JiříM JiříM komentáře u knih

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

Až na ten autobus na konci to celkem šlo.

16.12.2017 4 z 5

Zkrotit vlka Zkrotit vlka Benjamin Black (p)

Zvlaštní kniha. Příběh čtivý, děj občas pokulhává.

03.11.2017 4 z 5

Jeden za druhým Jeden za druhým Chris Carter

Konečně jsem ji sehnal a nezklamala.

28.10.2017 4 z 5

Hovor se smrtí Hovor se smrtí Chris Carter

Opravdu tomu teďka něco chybělo. Ale je to pořád výborné čtení.

08.07.2017 4 z 5

Příběhy Arthura Gordona Pyma Příběhy Arthura Gordona Pyma Edgar Allan Poe

Dal bych i hvezd pet, ale ty chyby a preklepy v celem textu byly strasne.

24.06.2017 4 z 5

Krvavá lázeň Krvavá lázeň Tess Gerritsen

Nemohl jsem se odtrhnout, fakt super čtení!

01.03.2017 5 z 5

Ostrov kostí Ostrov kostí Imogen Robertson

Moje první kniha od autorky. Je zajímavé, jak se dá napsat detektivka bez aut, telefonu počítačů a internetu. Ale stejně mi tam něco chybělo. Proto čtyři hvězdy. Knihu doporučuji, je srozumitelná a čtivá.

07.01.2017 4 z 5

Sekty satanských bohů Sekty satanských bohů Václav Pavel Borovička

V.P. Borovičku čtu celkem rád, všechna témata které jsem zatím četl byla dobra. Tahle kniha, ač zajimává se težce četla. A nehleďe na to, že vydání které jsem četl mělo strašně mnoho chyb a překlepů v textu.

11.12.2016 3 z 5

Tři vraždy a král Tři vraždy a král Daniela Fischerová

Jedna hvězdička za snahu, druhá za poslední povídku. Jinak nic moc.

12.10.2016 2 z 5

Když se tahá revolver Když se tahá revolver Suso de Toro

kniha se četla celkem dobře, ale o čem že to bylo...?

01.08.2016 3 z 5

Pandemie a začalo to jako chřipka.. Pandemie a začalo to jako chřipka.. Daniel Kalla

Supr! Dobre se cte.

23.07.2016 5 z 5

Vražda v Shakespearu Vražda v Shakespearu Charlaine Harris

Celkem fajn az na to slovo "jsem" v prvni pulce knihy v kazdem odstavci aspon jednou.

15.07.2016 3 z 5

Zloba Zloba Chris Carter

Kniha dobrá, jen mi připadá, že jsem jednu kapitolku již viděl v nějakém filmu...

21.04.2016 5 z 5

Toxin Toxin Robin Cook

První knížka od tohoto autora mě velice zaujala, budu v jeho knihách rozhodně pokračovat. Co se týče samotného příběhu, ten byl velice poutavý a zajímavý, kniha měla děj a spád, dobře se četla.

25.09.2015 5 z 5

Zločiny pro dva Zločiny pro dva Agatha Christie

Jsem překvapen, ze začátku jsem měl obavy, ale nakonec po prvních řádcích obyvy spadly. Povídky, které spojují dvojice detektivů, jsou velmi hravé a povedené. Několikrát jsem se i zasmál. Doporučuji

16.09.2015 5 z 5

Případ zrazeného krále Případ zrazeného krále Stanislav Češka

Moje první kniha od tohoto autora. Knížka se velmi povedla, zajimavý příběh na základech skutečnosti a na konci je vysvětlení co byl fakt a co doprovodný pojící výmysl. Knižka se četla lechce a měla spád i sem se zasmal.

08.09.2015 4 z 5

Ďábel a slečna Chantal Ďábel a slečna Chantal Paulo Coelho

Dobrý příběh se zajímavým koncem. Knížka se mi velice líbila - lepší než u Řeky Piedra... .

06.09.2015 4 z 5

Padne-li jich tisíc Padne-li jich tisíc Hans Habe

Tato kniha se mi dostala čirou náhodou kruce a musím uznat že mě velice zaujala aníž bych to čekal. Člověka nutí se zamyslet nad osudem vojáků ve válečné době.

19.08.2015 4 z 5

Autopsie (pitva režiséra) Autopsie (pitva režiséra) Jan Drbohlav

Velice zajimavá kniha o neméně zajimavém člověku. Sice životopisná kniha, ale i tak obsahuje jakysi děj a nutí člověka i při čtení přemýšlet.

19.08.2015 5 z 5

Drakulův host a jiné povídky Drakulův host a jiné povídky Bram Stoker

Tato kniha mě zaujala svým názvem, obsah již byl horší. Některé části se mi špatně četly, chyběla plynulost. Par povídek bylo dobrých a jedna povídka s názvem Indianská žena byla úplně nejlepší a obsahlý životopis Brama Stokera jsem vzdal. Kniha je jistě dobrá ale tento žánr nebude mým šálkem kavy.

19.08.2015 2 z 5