Kalima206 Kalima206 komentáře u knih

Slušní lidé Slušní lidé J. P. Delaney (p)

Nepředstavitelně blbá situace!
Chvílemi sem byla naplněná úzkostí, beznadějí a nakonec i vztekem, že někdo musí řešit takové věci :( sem ráda, že si něčím podobným nemusím procházet a nechci ani pomyslet, jak je možné, že se takové věci dějí a ne vždy se na záměnu dojde :(
Každopádně kniha se mi četla opravdu dobře, obsahuje krátké kapitoly a jsou vedeny z úhlu dvou hlavních osob, tak je to takové jednoduché a přehledné, DOPORUČUJI

04.02.2023 5 z 5

Zbožňuju Londýn Zbožňuju Londýn Lindsey Kelk

Oddechová komedie, kterou sem nakonec teda dočetla do konce a byl teda moc pěkný, ale je to takový ten typ příběhu, který jednou přečtete a o týden později už si na něj asi nevzpomenete... takže asi tak..

16.01.2023 3 z 5

Detektiv Prdelka a obr mizící ve tmě Detektiv Prdelka a obr mizící ve tmě Troll (p)

Zábavné a jednoduché :D nás kniha neskutečně baví :D

09.01.2023 5 z 5

Měj mě rád Měj mě rád Eva Urbaníková

Moje úplně první kniha od této spisovatelky a už teď se těším na další.
Krásný příběh plný zvratů, o porodu a těhotenství :-)
Krásný, leč smutný příběh, takový ze života :(

31.12.2022 5 z 5

Dohazovačky Dohazovačky Maddie Dawson

A mě se kniha moc líbila. Do této stresující, uspěchané doby ideální. Nemusíte nad ničím přemýšlet, jen se necháte unášet pohodovým příběhem :) moc pěkné.

23.12.2022 5 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Ty ilustrace jsou prostě fantastické! Příběh je krásný sám o sobě, ale tohle knižní zpracování je za mě prostě TOP

23.12.2022 5 z 5

Za to mi zaplatíš Za to mi zaplatíš Teresa Driscoll

Myslím, že hlavní téma "stalking" je určitě hodně zajímavé a je smutné, že se s tím nedá ani v této době nic moc dělat.
Taky se mi i líbilo, co to všechno nastartovalo.. Jak jeden život může změnit život tolika lidem...

11.12.2022 5 z 5

Náš tajný příběh Náš tajný příběh Jessi Kirby

Ale jo, za mě je to taková fajn oddechovka, asi vhodnější spíše pro náctileté, ale příběh měl svoje kouzlo :)

17.11.2022 5 z 5

Tajemství Tajemství Radka Třeštíková

(SPOILER) Moc postav, a aby jich nebylo nahodou malo, tak pribyl dalsi.pribeh s dalsimy postavami.
Prolinani mezi soucasnosti a minulosti, az se v tom clovek zacne ztracet. Furt sem cekala, co se z toho nakonec vyvrbi a svete div se, rozuzleni nakonec neprijde.......

30.10.2022 odpad!

Mlčící pacientka Mlčící pacientka Alex Michaelides

Ze začátku sem byla nadšená, jak se kniha lehce četla, byla zamotaná záhadou. Poté mi trošku vadilo, jak se uspěchal průběh příběhu a kniha mě začínala nudit, ale nakonec sem byla opravdu ráda, že sem dočetla do konce!
Jkao já bych ji za bestseller nedala, ale myslím, že si najde své čtenáře :))

17.10.2022 3 z 5

Vánice Vánice Flint Maxwell

A to je jako konec?!
Musím říct, že už ze začátku mi vadilo, jak zde spisovatel říká "to sem ještě netušil, že ho vidím naposledy" nebo podobné narážky o tom, co se bude, nebo nebude dít. Škoda, myslela sem si, že kniha bude zajímavější :(

29.09.2022 1 z 5

Úplně cizí lidé Úplně cizí lidé Liane Moriarty

Wow, tak tohle byla smrst :D priznam se, ze konec na me byl ponekud zdlouhavy, ale jinak se mi kniha libila. Mela.sem trosku obavy, ze si budu plest postavy dohromady, ale kazda byla zcela jina, takze nebyl problem se v nich zorientovat. Doporucuji

27.09.2022 5 z 5

Manželky Manželky Tarryn Fisher

Z romanu pro zeny sme presli do jednoho velkeho, dramatickeho chaosu. Ale na druhou stranu, me se kniha cetla opravdu hodne dobre. Ten konec byl takovy narocnejsi, zamotanejsi, ale jinak sem rada, ze sem si turo knihu precetla :))

13.08.2022 4 z 5

Jeden za druhým Jeden za druhým Chris Carter

Za me zatim nejlepsi dilo tohoto spisovatele!
Byla sem napnuta jak ksandy do posledni vety! Doporucuji

02.08.2022 5 z 5

Když jsme se viděli naposled Když jsme se viděli naposled Carol Mason

Moc krásný příběh a to sem neromantická duše :D
Kniha je psána moc hezky, čte se sama. Postavy jsou vykresleny taky uvěřitelně. Proto dávám 5 hvězd a vřele doporučuji k přečtení :)

23.07.2022 5 z 5

Zapomenutí mrtví Zapomenutí mrtví Tove Alsterdal

Sice je zde zajimavy namet k psani a to jest otroci, ale kniha je siiiiilene zdlouhava, pro me nezajimava. Snazila sem se docist, ale za pulkou sem to vzdala :(

19.07.2022 1 z 5

Kukačky – Moje dítě není moje Kukačky – Moje dítě není moje Anna Staňková

Kniha se mi cetla jednim dechem!

Priznam se, ze sem poprve videla serial a tak sem byla celkem zvedava, jake bude knizni zpracovani a musim rict, ze obe verze me dostaly do kolen!
Dojemny, jednoduse psany pribeh, vrele doporucuji!

04.07.2022 5 z 5

Nenávist Nenávist Chris Carter

Uz sem si zvykla na morbidni styl psani tohoto spisovatele a tak musim konstatovat, ze tento dil se mi zdal zatim nejslabsi. Poradne me zacala bavit az druha polovina knihy, kdy to zacalo byt konecne poradne osobni.
Ale i tak urcite toto dilo stoji ua precteni }:‑)

18.06.2022 4 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Ze zacatku se mi kniha cetla dobre. Ale potom zacalo prilis mnoho osudu ruznych hrdinu a zacinala sem v tom mit poradny gulas :( takze me kniha v pulce prestala bavit a rozhodla sem se sahnout po necem jinem.. skoda

06.06.2022 2 z 5

Ochránce Ochránce Dean Koontz

Paaani, tak tohle sem necekala! Celou dobu sem byla napnuta, ale ten konec?! Co to melo byt?! Za ten strhavam dve hvezdy, protoze do te doby byla kniha opravdu hodne zajimava.

29.05.2022 3 z 5