Když jsme se viděli naposled

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Před patnácti lety se Celine a Patrick potkali na krátký prchavý okamžik. Byly to čtyři úžasné dny, kdy oba cítili, že tohle je ta pravá láska. Až do chvíle, než zasáhla realita. Léta plynula, když jednoho dne Celine zahlédne Patricka na rušné londýnské ulici. Celine se v tu chvíli nachází ve složité osobní situaci. Rozvádí se, plně se věnuje své dceři i seznamovací agentuře, kterou založila. Překročila Rubikon, anebo ji osud znovu svede dohromady s Patrickem? Nebo dá raději druhou šanci svému ex?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/432793/big_kdyz-jsme-se-videli-naposledy-yHM-432793.jpg 3.514
Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy

Vydáno: , Ikar (ČR)
Originální název:

The Last Time We Met, 2010


více info...
Nahrávám...

Komentáře (4)

Kniha Když jsme se viděli naposled

andy_nejedla
09. ledna

Krásná kniha! Vysnila jsem si konec a pak jsem 2x byla smutná z toho, že to nedopadne tak, jak chci já, ale nakonec dopadlo.

Sjuzz
09. ledna

Až za ušami som bola zalepená z tejto sladkosti. Aj som ju chcela odložiť nedočítanú keby som nebola zvedavá ako skončí...


alnahu
16.07.2020

Pěkná obálka,ale příběh Celine mě připadal nudný a zdlouhavý.I mě ani Celine ani Patrick do kterého se zamilovala ve Vietnamu na trhu lásky ani Mike za kterého se provdala ničím neoslovili.Za mě nudná kniha.

dorkas
31.01.2020

Bože, toto bol boj. Mať ju v papierovej podobe, tak letí von oknom :/
Hrozné - hlavné postavy ma ničím momoriadnym neuchvátili, celý dej sa zbytočne naťahoval, hlavná hrdinka nerozhodná, sama nevedela, čo vlastne chce.
slovosled v knihe otras - samá chyba :/
Dávam 2 hviezdy a to si hovorím, že som bola ešte láskavá v tom hodnotení