Jordyz Jordyz komentáře u knih

Vodní andělé Vodní andělé Mons Kallentoft

Čím dál lepší! Malin prostě miluju:-) Není to hrdinka se super schopnostma, ale prostě lidská bytost se svýma chybama - a některé z nich mě fakt štvou. Člověk má chuť jí pěkně od plic vynadat.....super vykreslená postava.

16.11.2015 4 z 5

Zimní oběť Zimní oběť Mons Kallentoft

První přečtená kniha od tohoto autora a jo, musím říct, že líbilo. Se jmény jsem měla trošku problém, motaly se mi, ale děj odsýpal a závěr knihy opravdu strhující......málem mi kvůli němu ujel vlak :-)

29.09.2015 4 z 5

Město padlých andělů Město padlých andělů Cassandra Clare (p)

Nečekala jsem nic extra - po přečtení recenzí - takže kniha nezklamala. Pravda ani nenadchla, ale zas taková hrůza jak jsem se dočetla to nebyla.....Jsem ráda, že příběh se tentokrát točil kolem Simona:-)

11.08.2015 3 z 5

Divergence Divergence Veronica Roth

Kniha čtivá (přečtěná během chvilky), napínavá, o děj nebyla nouze, zajímavý děj, místa i postavy, ale přesto mi tam něco chybělo.....jako by knize chyběla hloubka, propacovanost, nevím jak to přesně popsat..... Ale každopádně se těším na další díl, prima oddechovka.......

07.04.2015 4 z 5

Složka 64 Složka 64 Jussi Adler-Olsen

Teda tomu říkám překvapivý závěr :-) Prostě paráda, čtivé, napínavé, zajímavé téma.....určitě půjdu po dalším dílu....

03.04.2015 5 z 5

Lali cvičí jógu Lali cvičí jógu Hana Luhanová

Krásná, pro mou pětiletou dceru naprosto úžasná kniha :-)

31.03.2015

Tanec s draky Tanec s draky George R. R. Martin

Tak tohle mělo jen jednu chybu.....ta knižka byla ukončená dřív než by se mi líbilo.... :-/ Kdy že bude další díl????

20.11.2014 5 z 5

Střet králů Střet králů George R. R. Martin

Už se nemůžu dočkat až si přečtu 3. díl - to hovoří za vše :-) Baví mě to čím dál víc!

21.05.2014 5 z 5

Smrtící nahota Smrtící nahota J. D. Robb (p)

super, čtivé, vtáhne do děje......

24.04.2014 4 z 5

Podej mi ruku Podej mi ruku Megan Abbott

Očekávala jsem rozhodně víc. Prostředí slibné, zápletka zajímavá a přesto mě to nebavilo. Knihy dočítám, takže jsem dočetla, ale ani konec mě nenadchl. Celkově mi kniha připadá dost nedotažená.

22.02.2021 2 z 5

Město schodů Město schodů Robert Jackson Bennett

Tak nevím, jsem z knihy trochu rozpačitá. Moc jsem se na ni těšila a nakonec jsem se těšila, až ji konečně dočtu. Trvalo mi než jsem pochopila vztahy v knize a celou problematiku. Musím říct, že poslední třetina byla nejčtivější a pro mě teprve odkrývala vše potřebné.

12.02.2021 3 z 5

Mráz Mráz Bernard Minier

Přečteno jedním dechem. Co víc dodat:-)

09.03.2020 4 z 5

Plíseň Plíseň Siri Pettersen

Zhltla jsem tento díl neskutečně rychle. Bavil mě stejně tak jako předchozí díl a už se těším na další. Škoda, že se jedná jen o trilogii.

29.11.2019 5 z 5

Milostné rošády Milostné rošády Roald Dahl

Skvělé oddechové čtení. Opravdu mě to pobavilo i přes to, že kniha není nejnovějšího data vydání. Téma, které nestárne. Doporučuji!

20.11.2019 5 z 5

Záchranný člun Záchranný člun Charlotte Rogan

Bohužel se mi nečetlo moc dobře. Utíkaly mi během čtení myšlenky a to samo o sobě není dobrou recenzí pro knihu s tak napínavým námětem. Dle mého i přes zajímavé téma celkem nuda. Téma má velký potenciál, tady se nepodařilo využít.

01.11.2019 2 z 5

Anežka Anežka Viktorie Hanišová

Příběh, který mohl klidně být i realitou. Vnímání vztahu jen ze svého pohledu a vnímání jen svých potřeb a představ může být pro druhého hodně zraňující...Silný příběh.

10.09.2019 4 z 5

Mise Hygge Mise Hygge Caroline Franc

Příjemná oddychovka. Žádné náročné čtení, pohoda, četlo se to samo. Tenká knížečka, takže na dva dny max.

05.09.2019 4 z 5

Jak se rodí sériový vrah Jak se rodí sériový vrah Hannes Råstam

Přes zajímavý příběh nemůžu hodnotit na víc - měla jsem co dělat, abych knihu dočetla. Bohužel napsáno nezáživným dojmem. Za mě by kniha mohla být klidně poloviční.

19.08.2019 2 z 5

Dědictví Dědictví Eva Tvrdá

Výborná kniha, jsem ráda, že jsem se k ní díky výzvě dostala.

01.08.2019 5 z 5

Mucholapka Mucholapka Dominik Dán

Všechny knihy od tohoto autora se čtou tak nějak samy. Žádné složité vysvětlování nebo popisy. Příběh běží a čtenář ho jenom sleduje. Určitě si s chutí přečtu i další knihy.

18.02.2019 4 z 5