Jita160 Online Jita160 komentáře u knih

Ona Ona Adrian Bednarek

Určitě je to jedna z nejdivnějších knih, kterou jsem v poslední době četla. Je úplně jiná ,divně zvrhlá a krutá se sobeckým chtíčem po ženě. Příběh je o dívce, kterou je nezdravě, nebezpečně a zoufale posedlý kluk ze sousedství. Je to šmírák posedlý stalker a fetišista.
Je rozhodnutý udělat cokoliv aby ho milovala i za cenu ze se změní jak své chování, uměním sexu tak i svojí vizáž.
Po zjištění že má Alicia jeho vysněná žena před svatbou s ,,kokotem" začíná jeho plán gradovat.
Rozjíždí se intriky a děsivý toxický milenecký vztah s rozkoší jedu. Oba mají totiž spoustu tajemství a jizev a právě proto začíná válka ,která si žádá oběti.
Nečekejte romantiku, kytičky a srdíčka tahle tsunami vás pěkně semele.

04.12.2023 5 z 5

Manželská smlouva Manželská smlouva Jennifer Probst

Velmi příjemný příběh o manželské smlouvě ,ale ze špatných důvodů.
Ona potřebuje peníze pro své rodiče aby nepřišli o dům a on chce získat firmu ,ale pod podmínkou, že bude ženatý.
Přestože se už o dětství znají tak je mezi nimi nevraživost a zahořklost.
Rozjíždí se vztah ... nejdříve předstíraný a postupem času se z nich stávají přátelé,milenci,partneři i soupeři .
Funguje chemie, vzájemná přitažlivost i jiskření. Hýřilo to vtipem,který u těchto příběhů vítám.
Moc se mě to líbilo.

03.12.2023 5 z 5

Jediná šance Jediná šance Kendall Ryan

Taková hodně známá romantická pohodička,kterých už mám spousty za sebou.
V žádném směru nic originálního ani nepředvídatelného.
Láska mezi dlouholetými kamarády, která se roky vyvíjela. Ale vždy je zábavné sledovat jak se s děvkaře stává oddaný a milující muž.

02.12.2023 3 z 5

Pan Náladový Pan Náladový Penelope Ward

Taková milá romanťárna o vdovci který upřednostňuje výchovu nevlastního syna před vlastním štěstím.
Je to o nesobecké lásce ,která je velmi bolavá i když stojí za to. Sebetryzeň je někdy omluva za vaše chyby.
No teda není to žádné wow, ale za přečtení a váš úsměv stojí.

30.11.2023 4 z 5

Ricci Ricci Marcy Jell

Rodinná válka mezi jezdci apokalypsy a jejich otcem Francem stále graduje a nebere konce.
Nasazená chůva Nathalia ,která se má starat o Ricciho syna má dopomoci k odcizení disku po, kterém Franco prahne.
Jenže, když Nathalia poznává Ricca a celou jeho rodinu už si není tak jistá kdo je v této válce ten špatný.
Připravte se na hříšnou ,rychlou a odvážnou cestu kde budete se zatajeným dechem čekat jestli i Ricco najde tu svoji pravou ženu.
Určitě si nenechám ujíd poslední díl o Eleně a Hectorovi.

29.11.2023 5 z 5

Jenom ne Rich Jenom ne Rich Penelope Bloom

Jeden dětský slib s kamarádkami ,který vyústil až do dospělosti.
Šlo o nenávist ke třem bratrům Kingovým. Po mnoha letech se znovu setkávají a zdá se, že ne každý slib se dá splnit a hlavně když se do toho zapojí city.
Zdálo by se ,že je vlastně vyhráno, když si Kaira a Rich odpustí přijdou na řadu mnohem větší problémy s, kterými ani jeden nepočítal. Jenže od čeho máme kamarádky a bratry aby jim zachránili zadky???

28.11.2023 3 z 5

Candy Candy Baja Dolce

(SPOILER) Dětský prostitut, striptér i pornoherec Candy se stává novým majitelem klubu LocalX. Jeho těžká minulost ho vede zrovna sem... Tady na něho čekají všechny odpovědi, které nutně potřebuje.
Virginie bývalá prostitutka je jeho nečekaná spolumajitelka klubů a má mu nevědomky dopomoct k muži ,který objasní jeho tajemství????
I takovým to lidem žijící na hraně společnosti se stane, že okusí tu lásku,tu děsnou mrchu.
Očekávejte spousty otázek a ještě málo odpovědí snad se dočkáme ve třetím díle.
,, Na životě je krásné to ,že umí spojovat nespojitelné".

