kacenka_m kacenka_m komentáře u knih

Hrej tajně Hrej tajně Emma Hart

Tenhle díl, ten mě přinutil brečet. Líbil se mi více než první, ikdyž i příběh Maddie a Bradena nebyl špatný. V tomhle dílu bylo více akce a citů. Ve všech částech, kde brečela Megan, jsem brečela i já. Rvalo mi srdce, když Aston vyprávěl o svém "dětství". Hodně silný příběh. Zapůsobilo to na mě a určitě si někdy v budoucnu přečtu znova tuto knihu.

14.11.2017 4 z 5

Hodnej kluk Hodnej kluk Elle Kennedy

Další pecka od Elle. Přečteno za dva dny. Miluju ty její série plný romantiky a erotiky. A další dvojice oblíbenců. Už se těším na další díl této série a jsem zvědavá jaké to bude.

13.03.2018 5 z 5

Palác lží Palác lží Erin Watt

Krásný konec série Royalové. Tuhle sérii zbožňuju. Sice jsem už někdy v polovině věděla, kdo je vrahem, ale to mi čtení nezkazilo. Miluju románek mezi Ellou a Reedem. Uvítala bych ovšem i knihu věnovanou Eastonovi, protože to je taky taková knižní láska.

Bez šance Bez šance Neal Shusterman

Nečekala jsem, jak moc mě pohltí tato kniha. Říkala jsem si, že mě něco takovýho bavit nikdy nebude. Ale bylo to všechno moc hezky vymyšlené a bavilo mě to. Samozřejmě mě nějaké části nebavily, ale to je u každé knihy. Vše bylo krásně vymyšlené a vše do sebe zapadalo. Děj se netáhl, pořád se něco dělo. Autor nezdržoval děj. Byla jsem ráda, že to není jen sci-fi, ale i ta romantika, kterou hledám v každé knize. Ostatně to končilo tak, jak jsem si myslela, že to skončí, až na nějaké drobnosti.

06.03.2018 4 z 5

Netopýr Netopýr Jo Nesbø

Od této knihy jsem nečekala nic nového. Myslela jsem si, že je to prostě další detektivka a přečtu si ji jen kvůli čtenářské výzvě. Ale mile mě překvapila. Byla to první kniha od Nesba, kterou jsem četla. Ale rozhodně nebyla poslední. Nebyla to úplně obyčejná detektivka. Bylo tam hodně zvratů a závěrů, které jsem nečekala. Harry Hole je pozoruhodný človíček. A bylo mi ho upřímně líto, když našel Birgittu. Líbil se mi závěr knihy, i když jsem se bála jestli Harry za šňůru zatáhne. Za mě je to skvělá detektivka, od které se nedá jen tak odtrhnout. Čte se sama.

27.12.2017 5 z 5

Jeden z nás lže Jeden z nás lže Karen M. McManus

Kniha se mi moc líbila, od obálky přes postavy až k ději. Byla jsem napnutá až do konce. Docela rychle jsem se do knihy začetla, i když moc nečtu tyhle knihy. Samozřejmě jsem byla mile překvapena i romancí mezi postavami. Připadá mi, že to není úplně typický Young adult a to se mi líbí. Určitě stojí za přečtení a ráda se k ní v budoucnu vrátím.

Hlavně to nikomu neříkej Hlavně to nikomu neříkej Miroslava Varáčková

Silný příběh. Jak už tu čtenáři psali, bylo to předvídatelné, ale jen v některých pasážích. U některých částí jsem si už říkala, že Paulu a Karčiho někdo musí zastavit, že nemůžou dělat Evě peklo ze života napořád. Ale když přišla část, kdy Paula ublížila Evě tak, že skončila v nemocnici, řekla jsem si, že kniha skončí špatně. Tato kniha by měla být povinnou četbou na základních, ale i středních školách a prevence před šikanou by měl být jedním z předmětů vyučovaných na školách. Může se to stát každému a lidé, kterým se toto děje by neměli mlčet a říct to někomu, komukoliv.
Příběh mě hodně zasáhl a koukám na lidi jinýma očima.
Určitě knihu nečtu naposledy.

26.09.2017 4 z 5

Prokletý princ Prokletý princ Erin Watt

Druhý díl je stejně skvělý jako první. Romantika, romantika, romantika. Víc asi k této knize psát nemusím. Ella a Reed jsou miláčci prostě.

První konec První konec Lauren James

Nádherný příběh !
Doporučuju určitě všem, co mají rádi trochu fantasy, ale i romantiku. Vůbec jsem závěr nečekala a pořád jsem dumala nad tím, jaký mají nakonec úkol. Překvapilo mě, jak moc čtivé to bylo! Hned se mi kniha líbila podle obalu, ano, říká se “nesuď knihu podle obalu”, ale kdo to dělá? Krásný obal a ještě krásnější příběh !

18.09.2017 5 z 5

Důvod dýchat Důvod dýchat Rebecca Donovan

Připadalo mi, že autorka hrozně natahovala příběh. Každopádně jak jsem nebyla moc nadšená tím natahováním, vyrovnal to konec. Tajila jsem dech a pak najednou konec. Opravdu se těším až se vrhnu na druhý díl.

09.05.2018 4 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Tyhle knihy moc nečtu, ale překvapilo mě to. Docela mě to i bavilo. Není to tak, že bych se k ní opět někdy vrátila a přečetla si ji znovu. Je to taková oddychovka. Nevtáhlo mě to úplně do děje, ale určitě to nebylo tak, že bych se do čtení nutila. Opravdu jsem u čtení odpočívala. Líbilo se mi, jak se všechny příběhy žen prolínaly.

10.03.2018 2 z 5