kackaj kackaj komentáře u knih

moc jsem se na analfabetku těšila, ale prostě jsem se do ní nedokázala vůbec začíst, dala jsem jen půlku knížky, dál to nešlo

07.06.2014 1 z 5

Diagnóza F50 Diagnóza F50 Gabina Weissová

knížka o jednom velkém boji se zákeřnou nemocí, která může potkat každou z nás..Gabika měla velké štěstí na lidi ve svém okolí, kteří ji zavčas podali pomocnou ruku a nasměrovali správným směrem

15.10.2013 3 z 5

přečteno jedních dechem během 4hodin, nechci přestat, proč knížka skončila, chci číst dál, nechci opustit ty zázračné děti, chci dál spolu s Jacobem bojovat s příšerami...tak moc jsem se na knížku těšila a teď, když jsem ji tak rychle zhltla, chci se na ni znova těšit...tak snad bude brzo zfilmována..

26.09.2013 5 z 5

Zmizení Zmizení Lisa Gardner

oblíbila jsem si knížky Gardnerové, takže ani tato mě nemohla zklamat

25.09.2013 5 z 5

Švábi Švábi Jo Nesbø

Čtyři hvězdy pouze kvůli tomu, že kniha nebyla tlustši, miluju Haryho Holea a díky teto knížce jsem s nim mohla strávit pouze jeden a půl dne.

30.07.2013 4 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

poslední 2 stránky jsem brečela jak želva

19.07.2013 5 z 5

Úkryt Úkryt Lisa Gardner

další kousek od Gardnerový přečten, hned se pustím do dalšího, protože ji fakt žeru jako autorku

18.07.2013 5 z 5

Nemesis Nemesis Jo Nesbø

Nesbo nezklamal:-))) Knížka, u které se člověk opravdu nenudí

07.07.2013 5 z 5

Absolutní strach Absolutní strach Lisa Jackson

opět jeden z těch kousků, co vás nenechají se ani pořádně vyspat, protože to prostě musíte dočíst do konce

24.06.2013 5 z 5

Kruté hvězdy Kruté hvězdy Kjell Eriksson

nevím proč, ale moc dobře se mi to nečetlo:-((

21.06.2013 3 z 5

Box 21 Box 21 Anders Roslund

už se těším na další knížku od této dvojice, velmi čtivé

14.06.2013 5 z 5

Slepá skvrna Slepá skvrna Torkil Damhaug

úžasná knížka, která vás nenechá jen tak odejít!!!!

09.06.2013 5 z 5

Náhradní dcera Náhradní dcera Lisa Gardner

čte se jedním dechem!!!!!!!!!!!!

01.06.2013 5 z 5

Důvěrná setkání Důvěrná setkání Kathryn Harvey (p)

taková knížka na nudné odpoledne, nic moc děj, nic moc zápletka, prostě jen takové odpočinkové čtení

19.05.2013 3 z 5

Nechtění Nechtění Kristina Ohlsson

Jo Nesbo v sukních!!! Prvotřídní detektivka, která vás nepustí, dokud ji nepřečtete celou

09.05.2013 5 z 5

Milion malých střípků Milion malých střípků James Frey

knihy s drogovou tématikou mě vždy zajímaly, tak i na tuto musím pět chválu

02.05.2013 5 z 5

Žena v kleci Žena v kleci Jussi Adler-Olsen

úžasná zápletka, úžasný nápad, úžasná prostě celá knížka...jenom bych nechtěla být v kůži hlavní hrdinky, být zavřená v tlakové komoře po 5 let asi nebyl moc příjemný zážitek...přečetla jsem ji za 1den, bylo to moje první seznámení s autorem a už se těším, až si přečtu další knížky

23.04.2013 5 z 5

Maminko, nezpívej Maminko, nezpívej Jana Makovcová

další krásně napsaná knížka ze života, kdo nemá doma podobné dítě, neví, co se s ním každý den zažívá, a díky paní Janě a jejím dvoum synům si to může prožít aspoň tady v knižní podobě

19.04.2013 5 z 5

Mé dítě má autismus - Příběh pokračuje Mé dítě má autismus - Příběh pokračuje Perchta Kazi Pátá

Kdo má doma podobně postižené dítě, ví jak těžký je každodenní boj, a proto tahle knížka pomáhá....nejsem na to sami, je nás víc a všichni si procházíme podobnými zážitky

19.04.2013

Sestra Sestra Rosamund Lupton

opět knížka, z které jsem nadšená!!!! četla se jedním dechem, zajímavě psaná formou dopisu mrtvé sestře, napínává a až dokonce jsem byla napnutá, kdo je vrah

18.04.2013 5 z 5