27.11.2023 4 z 5

Manželství pro jednoho Manželství pro jednoho Ella Maise

Tento lehce erotický román začal velmi netradičně a to svatbou úplně cizích lidí, kteří se vzali ze špatných důvodů.
Byly velmi odlišní ,ale čas který byly nuceni spolu strávit jim oboum otvíral oči. Jack, který byl velmi arogantní a naježený právník se díky Rosie prořízlé puse a vytrvalosti začali bortit hradby, kterými se obrněl. No a Rose začínající podnikatelka, která si plnila sen s otevřením kavárny pozvolna nalézala ve svém manželovi velkou oporu a náklonnost.
Přijetí faktu že jsou do sebe oficiálně zamilovaní jim pomohlo překonat i trpkou pravdu co vlastně za vším tím sňatkem narychlo bylo.

26.11.2023 4 z 5

Šťastně až navěky Šťastně až navěky Abby Jimenez

Tohle mě prostě baví. Jak první díl tak i tento byl pro mě tak uvěřitelný a plný citů a energie, která ke mně došla.
Příběh je o síle ženy a její víru v lásku, kterou opět po ztrátě snoubence našla a o muži, který je ochotný kvůli ní zajít hodně daleko jen aby ji ušetřil od velkého světa.
Ukazují se zde dva světy, život celebrity a život ve stínu celebrity... oba totiž stojí za starou belu pokud nemůžete být s tím kvůli, kterému vám buší srdce.
Tohle Sloan a Jasonovi prostě musíte přát ,,Šťastně až na věky".

23.11.2023 5 z 5

Jenom kamarádi Jenom kamarádi Abby Jimenez

Na mě tato obálka působila až zhovadile.
Vůbec si jí tato úžasná knížka nezaslouží.
Díky čtenáři za vaše krásné recenze kvůli ,kterým jsem si ji musela přečíst, protože upřímně to byla síla!!!
Velmi mě zasáhla a to z mnoha důvodů. Touhu po dítěti máme každá v sobě zakódovanou a nedá se smířit s faktem ,že vaše tělo to prostě nezvládne. Jenže když potkáte muže který je ochotný si s tím vším s vámi projíd a dát vám silu,podporu a lásku... tak jste vyhrála jackpot.
Z příběhu na mě útočili všemožné emoce.. strach ,bolest a hlavně nesobeckost. Vtipné dialogy,jiskření a úžasná chemie mezi Kristen a Joshem byla tak upřímná a uvěřitelná. Neubránila jsem se jak smíchu tak slzám.
Rozhodně doporučuji.

21.11.2023 5 z 5

Zvrácené království Zvrácené království Rina Kent

Závěrečný díl už byl mnohem jasnější.
Temnota vystřídala světlo.
Veškerá hrůzostrašná tajemství se odkryla.
Zastřená paměť se navrátila.
Dětské sliby se stali skutečností.
Opravdu hodně šílený a krutý příběh.
Ze začátku by mě nikdy nenapadlo jaké zvěrstvo se za vším skrývá...
i když,je jí vážně konec????

19.11.2023 4 z 5

Brutalita Brutalita Josef Klíma

Sáhla jsem po jedné ze starších knížek, kterou jsem četla když mně bylo náct... Tehdy pro mě bylo čtení brutální a postupem let se na tom vůbec nic nezměnilo.Nasili je a prostě bude.
Josef Klíma byl pro mě takový strejda šťoural on prostě nenechal nic být.
Pustil se do brutálních a pravdivých příběhů ,které se odehrály v 80. letech. Nebál se nám ukázat jaké zvěrstvo se tehdy dělo.
Myslím že nikomu neunikl film Requiem pro panenku, který byl právě díky Klímovi zfilmován.
Holt prostě na světě se vždycky nedějí jenom krásné věci.

18.11.2023 4 z 5

Naše vina Naše vina Mercedes Ron

No sakra to byl teda fičák.
Vážně velmi dlouhá cesta, kterou musel Nick a Noah projíd. Jedno zásadní selhání a bylo po všem...
Noah se tak moc, sakra snažila aby Nicka dostala nazpátek ,ale většího Berana jsem snad za celou čtecí eru nepoznala.
Muselo se prolít spousty slz ,překonat spousty odmítnutí a obviňování kdo za co může, než si uvědomili že to prostě bez sebe nedají.
Za mě to oba byli neskutečný trubci když chtěla Noah nechtěl Nick a obráceně. Vážně jsem se vůbec nenudila až do samého konce kde na vás čeká zasloužený sladký a dechberoucí konec.

