedlejší zápletka o Kate a Alexovi...to taky zvýšilo mé hodnocení o jednu *.

DUNIKO
06.04.2019 5 z 5

První knížka od autorky a moc se mi líbila.Oba příběhy měli své kouzlo,romantiku,odpuštění a hlavně humor.Určitě si přečtu i další knížky.

jaja1989
05.03.2018 4 z 5

Předem jasný happy end, jen kdyby se tam moc neřešila láska mezi tetou a strýčkem Alexem asi jsem moc ostrá, ale o tom se mi fakt číst nechtělo.

Rozinka28
19.02.2018 2 z 5

Neurazí, ale... Spíš mne bavil příběh Grace a Dawsona, než její tetičky, kterého je kniha plná. Hodně se zbytečně řeší stará rodinná křivda.

helenkan
17.12.2017 2 z 5

Nějak zvlášť mě to nenadchlo.

Eliot30
08.11.2017 5 z 5

Za mě skvělý příběh. Dvě linky (dva páry), ta myšlenka je skvělá. Chvilku jsem se bála že se Grace a David do tý postele nedostanou, ale dopadlo to dobře. Za mě 5 hvězd.

karamelka57
06.09.2017 5 z 5

podľa mňa najlepšia kniha tejto série. ešte sa mi páči markýz a hrabě, ale v tejto som veľmi fandila obom párom, možno ešte Kate a Alexovi o niečo viac, stará láska nehrdzavie :) odporúčam.....

jitka7
23.07.2017 1 z 5

Čím víc tyto knihy člověk čte, zjišťuje, že jsou všechny skoro na jedno brdo. Začíná to pomalu nudit. Děj fádní, všechno pořád dokola. Nic originálního se nestane.

Barbora H
28.06.2016 2 z 5

Čím víc člověk čte ,nahou šlechtu', tím víc zjišťuje, že se číst nedá...

Ewik
29.10.2015 1 z 5

Za mě nic moc. Znovu už knihu číst nebudu.

kacaaba
06.08.2015 5 z 5

Moc se mi do tohoto dílu nechtělo, protože jsem věděla jak to dopadne...ne že by konce všech románů nebyli předvídatelné. A byla jsem velice mile překvapena, jak se mi díl líbil. Nasmála jsem se a oživit to vztahem Kate a Alexe bylo super.

Liliana82
01.06.2015 4 z 5

Kniha se vrací ještě před Nahého džentlmena a ukazuje nám příběh Lady Grace, která se odmítla vdát za Parkera-Rotha, když potkala svou životní lásku:-). Příjemné čtení s mnoha vtipnými momenty.

Aracely
28.02.2015 4 z 5

Dávám 4* a to ještě s odřenýma ušima. Ale 3 je zas málo. A na 5 to aspoň z mého pohledu není. Kniha se mi líbila. Od strany 200 kdy byli na návštěvě u té výstřední tety jsem se chechtala ještě asi dalších 20 stran a určitě jsem si tím prodloužila život :-D Děj se mi líbil, ale co se mi nelíbilo, bylo jak to bylo psáno. Alex a Kate už starší přes 40 let a chování měli jako puberťáci. Hlavně ta Kate pořád koktala ,hlavně před nim. Ze začátku to bylo úsměvné ale časem už jsem se smála spíš ironicky . No a hned ze začátku knihy hrdinům tuhly údy a ženám zase bylo vlhko mezi nohama ... A tyhle pocity byly psány opravdu dost často :-D :-D Na to nejsem zvyklá, už jsem holt náročnější na to co čtu a jak to ohodnotím. Kdyby mi bylo náct ,tak jsem z knihy nadšená :-D Takhle ji doporučuji pro zasmání, opravdu jako oddychovou četbu, kdy se musíte smát i když Vám do smíchu není :-) A z tohoto hlediska bych dala 5* a jinak 3-4*.
Poslední co dodám je ,že mi přišel trochu konec nedotažený... Ale možná to bude v dalším díle. No uvidíme.

romance historické romance

Sally MacKenzie