Nahý vikomt

Nový příběh z oblíbené série „nahých šlechticů“ Sally MacKenzie. Čtenáři opět ocení autorčin humor, smysl pro vystižení erotických dobrodružství i napětí při milostném dobývání. Jane Parker-Rothová, veteránka osmi londýnských sezon, zprvu zcela nevinně pomáhá vikomtu Edmundu Smythovi v jeho vyzvědačském úkolu. Starý mládenec Edmund má hlavu plnou starostí – kterých náhle ještě přibude, když se do Jane vášnivě zamiluje......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/93_/93821/nahy-vikomt-93821.jpg 4.2130

Nahá šlechta 6.

Vydáno, Ikar (ČR)

The Naked Viscount, 2010

Kniha Nahý vikomt

rampapa

Na Jane a Edmunda jsem se hodně těšila. Příběh se mi k c líbil. Miluju tuhle autorku. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další díl. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku.❤️❤️

evik75

Jedním slovem dokonalé. Naprosto skvělý příběh, u kterého jsem se nejednou nahlas zasmála. Nic nebylo navíc, ani nic nechybělo a autorka skvěle zkombinovala romantiku mezi hlavními postavami s napětím, které provázelo hledání skici. A Theo byl prostě nepřekonatelný.

petraj30

Úžasné. KONEČNĚ jsem narazila na knihu, kde je pořádný děj i napětí. Z této série a od této spisovatelky zatím nejlepší kniha.
Té erotiky nebo jen nějakého erotického náznaku jsou mraky na každé stránce. Ale nasmála jsem se nejen kvůli vtipným erotickým scénkám, ale hlavně kvůli Edmundovým tetičkám. Ovšem na druhou stranu dlít v jejich společnosti delší dobu....asi bych vraždila:-) a ta zoo byla taky úžasná:-):-) Oba hrdinové byli skvělí.
Opravdu jsem se hodně pobavila. Tak doufám, že to není jen nějaká výjimka a najdu ještě nějakou podobnou knihu od této spisovatelky, kde nebude chybět děj i napětí:-) Moc pěkné čtení

mimi55
15.11.2020

Další pěkný díl série. Odpočinková četba.

malazluta
19.06.2019

Milá a vtipná kniha. Podle mě nejlepší z celé Nahé série.

viola12570
11.04.2019

Skvělé . Jane neměla chybu.Pobavila jsem se i nad komentáři tetičky i papouška .Edmund neměl šanci. .Určitě si ji opět určitě přečtu .

zapina
20.03.2019

Kniha nebyla špatná. Četla se dobře a děj byl zajímavý. Ale asi tento žánr pro mě není. Chtěla jsem něco romantického, což tato kniha byla a na odpočinkové čtení je ideální.

Rozinka28
19.02.2018

Z celé série mne Vikomt bavil nejvíc. Knihu jsem četla několikrát a vracím se k ní, baví mne oba hlavní hrdinové, detektivní zápletka, jejíž vývoj vrcholí až na konci knihy, i humorně popsaný počínající vztah Jane a Edmunda.