Kačkaknihomol Kačkaknihomol komentáře u knih

Třetí stříbrná kniha snů Třetí stříbrná kniha snů Kerstin Gier

Zakončení Snové trilogie jsem si představovala mnohem grandioznější. Na začátku mě přivítal autorčin humor, ale pak se už téměř nic nedělo. Jasně, uprostřed knihy se stalo pár incidentů s Arthurem, ale pak se to pořád opakovalo. Problém Rasmus, Liv a její husí kůže, návštěvy ve snech paní Honeycuttové, Anabel a peří... Konec mi připadal urychlený, jakoby autorce došlo, že už by to dál neměla protahovat. Jenom odhalení toho, kdo je Secrey mě vážně učarovalo. Nejspíš si dám někdy re-reading téhle knihy, možná změním názor.

23.05.2017 3 z 5

Šťastně až navěky Šťastně až navěky Kiera Cass

Skvělá povídková kniha. Moc mě zklamala povídka o Amberly, těšila jsem se na ni a na můj vkus byla uspěchaná. Naprosto mi přirostla k srdci povídka Miláček. Velmi povedené!

24.04.2017 5 z 5

Dcera Dcera Kiera Cass

Eadlyn byla nejdřív tak strašná hlavní hrdinka, hlavně když jí někdo něco řekl, ona se naštvala a házela vinu na všechny ostatní. Pak tu byly světlé chvilky, kdy byla Eadlyn poměrně milá, i když byla ostrá. Knize musím pochválit samozřejmě velkou čtivost a autorčin svižný styl psaní. Moc akce tam nebylo a to mi chybělo. Proto dávám knize tři hvězdy.

24.04.2017 3 z 5

Garpíškoviny aneb Bibi a čtyři kočky Garpíškoviny aneb Bibi a čtyři kočky Barbara Nesvadbová

Nejspíš jsem postižená jelikož čtu knihy pro malé děti, ale nemůžu si pomoct! Nemyslete si, že jsem si tuhle knihu sama koupila, vzala jsem jí totiž pětileté sestře a přečetla ji za jeden večer. Tak strašně mě to bavilo, protože miluju legrační knihy se psy. Občas ségře tuhle knihu vezmu a přečtu si pár pasáží. Asi nejsem normální, co? :D

23.04.2017 5 z 5

Diamantové holky Diamantové holky Jacqueline Wilson

Skvělá kniha, jako všechny od Jacqueline.

Jacky snílek Jacky snílek Jacqueline Wilson

Výborná kniha.

Miláčkové Miláčkové Jacqueline Wilson

Fakt super. Konec sladký, jak jinak. :-)

Můj tajný deník Můj tajný deník Jacqueline Wilson

Po Jacky snílku je to hrozná nuda. Kapitoly nebyly svižné a naopak byly zdlouhavé.

10.04.2017 3 z 5

Všude dobře, doma nejlíp Všude dobře, doma nejlíp Jacqueline Wilson

Moc mě to nebavilo.

10.04.2017 2 z 5

Divný dárek Divný dárek Jacqueline Wilson

Nádherná kniha. I když je smutná.

Dvojčata v průšvihu Dvojčata v průšvihu Jacqueline Wilson

Garnet je mi hrozně sympatická. Ruby je moc živá. Jejich příběh se mi, ale moc líbil.

Holka na hlídání Holka na hlídání Jacqueline Wilson

Líbila se mi a líbí se mi doteď. Když jsem na tuto knihu dělala čtenářský deník, strašně jsem se těm zápletkám smála. Vtipná kniha.

Lekce lásky Lekce lásky Jacqueline Wilson

Kniha na zamyšlení. Nekončí happy endem, má hrdinku se smutným osudem a to tuto knihu dělá vyjímečnou. Je spíš pro starší čtenářky, ty malé by to nepochopily. Vždy když jsem četla popis toho, jak si Prue a její rodina žije, zamyslela jsem se. Moc mně tento příběh bavil.

Dítě do kufru Dítě do kufru Jacqueline Wilson

Tato kniha mně moc nebavila. Co jí ale musím pochválit, jsou nápadité názvy kapitol.

29.03.2017 3 z 5

Anděl Vicky Anděl Vicky Jacqueline Wilson

Měla bych něco dodávat? Skvěloúžasná kniha!

WWW.trápení WWW.trápení Jacqueline Wilson

Možná trošku slabší kniha, ale mně se líbila. Nejvíc se mi líbil příběh o té postižené holčičce. Ten byl hrozně dojímavý. :-)

Nejlepší kamarádky Nejlepší kamarádky Jacqueline Wilson

Jako malá jsem tuto knihu milovala. Vlastně ji miluju i teď. :-)

Líza Bublina Líza Bublina Jacqueline Wilson

Spíš pro menší, ale taky dobrá. Děj je místy trochu plytký. Jinak je to supr kniha. Myslím, že ji ocení spíše mladší čtenářky. :-)

Nejdelší velrybí píseň Nejdelší velrybí píseň Jacqueline Wilson

Přenádherná knížka, hrozně mně bavila. Vřele doporučuji. :-)

Holka z popelnice Holka z popelnice Jacqueline Wilson

Čekala jsem trochu něco jiného, ale taky fajn.