kacenka7206 kacenka7206 komentáře u knih

Will Grayson, Will Grayson Will Grayson, Will Grayson John Green

Bohužel musím říct, že se mi líbil více Levithanův styl psaní-bohužel, protože jsem si knížku koupila kvůli Johnovi. Knížka se ale dobře četla. Johnův Will byl nepříjemný, neměla jsem ho ráda, byl to člověk, kterého bych za svého kamaráda rozhodně nechtěla a konec nedopadl vůbec tak, jak jsem chtěla nebo očekávala. Přesto je to krásná knížka, a jsem ráda, zež ji mám ve své knihovně.

11.06.2016 5 z 5

Dopisy na konec světa Dopisy na konec světa Ava Dellaira

Byla to velice pěkná knížka, velice dobře se četla. Děj byl pěkný, ale místy nudný. Asi mi úplně nesedl styl psaní autorky, protože se tam omylaji furt ty samé pocity do kola a to mě začalo nudit. Jinak moc pěkná knížka a určitě doporučuji.

07.02.2016 3 z 5

Sněží, sněží... Sněží, sněží... Lauren Myracle

Na tuhle knížku jsem se těšila dost dlouho, takže jsem měla vysoké očekávání, ale knížka mě nezklamala. Děj mě okamžitě pohltil a přečetla jsem ji za den. Jen ta poslední povídka mě trochu zklamala, kvůli těm andělům mi to přišlo až trochu jako magie, což se do takových knih nehodí. Dávám 5 hvězd, protože tak dobrou knížku jsem už dlouho nečetla.

27.12.2015 5 z 5

Četla jsem jako povinnou četbu na maturitu a vybrala jsem dobře. Líbila se mi :)

15.06.2015 3 z 5

Famfrpál v průběhu věků Famfrpál v průběhu věků Kennilworthy Whisp (p)

Trochu slabší, ale číst se to dalo. 2*

22.04.2015 2 z 5

Divergence Divergence Veronica Roth

Moc dobře se to čte a je to nejlepší díl, ty další už mě tak moc nebavily, ale přece jen znám lepší knížky, 4* :)

22.04.2015 4 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Smutná, ale opravdu krásná knížka, první jsem četla a jsem za to ráda. Všem doporučuji přečíst. :) 5*

22.04.2015 5 z 5

Aliance Aliance Veronica Roth

Nejhorší díl, zklamal :\

30.03.2015 2 z 5

Princ Kaspian Princ Kaspian C. S. Lewis (p)

Pěkný díl, mně se líbil. :)

27.08.2017 4 z 5

Kůň a jeho chlapec Kůň a jeho chlapec C. S. Lewis (p)

Pěkný příběh, ale zarazilo mě, že to bylo úplně mimo děj předchozího dílu.

27.08.2017 3 z 5

Všem klukům, které jsem milovala Všem klukům, které jsem milovala Jenny Han

Dobrá knížka, ale čekala jsem víc.

23.08.2017 4 z 5

Plavba Jitřního poutníka Plavba Jitřního poutníka C. S. Lewis (p)

Zatím nejlepší díl. :)

29.06.2017 4 z 5

Princ Kaspian Princ Kaspian C. S. Lewis (p)

Díl od dílu je to lepší. Ale konec mě zase naštval! :\

26.06.2017 4 z 5

Příručka přežití pro holky (které nejsou včerejší) Příručka přežití pro holky (které nejsou včerejší) Charlotte Grossetête

Nikdy jsem z toho nic nevyužila. Podle mě nic moc.

16.04.2017 2 z 5

Obrazový atlas zvířat Obrazový atlas zvířat kolektiv autorů

Od malička ji miluju, nevyměnila bych ji za žádnou jinou.

16.04.2017 5 z 5

Savci - Encyklopedie školáka Savci - Encyklopedie školáka kolektiv autorů

Pěkná encyklopedie, ovšem informací je míň.

16.04.2017 4 z 5

Rádce pro milovníky psů Rádce pro milovníky psů Paul McGreevy

Krásná kniha, pomohla mi vychovat moji fenečku.

16.04.2017 5 z 5

Obrazová encyklopedie  - zvířata Obrazová encyklopedie - zvířata Rupert Matthews

Pěkná malá encyklopedie, ale moc informací tam není.

16.04.2017 3 z 5

Dvakrát dospělá Dvakrát dospělá Lenka Lanczová

Četla jsem ve 14ti letech a paráda, bohužel teď už jsem na to asi velká. :D

16.04.2017 3 z 5

Fangirl Fangirl Rainbow Rowell

Fantastické, Rowellovou mám ráda, vždy se mi trefí do noty. Těším se na další knížky.

07.12.2016 5 z 5