Maminko, nezpívej

Maminko, nezpívej

Nakladatelství ALMI vydává knihu české autorky Jany Makovcové, matky dvou malých dětí. Jedno z nich je postiženo autismem, dětskou mozkovou obrnou a epilepsií. Ani druhé není bez problémů. Kniha „Maminko, nezpívej“ je současný a skutečný příběh. Jana Makovcová popisuje rané dětství svých synů i to, jak vnímá svět kolem sebe její autistický syn. Čtivou formou seznamuje čtenáře s životem rodičů, vychovávajících „začarované“ děti. Je to příběh o mateřské „dovolené“, lásce a naději. Kniha, napsaná s nadhledem a humorem, není určena jen rodičům a příbuzným postižených dětí, nepochybně osloví i ty, kteří mají děti zdravé....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/32_/32475/maminko-nezpivej-32475.jpg 4.631
Literatura světová, Literatura faktu
Vydáno:, ALMI

evicccka

Pět bodů nedávám za nějak veliké literární dílo, ale za ohromnou odvahu, obětavost a hlavně mateřskou lásku! Více takových matek!

allebra
13.11.2015

Krásně napsaná knížka, oceňuji autorčin nadhled a přístup! Skvěle jsem se při čtení bavila, ale je mi jasné, že autorce moc často do smíchu nebylo! Také máme v rodině autistického chlapečka a některé situace se těm z naší rodiny velmi podobaly. Kdo podobné věci neprožívá, těžko si to dokáže představit.

knihamouder
12.12.2014

O životě a o tom jak se nezbláznit, i když nám život sází ránu za ranou. Humorná kniha, návod jak se radovat z maličkostí. Šikovná mamka a šikovní snaživý kloučci.

Helena Lacková
26.07.2014

Knihy této autorky, odkryly to co je většině uvajeno, poučí, ale i pobaví

Heyhey
11.12.2013

Obdivuji nadhled a otevřenost autorky. Kniha přinutí přemýšlet, ale netlačí a netíží. Doporučuji.

kackaj
19.04.2013

další krásně napsaná knížka ze života, kdo nemá doma podobné dítě, neví, co se s ním každý den zažívá, a díky paní Janě a jejím dvoum synům si to může prožít aspoň tady v knižní podobě

Joudinka
15.03.2012

Velmi pěkně napsaná kniha, kde paní Makovcová popisuje svůj neobyčejný život a péči o dvě postižené děti.