jitka7 jitka7 komentáře u knih

Defy: Nebezpečná láska Defy: Nebezpečná láska L. J. Shen

Zrovna u této knihy bych uvítala větší děj. Přijde mi to trošku jako doplněk skládačky. Škoda. Myslím, že zasloužili víc prostoru.

29.07.2020 4 z 5

Miluj mě vším Miluj mě vším Jennifer Probst

Myslela jsem, že Tristan bude třešinka na dortu. Nebylo to vůbec špatné, ale asi jsem očekávala trošku něco jiného. Přesto je příběh krásný a hezké doplnění celé série.

18.06.2020 4 z 5

Ve tvých snech Ve tvých snech Kristan Higgins

Trošku slabší díl. I tak humorné a vtipné díky zbytku rodiny.

26.03.2020 4 z 5

Ženíchov svedok Ženíchov svedok Kristan Higgins

Mě se celá tahle série líbila. Sice jsou všechny knihy podobné, ale i tak. Krásný příběh. Nedovedu si představit tohle v reálu, to musí být mazec. A Levi, to je prostě pořádnej chlap.

25.03.2020 4 z 5

Na ostří nože Na ostří nože Julie James

Knížka mě bavila, podobný námět jsem ještě nečetla. Fajnové a pohodové čtení. Některým výstřelkám jsem se fakt zasmála. Víc takových knih.

08.01.2020 4 z 5

Sexy mlékař Sexy mlékař Alice Clayton

Knížky této autorky mě baví. Pravdou je, že nic už nepřekoná Nabíječe, aspoň pro mě, to byla prostě top kniha. Ale i zde se člověk pobaví. Je hezké, že se zde myslí i na ženy při těle a že se Natalie teda uměla nosit. Mám ráda autorčin smysl pro humor. Na pohodové odpoledne si vemte tuto knihu.

21.10.2019 4 z 5

Milá Bridget, chci tě Milá Bridget, chci tě Vi Keeland

Hlavní hrdiny jsem si oblíbila, měli skvělý smysl pro humor. Hezký, romantický příběh. Pobavila jsem se a i dojala. Taková má být kniha. Jednoduchá, dobře napsaná, vtipná (záleží tedy, jaký žánr hledáte) a také trocha té romantiky.

04.10.2019 5 z 5

Sexy farmář Sexy farmář Alice Clayton

Začátek knihy naprosto super. Humorná, kousavá, nepředvídatelný děj. Já si prostě nemohu pomoct a je to takový můj měřítkoměr, ale první moje knížka této autorky byl Nabíječ a jelikož u něj jsem šla spát někdy až ráno, protože jsem ji nemohla položit nedočtenou, tak už pro mě asi nic nebude tak top. Přesto má autorka skvělý smysl pro humor. V Nabíječi ho jen bylo opravdo hodně.

09.04.2019 4 z 5

Hodnej kluk Hodnej kluk Elle Kennedy

No, co napsat. Hlavní hrdinka mi byla asi do půlky knihy nesympatická. A on byl fakt těžkej buran, přestože měl srdce na správném místě. Moc mi příběh nesedl. Ani jsem se nějak nepobavila a nezasmála. Trošku nudná kniha, no.

14.01.2019 2 z 5

Prokletý milenec Prokletý milenec J. R. Ward (p)

Měla jsem světlou chvilku, kdy jsem knihu odložila. Asi nebyla nálada nebo nevím. Prostě mě to chvilku nebavilo. A pak jsem se zase začetla a kniha mi přišla strašně emotivní, byla to paráda. Jakože fakt obdivuju autorku, 13 kniha a pořád se to dá číst, co dá... je to vždycky bomba.

29.06.2017 5 z 5

Tajemství Tajemství Anna Todd

ÁÁÁ a zase... odcházím, končím, miluju tě, nenávidím tě, nezasloužím si tě a blaaaa... je to jedna veliká slátanina, která vlastně ani nemá pořádný děj. Sem tam se tam něco děje, ale tenhle příběh narvat do 4 kníže a ještě takových bichlí, aby člověk zjistil, že jde vlastně o hovno. No tak to je umění. Je to fakt trapné. Jak to dopadlo, jsem docela předpokládala, už ani ne v půlce jsem si začínala myslet, kdo ve skutečnosti je Hardin a kdo jeho tatík. Jak tohle může být literárním fenoménem, tak to fakt nechápu.

