Smečka

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Na motivy českého celovečerního filmu Smečka z prostředí mládežnického hokeje. Šestnáctiletý hokejista David, kterému nedávno diagnostikovali cukrovku, právě přešel do nového hokejového týmu ve Zlíně. Pro Davida je sport vším a navzdory svému handicapu na sobě tvrdě dře. Jenže v hokejovém klubu Vlci jsou dospívající chlapci vychovávání podle zákona síly. Právo silnějšího dominuje v celém kolektivu a z Davida se velmi rychle stává outsider. Noví spoluhráči mu nehodlají dát nic zadarmo a zpočátku nevinné vtípky nabírají na síle a spouští lavinu šikany......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/454072/smecka-VfX-454072.jpg 3.84
Žánr
Literatura česká, Sport, Pro děti a mládež
Vydáno, Yoli
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (2)

Kniha Smečka

Přidat komentář
brigita550
10. října

Knížka přečtena za jedno odpoledne. Neskutečně čtivá a zajímavá. Velmi lehce je popsáno téma šikany. Jediné co mi chybělo bylo více scén Davida s Karol a lepší popsání jejich vztahu. Po dokončení knihy mě naplnili pocity štěstí a ujištění že dobro vítězí.

NightShade
09. října

i když je to předloha na film a je tak smutně krátká, přesto si mě získala. charaktery postav jsou tak skvěle popsaný. vykreslit to lépe už nemohli. David bojující s cukrovou terčem šikany, který miluje hokej celým srdcem. Ještě jsem českého nic takového nečetla takže se mi to líbí. Překvapila mě Karol tím co udělala a jak se úplně změnila. Bohužel je to smutná realita dnešní mládeže.