Jita160 Jita160 komentáře u knih

Ochránce Ochránce Jodi Ellen Malpas

Toto je spisovatelka,které mě zatím ještě nezklamala.Vše co u nás od ní vyšlo už jsem zhltla.
Erotické romány,to je přesně co ona umí.Kdo na nich ujíždí tak jako já tak podte do ní.
Vždy hned vtáhne do děje a vydechnete až když knížku dočtete.Za mě rozhodně jo.

21.03.2021 5 z 5

Turbulence Turbulence Whitney G. (p)

No to fakt joooo!!!
Vážně skvělé napsaný příběh kde nechybělo nic co mám v knížkách rada.Prostě turbulence v pravém slova smyslu.
Určitě se k ní ještě vrátím vážně se do mě vryla.

Obnažená Obnažená Sylvia Day

Pro mě naprosto nejlepší série kterou jsem prozatím přečetla.Dala mě vše co v knížkách chci a to je energie,vzrušení,zrada,pochybnosti , láska,zklamání i vražda.
Kdo tohle v knížkách hledá tak neváhejte a tuto sérii slupnete jak malinu....mňam

Pan Romantik Pan Romantik Leisa Rayven

Po dočtení Pana Romantika odkládám knížku a tleskám.Myslim,že jsem se usmívala po celou dobu co jsem ji četla.Krásně napsaný romantický příběh,tato autorka si zaslouží plný počet.Lehke a návykové čtení.
Vůbec neváhejte a poďte do ní ona si to zaslouží a vy také.

Jmenuji se X Jmenuji se X A. J. Molloy

Wou...velmi chytlavý příběh.
Chvílemi mě šel i mraz po zádech,moc jsem si tuto knížku pro mě neznámé autorky užila.Byla vzrušující, napínavá a chvílemi mě brněli prsty jak už jsem potřebovala otočit další stránku abych zjistila víc.
Za mě určitě ano, doporučuji.

18.03.2021 5 z 5

Miluj mě! Miluj mě! Soňa Glendová

Vážně zajímavé a to velmi....
Fascinující příběh propletený s minulosti a se spoustou tajemna a rodinných prokleti.
Není to úplně šálek mé kávy ale pro přečtení jsem byla ráda ,že jsem tu knihu přečetla.

28.02.2021 2 z 5

Americký král Americký král Sierra Simone

Teto sérii dávám plny počet.
Byla to vážně jízda jak na horské dráze.Nic ji nechybělo...kdo hledá v knížce vzrušení,lásku,zradu, ponížení a spousty sexu nejen ve dvou tak je to serie právě pro vás.
Moc jsem si to užila...mohu jenom doporučit.

Americký princ Americký princ Sierra Simone

Neváhejte....druhý díl ještě větší pecka než prví.Embryho je mě líto ale věrim že i on najde svoji cestu.
Podte do mě jsem fakt skvělá série.

Americká královna Americká královna Sierra Simone

Wau tak to bylo něco....něco úplně jiného a přesto překvapivě vzrušující ho.Jako vážně pan prezident Spojených států?Super čtení ,které mě nenechalo chladnou.
Už se moc těším na pokračování.

Všechno, co chci Všechno, co chci Simona Ahrnstedt

Hubená? Tlustá?
Tato tématika se v knihách moc často navyskytuje proto pro mě byla přijemnou změnou.Proč číst jenom o krásných,bohatych,hubených a sexy lidech vždyť i tlustí jsou fajn.
Pěkný příběhy v kterem nic nechybí ...láska,romatika,sex a nenávist,vše jde ruku v ruce.

28.02.2021 4 z 5

Nemilosrdný král Nemilosrdný král Meghan March

Proč vydáváte knížky když nemáte všechny díle...nechápu.
Úžasný příběh nabitý erotikou a vzrušením.Na mě moc krátký ,ale vážně to stálo za to.Snad ty dva zbývající co vyjdou budou tak dobre jako tento.
Podte do mě ...vážně stojím za přečtení.

Sexy profesor Sexy profesor Vi Keeland

Jo,tak to se vážně povedlo.
Moc pěkný příběh ke kterému se určitě opět ráda vrátím.Tato autorka málo kdy zklame,ale mě zatím ne.
Tak neváhejte,kdo si rád přečte zamilovaný erotikou nabitý příběh plný vzrušení a zvratů.

Zakázané noci Zakázané noci Liv Morris

Jo bylo to fajn čtení...i když pro mě docela slabí.Mam ráda akcí a vzrušení,která mě v této knížce chyběla.I tak jsem ráda ,že jsem si ji přečetla...romatika se špetkou erotiky je to co mám ráda,takže podte do mě !!!

28.02.2021 2 z 5

Růže Růže Tiffany Reisz

Tato autorka je pro mě mimozemšťan,ale v dobrém slova smyslu.Jak může někdo něco takového vůbec napadnou a napsat?
Přibeh byl opravdu moc pěkná,ale každý konec knížek která tato autorka napíše je prostě wau... vždy si říkám co si na nas zase vymyslí????.
Vůbec toho nelituji,že jsem si ji přečetla....přece normálna kolem sebe máme spousty tak proč si nepřecist o bozich Říma a jejich sexuálních praktikách?

53 dopisů pro mou lásku 53 dopisů pro mou lásku Leylah Attar

Název této knížky?
To je to jediné co jí můžu vytknout,jinak příběh byl opravdu moc krásný.
Kultura ,která je pro mě vzdálená a moc o ní nevím byla o to víc čtivá.Nic mě tam nechybělo,mám ráda romantiku smíchanou s erotikou a napětím.Ke konci i slza ukapla..co si víc přát v této děsně době ,ktera nás všechny potkala než to ,přečíst si silný a zamilovaný příběh.
Pojďte do mě a přečte tě si mě.Budete nadšené.

26.02.2021 5 z 5

Přísně tajné Přísně tajné Elle Kennedy

Když jsem začala tuto knížku číst,neodhadovala jsem její konec.O to víc mě ji bavilo číst.Byla naprosto skvělá.
Nechci nic prozrazovat,ale kdo má rád napětí, vzrušení, zklamání,sex,lásku a samozřejmě i zradu tak běžte do ní.
Nemohu této knížce nic vytknout snad jen to že jsem ji přečetla velmi rychle,protože jsem se od děje nemohla odtrhnout.
Pojďte do ní určitě vás nezklame.

20.02.2021 5 z 5