13.01.2017 odpad!

Každá sedmá vlna Každá sedmá vlna Daniel Glattauer

Tak já to nechtěně vzala od dvojky, ale neva... k jedničce se dostanu :) Styl psaní mě dostal... Emailová lovestory byla super. Strašně mě bavil styl psaní autora. Nápad velice originální. Nemohla jsem se donutit jít spát a knížku nedočíst. Sem tam mi něco vadilo, ale to je tak asi normální. Každému nesedne vše, co udělá hlavní hrdinka či hrdina. Ale ten nápad, wau... naprosto super.

20.12.2016 4 z 5

Rockové tango Rockové tango Monika Wurm

To jako vážně??? Trapárna. Už mě fakt přestávají bavit knihy, kdy 28 letá holka je panna (aniž by třeba byla pobožná či něco podobného). Je to fakt ubohé. A ten příběh byl jako o čem? To jejich jednání... pane bože. Ta holka byla totálně vedle, totální debilka. Po tom, co ji udělal, ho vlastně pořád miluje, no tak asi je sadomasochystka. Jediné, co na tom bylo překvapující a docela k něčemu... tak byl konec, to by nikdo nečekal. Ale zbytek byl fakt o ničem. Asi to psala nějaká holka na základní škole. Jak někdo tomuhle může dát nějakou hvězdičku nechápu. Fakt je to příšerný. No je přeci drzost, ptát se holky, jestli s někým spala, co si to proboha dovolil :))))))))))) Tak tahle kniha mi přišla jako komedie nebo sciffi.

11.11.2016 odpad!

Poslední výkřik Poslední výkřik Alice Clayton

Bomba. Skvělé zakončení. Pro mě naprosto úspěšné pokračování Roštěnky a Nabíječe. Konečně mi přišlo, že se autorka zase našla ve svém stylu psaní a je to stejné jako její první kniha, která byla naprosto nejlepší ze všech.

19.02.2016 5 z 5

Hravě Hravě S. C. Stephens

Hezké pokračování prvního dílu. Víc humorné. Trošku mě tu štvala Kiera, byla jak malá. Denny se vrátil do jejího života a ji přijde divné, že se ho nemůže tak dotýkat jako kdysi a řeší to, zda spí se svou přítelkyní. Připadala mi jak blbka. Rozhodla se pro Kellana a najednou voala, přijede Denny a už by se zase potřebovala cpát k němu, protože je momentálně odloučena od Kellana. To už mi trošku vadilo.

25.01.2016 4 z 5

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

Tak bohužel jsem první viděla film a pak je to už s představivostí trošku náročnější. Přesto ale musím říct, že kniha je prostě super oproti filmu (tak jako vždycky)... Přestože jsem to už viděla a znám celý příběh, tak mě děj nadchnul. Dobrý popis postav a pocitů a musím tedy ale říct, že povahy postav v knize jsou o hodně lepší než ve filmu.

05.07.2015 5 z 5

Rozkoše zimy Rozkoše zimy Eileen Gormley

Ta část po ztroskotání na pustém ostrově mě bavila, ale přišla mi docela krátká, uvítala bych, kdyby se tam stalo víc a pak už to šlo s příběhem z kopce. Přestávalo mě to pak bavit, bohužel.

13.04.2015 3 z 5

Maddox Maddox Melanie Moreland

Hezké, ale oproti prvnímu dílu už je všechno bohužel slabší a není to tak čtivé a tak pěkné. Ale číst se to pořád dá. Maddox mě dost překvapil, měla jsem ho za uzavřenějšího. Vůbec jsem postavy neodhadla, což je příjemné překvapení vždy. Stejně tak Dee, úplně bych řekla, že mají ty role vyměněné.

09.11.2021 3 z 5

Aiden Aiden Melanie Moreland

Aiden je zajímavá osobnost. Jeho dětství ovlivňuje jeho dospělost a jednu věc z dětství si nese dál i v přítomnosti. Má krásnou duši. A Cami byla naprosto úžasná, úplné sluníčko, pozitivní člověk. Příběh je hezký. Jsem zvědavá na Bentleyho a Mad doga.

30.08.2020 4 z 5

Letní romance Letní romance Julie James

Celá tahle série se mi líbila, pobavila jsem se u ní a hezky si početla.

14.08.2020 4 z 5