jewarix jewarix komentáře u knih

Svět bez stížností Svět bez stížností Will Bowen

Kniha je velmi pěkná a má potenciál změnit vám život. Bez vašeho úsilí to však nepůjde.

06.03.2018 5 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Naprosto skvela kniha a musim rici, pro me je cely pribeh srdcovka. Dloho jsme hledala nejakou knihu, kterou bych takto hltala. Uprimne asi se to ani neda jen cist. Clovek tim musi zcela zit a propadnout tomu. Je to uzasna oddechovka. 4 hvezdicky musim dat proto, ze dalsi dily se mi libi jeste vice a zaziraji se mi stale vice a vice pod kuzi.

22.08.2016 4 z 5

Krasojezdkyně Krasojezdkyně Jojo Moyes

Krásná oddechová kniha, do které jsem se zamilovala. Jediné co mi trošičku vadilo byly občasné nepřeložené francouzské rozhovory.

03.03.2018 5 z 5

Muž, který sázel stromy Muž, který sázel stromy Jean Giono

Toto knihu jsem zatím slyšela pouze jako audio knihu, ale i tak jsem naprosto ohromená a plná úžasu.

22.07.2017 5 z 5

Vítr z hor Vítr z hor Andy Wildwood

Kniha se mi líbila. Je psaná čtivým a nesmírně poutavým stylem, který nás neustále nutí čist dál a odhalovat nová tajemství děje. Přestože fantazy není zrovna mým nejvyhledávanějším žánrem, publikaci jsem si oblíbila a určitě se k ní v budoucnu opět vrátím. I přes občasné chybičky si myslím, že je dílo zdařilou prvotinou autora, která si své čtenáře zcela jistě najde. Mnohokrát děkuji autorovi za poskytnutí E-knihy k recenzi.

04.12.2020 4 z 5

Polibek v New Yorku Polibek v New Yorku Catherine Rider

Kniha je hezkou oddychovkou pro mladé dívky, ale určitě potěší všechny ženy, které mají rády pohádky a červenou knihovnu. Mě osobně se takové snění občas velmi líbí :)

15.02.2018 4 z 5

Zdraví z Boží lékárny Zdraví z Boží lékárny Maria Treben

Kniha, která by neměla chybět v knihovně žádného správného bylinkáře

11.02.2018 5 z 5

Z deníku kocoura Modroočka Z deníku kocoura Modroočka Josef Kolář

Jedna z mých prvních knih, které jsem četla. Je naprosto úžasná :)

04.02.2018 5 z 5

Jak vyléčit zlomené srdce Jak vyléčit zlomené srdce Anna Bell

Skvělá oddechová a velmi čtivá kniha typu červené knihovny. Příjemně mě zahřála u srdíčka a pohladila po duši. Také se pro mě stala velkou inspirací k vytvoření mého vlastního seznamu.

28.01.2018 5 z 5

S hlavou v oblacích (pejru) S hlavou v oblacích (pejru) Kateřina Petrusová

Naprosto skvela knizka. Jsem vylozene uchvacena, dlouho jsem nebyla z nejake knihy tak nadcena. Smala jsem se temer porad. Maximalne doporucuji. Jedine co bych vytkla je na muj vkus useknuty konec.

29.09.2016 5 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

skvělá a oddychová kniha

28.07.2016 4 z 5

Saturnin Saturnin Zdeněk Jirotka

Úžasnýčtivý a velmi zábavný příběh. Čte se jednim dechem.

Revizor Revizor Nikolaj Vasiljevič Gogol

Skvělý a velmi zábavný příběh :)

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Krásná "pohádka" s velmi hlubokým podtextem

Restartujte svého psa Restartujte svého psa Pat Miller

Osobně si myslím, že je to naprosto revoluční kynologická publikace, která dává šanci mnoha nešťastným a nepochopeným psům prožít plnohodnotný život plný lásky. Víc se dozvíte v přiložené recenzi...

01.06.2020 5 z 5

Pět domácích prostředků nahradí celou drogerii Pět domácích prostředků nahradí celou drogerii kolektiv autorů

Velmi zajímavá a praktická publikace

10.12.2018 5 z 5

Babička Babička Božena Němcová

Skvělá klasika

28.08.2018 5 z 5

"Četla" jsem ji pouze jako audioknihu, ale i tak je skvělá

08.06.2018 5 z 5

První pomoc pro psa První pomoc pro psa Frank Lausberg

Velice prakticka kniha

25.11.2016 5 z 5

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

Úžasná kniha, přečtená jedním dechem. Už se nemohu dočkat až se pustím do dalšího dílu. Velmi mi pomohla v těžké životní situaci se plně odreagovat a alespoň na chvilku zapomenout na těžkou a bolestnou realitu. Za mě skvělá oddechovka, kterou člověk nemůže jen číst. tou žijete...

23.08.2016 5 z 5