18.11.2023 5 z 5

Proti pravidlům Proti pravidlům Kinga Litkowiec

Tato série o drsných mužích patřila určitě k těm zdařilejším.
Každý díl nám ukázal co dokáže síla lásky a důvěra ženy.
Ani Morris ,který byl pravá ruka Liama nebyl výjimkou.
Byl to velmi zahořklý a poznamenaný muž ,kterému se po ztrátě jeho první lásky už nechtělo žít. Našel útěchu u mafiána a přestal cokoliv cítit a začal zabíjet.
Ariana sestra jeho zesnulé přítelkyně ho ,ale naučila milovat a hlavně se vypořádat s jeho drsnou minulostí.

17.11.2023 4 z 5

Lovec Lovec L. J. Shen

Hned ze začátku mě Hunter milionářský spratek posedlý sexem nepřišel jako lovec ,ale jako hrozný blbec.
Sailor taková šedá myška ,která žila jen pro svůj sen a to jed na olympiádu. Neměla vůbec žádný společenský život.
Ty dva dala dohromady dohoda jejich rodičů - Hunter potřeboval ubrat a Sailor naopak přidat.
Stala se z nich spolubydla a začali oba růst, každý tím správným směrem, nevědomky si pomáhali navzájem.
Lovec nakonec dostal svoji kořist.

16.11.2023 4 z 5

Tetování za trest Tetování za trest M. K. Hardy

Úplně má první knížka od této skvělé české spisovatelky a rozhodně nebude poslední. Nalákala mě hlavně obálka knížky, protože to se vážně povedlo.
Bylo to tak svěží, zajímavý ,poutavý ,humorný a velmi jemný čtení.
Japonská kultura je pro mě hodně vzdálená ,ale přesto velmi vzrušující. Jejich zvyky ,víra a hodnoty jsou pro nás evropany tak nepochopitelné a někdy až nenormální. Děkuji za tento krásný příběh lásky okořeněný taterským uměním,které velmi obdivuji.
Být mladší tak jsem jako obrázek :-D:-D:-D

14.11.2023 5 z 5

Tak blízko Tak blízko Sylvia Day

Tato spisovatelka vyniká v erotických knížkách ,protože ona do nich dává všechno co vás naprosto pohltí a ještě něco navíc. Její série Crossfire zatím za mě nic nepřekonalo.
Hážé nám pozvolna drobky ,napíná nás jako kšandy, dráždí sexuálními scénami a nechá si nás něco myslet, ale vzápětí už vše jinak.
Kniha je psaná s více pohledů a tak díky tomu můžeme nahlédnout do více hlav a udělat si lepší pohled na jejich myšlenkové pochody a důvody jejich činnů.
Pojďte prožít naprosto boží příběh o velké ztrátě, znovunalezení ,bolesti , ,zradě ,odvaze,touze a hlavně o velké spalující lásce.
ROZHODNĚ DOPORUČUJI!!!!!

13.11.2023 5 z 5

Vládci chaosu Vládci chaosu Amo Jones

Když se mě tento díl dostal do ruky tak jsem ho ještě dlouho odkládala. Na Amo se musíte připravit a dostat se do té správné nálady. Protože její knihy jak sama popisuje jsou obcésní ,krvavé ,z násilnými scénami, vraždami ,sexuálním napadením a prvky BDSM.
Jo byl to velký chaos kde už se odkrývá spousty tajemství ,ale nová se navalují.
Keaton jeden z bratrů je vrah s zvrácenými choutky a Cartier je taková malá psychopatka.
Miluji se protože ona má ráda jeho zvrácenou mysl a doteky zabijáka a on má potřebu ju neustále ochraňovat a zároveň trestat. Jejich láska nemůže být dokonalá ,protože je propletená lží a vymýváním vzpomínek.
Její knihy buď milujete a nebo nesnášíte,každý si holt hledá to své.

10.11.2023 5 z 5

Ztráta & zrada Ztráta & zrada S. H. Kolee

Málokdy píšu ,že už jsem ráda že mám dočteno.
Pokračování bylo sice víc akční kvůli anamnéze ,ale pořád moc obviňování a nejasností.
Zhrzená Loganova milenka tomu dala grády ,ale už to bylo moc překombinované a příliš zbytečných záplatek které mě rozčilovali.

07.11.2023 3 z 5

Láska & lítost Láska & lítost S. H. Kolee

(SPOILER) Tohle byla posedlost.
Stále obviňování ,které vedlo k rozchodu když chtěla Madison tak už Logan ztratil zájem.
Měli společnou tragickou minulost s kterou oba bojovali po svém.
Sympatie k těmto hlavním hrdinům ke mně prostě nedošla.

07.11.2023 3 z 5