kačenka80 kačenka80 komentáře u knih

Oběť bez tváře Oběť bez tváře Stefan Ahnhem

Občas jsem se pobavila. Vraždy celkem překombinované a hlavní hrdina je superman :-D Námět zajímavý ale je to spíše trochu parodie na detektivku.

01.02.2021 2 z 5

List zo záhrobia List zo záhrobia Dominik Dán

Dánovka jako vždy pecka. Velice čtivá detektivka. Nejde odejít dříve než se dočte. Někdy je až zarážející co se dělo a děje dodnes.

25.01.2021

Básnik Básnik Dominik Dán

Dán nezklamal jako vždy. Perfektně, lehce a se strhujícím zápalem napsaná kniha. Dokud se nedočte nejde odejít :-D

23.11.2020 5 z 5

Má sestra je sériový vrah Má sestra je sériový vrah Oyinkan Braithwaite

Nic horšího jsem dlouho nečetla. Nudná kniha co jsem po 50 stranách odložila. Je to poprvé co jsem nějakou knihu nedočetla a číst nebudu. Název super i námět ale velké zklamání.

14.10.2020 odpad!

Jáma Jáma C. J. Tudor

Čekala jsem mnohem víc. Byla to taková podprůměrná kniha s nádechem rádoby hororu.

17.03.2020 3 z 5

Konečně normální vražda Konečně normální vražda Dominik Dán

Dánovka jako vždy super plná zvratů. Není vše takové jak na první pohled vypadá.

05.06.2024 5 z 5

Čtvrté křídlo Čtvrté křídlo Rebecca Yarros

Červená knihovna kde jsou draci, kouzla a jiné bytosti. Nejsem cílová skupina ale kniha se četla lehce. Plno věcí bylo dopředu jasné jak dopadne a žádné velké zvraty zde nebyly.

25.04.2024 4 z 5

Ďáblova cesta Ďáblova cesta Robert Bryndza

Brynza začíná v psaní slábnout. Díly s Erikou Foster měly spád a napětí. U téhle série je vždy jasné kdo je vrah. Příběh byl průhledný a konec jasný už od poloviny knihy.

14.11.2023 4 z 5

Sladká pomsta Sladká pomsta Sascha Rothchild

Nudná kniha. Psycholožka vražedkyně. V knize je plno zbytečných nudných úseku asi kvůli více stránek. Nápad dobrý ale napsaný velmi nudně a špatně. Konec předvídatelný. Hlavní hrdinka je nesympatická.

02.05.2023 2 z 5

Tajemný závoj Tajemný závoj Dominik Dán

Další super Dánovka. Sex, drogy a vraždy. Krauz a jeho parta musí vyšetřit další zapeklité případy.

28.03.2023 5 z 5

Jiné místo Jiné místo Kateřina Karolová

Knihu dát do žánru thriller je velice vtipné. Žádné napětí, nebezpečí a hlavně žádné rozuzlení. Přišlo mi, že kniha je napsaná jako reklamní zakázka pro Luhačovice. Autorka asi bude chtít napsat pokračování ale to bude škoda papíru. Jediná kladná věc na knize jsou krátké kapitoly ale to je vše. Děsná nuda. České autory čtu minimálně. Po knize jsem sáhla protože mám Luhačovice ráda. Velké zklamání.

24.03.2023 2 z 5

Kočičí stopa Kočičí stopa Dominik Dán

Dánovka jako vždy nemá chybu. Vrací se zpět k případu a nic není jak vypadá.

30.10.2022 5 z 5

Žena v okně Žena v okně A.J. Finn (p)

První polovina knihy se vlekla a přišlo mi, že je tam plno zbytečných věcí (rozebírání starých filmů). Druhá polovina už byla zajímavější a nabrala trochu spád. Konec celkem překvapil ale vše se vyřešilo hodně rychle. Dalo se to číst ale jednou stačilo.

23.02.2022 3 z 5

Přátelé Přátelé Kelsey Miller

Celkem zklamání. Čekala jsem plno informací o hercích a seriálu co ještě nebyly zveřejněny. Místo toho celkem nuda a nic nového.

19.11.2021 3 z 5

Sí, vole! Sí, vole! Pavel Liška

Jde o popis 3 vandráků na své pouti. Přišlo mi to spíše jako 3 malé děti které se neustále dohadují. Kniha se špatně četla kvůli písma a zvoleným barvám. Fotky v knize byly špatně viditelné a většinou hodně malé.

26.08.2021 3 z 5

Temný vzorec Temný vzorec Andrew Mayne

Asi nejhorší z celé série. Velké zklamání.

10.08.2021 2 z 5

Jak jsem se zbláznila Jak jsem se zbláznila Ivanka Devátá

Kniha byla vtipně napsaná a lehce se četla. Čekala jsem asi trochu více. Vhodná četba pro odreagování a vyčištění hlavy. Paní Devátá popisuje proč se dostala do blázince a pobyt v blázinci popisuje jen okrajově.

18.05.2021 3 z 5

Inspekce Inspekce Josh Malerman

Nuda, nuda, nuda. Stačilo by 200 stran plného napětí a byla by fajn. Takhle to bylo nudné, utahané a konec hoooodně přitažený za vlasy.

29.03.2021 2 z 5

Kořeny zla Kořeny zla Dominik Dán

Dán jako vždy perfektní. Kniha se čte jedním dechem. Dokud se nedočte, tak nejde odejít :-D

23.03.2021 5 z 5

Mucholapka Mucholapka Dominik Dán

Dán jako vždy pecka. Jeho knihy se čtou jedním dechem.

15.02.2021 5 z 5