Jiparis Jiparis komentáře u knih

Hladový duch Hladový duch Louise Penny

Kdo ma hodne, chce jeste vic a stale hladovi...Pribeh plny mystiky, naznaku a versu k zamysleni a navic ceska stopa, ikdyz podle me trochu pritazena za vlasy.

25.07.2019 4 z 5

Rozpuštění Rozpuštění Christopher John Sansom

Příjemné překvapení, že i historická detektivka může být živá, napínavá a zároveň poučná.

22.07.2019 4 z 5

Zajimava sonda do pocitu cloveka, ktery je zmitan pochybnostmi zda sveho partaka opravdu zna. Jako ostatni horim netrpelivosti, jak vse dopadne.

20.07.2019 5 z 5

Unesená Unesená Mo Hayder

Zajimavy namet, kdy se ani policista nevyhne zlocinu, misty trochu rozvlekle.

19.07.2019 4 z 5

Náhradní řešení Náhradní řešení Val McDermid

Napinave, misty velmi krute a s nepredvidatelnym zaverem.

16.07.2019 5 z 5

Bez dechu Bez dechu Olivia Kiernan

Kniha me nenadchla, dalo mi to dost usili prokousat se do konce.

15.07.2019 2 z 5

Polámané panenky Polámané panenky James Carol

Predstava provadene lobotomie mi byla tak neprijemna, ze jsem si pribeh nemohla plne uzit.

11.07.2019 4 z 5

Kosti v písku Kosti v písku Kathy Reichs

Dobra detektivka se vsim vsudy.Napeti, spletite vztahy, zahady a necekane zvraty.

07.07.2019 5 z 5

Katarze Katarze Yrsa Sigurðardóttir

Zvrhly klub zoufalych rodicu,kteri se svymi ciny snazi pritahnout pozornost k sikane a jejim dusledkum. Skvele napsane.

05.07.2019 5 z 5

Sestry Sestry Bernard Minier

Tentokrát se mi to zdálo příliš překombinované.

03.07.2019 4 z 5

Nech mě lhát Nech mě lhát Clare Mackintosh

Jak můžete žít vedle někoho celý život, a přitom ho vůbec neznat? Celé manželství Caroline je provázeno alkoholem .Námět k zamyšlení kam to může vést, když nad námi převezme moc.

27.06.2019 4 z 5

Nevěřte tomu Nevěřte tomu Charlie Donlea

Mně se líbilo moc. Zvláštní, nezdravé pouto mezi sourozenci, které ničí vztahy a životy kolem.

25.06.2019 5 z 5

Štvanec Štvanec Michael Robotham

Pohled na to, jak je těžké ve vězení přežít a jak je těžké domoci se spravedlnosti, když je do věci zapletena policie.

23.06.2019 5 z 5

Květy nad peklem Květy nad peklem Ilaria Tuti

Krasna drsna krajina a deti, ktere trpi citovou deprivaci.Zajimavy ramec pro psychologicky thriller, kdese jen tezko urcuje, kdo je vrah a kdo obet.

18.06.2019 5 z 5

Otevřený hrob Otevřený hrob Angela Marsons

Bohužel nemalé množství dětí utrpí v dětství emocionální trauma a z některých se stanou zločinci. Zlu se nesmí přihlížet.

14.06.2019 5 z 5

Na dně Na dně Rachel Caine (p)

To byla jízda. Nejen velmi napínavé, ale také přesvědčivě popisující pocity těch, kteří mají mezi blízkými vraha.

11.06.2019 5 z 5

Meda Mládková – Můj úžasný život Meda Mládková – Můj úžasný život Ondřej Kundra

Dozvedela jsem se mnoho noveho o umelcich z doby normalizace.Souhlasim s nazorem na myslenkovy posun Vaclava Klause. A urcite navstivim Muzeum Kampa.

09.06.2019 4 z 5

Špionova dcera Špionova dcera Adam Brookes

Nakonec jsem dočetla až do konce, ale tohle nebyl můj šálek čaje.

07.06.2019 3 z 5

Podivná holka Podivná holka Jenny Blackhurst

Zajímavý pohled na problematiku pěstounství z obou stran s nečekaným závěrem.

05.06.2019 4 z 5

Poustevník Poustevník Jørn Lier Horst

Další skvělá detektivka a pro mě nový autor, kterého budu vyhledávat.

03.06.2019 5 z 5