V zajetí lásky

V zajetí lásky https://www.databazeknih.cz/img/books/97_/97436/v-zajeti-lasky-97436.jpg 4 36 6

MacGruderovi série

Lady Nichola Westcottová žije osamělým skromným životem na rodném sídle nedaleko skotských hranic. Rodiče zahynuli již před lety, a tak jí zbývá jen bratr s pověstí pijana, hráče a možná vraha. Nichola od života - a zvláště od mužů - příliš neočekává, proto jí poněkud zaskočí city, které v ní probouzí skotský válečník, ke všemu její nepřítel a únosce... Alexander MacGruder chce pomstít smrt svého otce. Nečeká, že by ho mohla okouzlit angličanka, kterou unesl kvůli výkupnému. Leč stane se. Alexander tuší nebezpečí, jakému krásku vystavuje touhou mít ji pro sebe, doma a ve své posteli. Kolem je spusta nevraživých mužů, kteří Angličanům přísahali věčnou nenávist... Bude jejich láska natolik silná, aby vydržela ve válečné vřavě? ... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Levné knihy

His Captive , 2007

Lena79
23.02.2023 4 z 5

Pohádka pro dospělé. V jednom momentu mi přišlo, že nejvíc rozumu má kůň. Příběh má sice předpokládaný konec, ale i tak jsem si četbu užila. Jen už mi u podobných knih začíná vadit neustálé ujišťování se o nehynoucí lásce obou aktérů.

zp87
01.09.2021 3 z 5

Klasická červená knihovna, romantika, hrdá, statečná, tvrdohlavá hrdinka s modrou krví (takové dámy tehdy asi moc nebyly) a neohrožený, sexy, drsný Skot (chtěla bych věřit, že takoví chlapi byli a že občas ještě jsou). Nějaké to nahánění se, vtipkování, hádky, nedorozumění, sex, romantika... Četla jsem už i lepší, ale už i horší knihy tohoto typu.

Kamila1991
02.12.2019 3 z 5

Pěkný příběh angličanky a skota v době Williama Walace. Oddychové čtení, které rozhodně nezklame. Už se těším na druhý díl.

Enny4
24.09.2017 5 z 5

Hezká kniha, první díl o Alexanderovi, který unesl Nicholu kvůli výkupnému a nakonec se zamiloval :) Všechny tři díly o těchto bratrech (Skotech) a jejich příběhy lásky jsou super:)

havrmoni
13.09.2016 4 z 5

Ano celkem to ušlo,znám taky lepší,ale i daleko horší. Hrdinka by si měla ujasnit co vlastně chce,Alexander s ní měl dost trpělivosti i když na tom se zmatenými city byl stejně jako ona, ne-li hůř.

ariel platto
07.10.2015 5 z 5

Kniha se mi dobře četla. Líbilo se mi, jak autorka popisovala sbližování hlavních hrdinů na několika denní cestě lesem a jak se jejich vztah prohluboval, nejen na základě vzájemné tělesné touhy, ale především, že si jeden druhého vážil a obdivoval.

Anglie 13. století historické romance

Diana Cosby
americká
2012  89%Vášnivé dobývání
2011  83%V zajetí lásky
2012  79%Jeho žena

Kniha V zajetí lásky je v