Julia284 Julia284 komentáře u knih

Ještě jeden den Ještě jeden den David Levithan

Kniha se mi líbila. Bylo příjemné si přečíst, jak to všechno vnímala Rhiannon.
Ale za mě byl příběh vyprávěný z pohledu A zajímavější.

05.10.2021 5 z 5

Dash & Lily: Kniha přání Dash & Lily: Kniha přání Rachel Cohn

Knihu jsem četla zárověň se seriálem. Musím říci, že i přes rozdílný konec se mi zpracování knihy i seriálu velice líbilo. Jinak kniha byla skvěle a čtivě napsaná. Celý příběh byl velice milý. Doporučuji.

14.09.2021 5 z 5

Divadlo Járy Cimrmana Divadlo Járy Cimrmana Zdeněk Svěrák

Na to, že tato kniha patřila do poliček s povinnou četbou, se v ní našlo spoustu vtipných divadelních příběhů. Dále na tomto vydání oceňuji zajímavosti, které byly vložené mezi jednotlivé hry.

23.08.2021 5 z 5

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

Kniha mi přišla o trochu lepší než první díl, protože tam bylo více té klasické romantiky.
Autor píše velmi čtivě, a proto vám těch 600 stran uteče jako voda.
Určitě si přečtu i další díl.

Víš, že mi chybíš? Víš, že mi chybíš? Estelle Maskame

Závěrečný díl této úchvatné triologie mě velice potěšil. Kniha se četla velmi rychle. Celý příběh Eden a Tylera byl velmi krásný a milý. Od autorky si ráda přečtu i další díla. Doporučuji.

23.08.2021 5 z 5

Klasické pohádky s velkými písmeny Klasické pohádky s velkými písmeny neznámý - neuveden

V této sbírce najdete klasické pohádky o Sněhurce, o Popelce, o Růžence a o Krásce a Zvířeti. Příběhy jsou doprovozené překrásnými illustracemi. Knihu bych velice doporučila menším čtenářům, díky nenáročnému ději. I přes to, že už nepatřím mezi malé čtenáře, jsem si ráda připomněla děje těchto pohádek.

22.08.2021 5 z 5

Miluju tě. Já vím Miluju tě. Já vím Nofreeusernames (p)

Krásný příběh, který mi díky čtivosti velmi rychle utekl. Těším se, až autorka napíše další díl.

16.08.2021 5 z 5

Skvěle napsané a čtivé.

15.08.2021

Sára. Kniha první Sára. Kniha první Esther Hicks

Na to, že jsem knihu četla někdy ve druhé třídě, tak bych si ji klidně přečetla znovu. Příběh Sáry a moudré sovy Šalamouna byl tak kouzelný a plný všelijakých emocí. Na příběhu se mi převážně líbily různé citáty a rady, které utkvěly v mé hlavě. Doporučuji.

13.07.2021 5 z 5

Jedna noc s ním Jedna noc s ním Elle Kennedy

Jelikož to byla první kniha od autorky a nevěděla jsem, co od toho čekat, mě kniha velice zaujala. Navíc se četla velmi rychle. Doporučuji.

04.07.2021 5 z 5

Navždycky Navždycky Nofreeusernames (p)

Krásné, oddychové čtení. Kniha se četla velmi dobře. Celý příběh mě velice bavil-především vtipné úseky, kterými kniha přetékala. Určitě si přečtu i druhý díl.

Smečka Smečka Tomáš Polenský

Kniha mě zaujala především svým tématem (hokej a šikana). Příběh se četl velmi rychle a musím říct, že i přes závažnou tématiku jsem si čtení užila.

Dvůr trnů a růží Dvůr trnů a růží Sarah J. Maas

Zatím za mě nejlepší reteling na Krásku a Zvíře.

Eragon Eragon Christopher Paolini

Knihu jsem zkusila především kvůli tomu, že mě zajímaly rozdíly mezi filmem a knížkou.
Příběh se mi líbíl, protože to bylo zase něco jiného a určitě si přečtu i pokračování.

Oz - gamebook Oz - gamebook Jonathan Green

Knihu jsem si koupila kvůli tomu, abych zkusila něco nového. Příběh byl skvěle napsaný,vymyšlený a k tomu doprovázený nádhernými ilustracemi, ale myslím, že raději zůstanu u klasických knih.

Dcera čarodějky Dcera čarodějky Lene Kaaberbøl

Za mě čtivý a chytlavý příběh. Sice jsem prvně viděla film, ale myslím si, že to na děj knihy vliv nemělo. Doporučuji.

Srdcerváči. Kniha 1 Srdcerváči. Kniha 1 Alice Oseman

Kniha byla skvěle napsaná. Díky komixovému zpracování se četla rychle. Celý příběh byl sladký. Na to, že to byla má první LGBT kniha, se mi velice líbila.

07.04.2021 5 z 5

Začít znovu Začít znovu Mona Kasten

Krásná kniha, skvěle napsaná.

01.02.2021 5 z 5

Zloděj blesku (ilustrované vydání) Zloděj blesku (ilustrované vydání) Rick Riordan

Jelikož jsem jako první viděla film, trochu mě překvapila odlišnost. Ale i přes to se mi kniha velmi líbila.
Autor píše čtivě, vtipně a díky překrásným ilustracím vám příběh uteče jako voda.

30.12.2020 5 z 5

Kde zní zpěv krkavců Kde zní zpěv krkavců Klára Kubíčková

Skvělé čtení. Bavilo mě to. Doporučuji.
Kniha byla bohatá na originalitu. Četla se velmi rychle a poutavě.

17.10.2020 4 z 5