Jaruce Jaruce komentáře u knih

Nepřítel mého nepřítele Nepřítel mého nepřítele Kateřina Petrusová

Další úžasný díl rodiny Bavettovych , ano je jiný než první díl, ale stejně skvělý nechyběl tam humor, který mě fakt bavil, takové hlášky člověka donutí se smát a pak vypadáte jako debil co se začne smát nahlas jen tak z ničeho nic. Libí se mi drsní mafiáni z kterých láska udělá zamilovaný blázny kteří pro své protějšky udělají cokoliv, první díl byl více emoční kdežto druhý více humorný. Opět mě autorka nezklamala a s chutí začnu třetí.

11.02.2016 5 z 5

Nebezpečná láska Nebezpečná láska Kateřina Petrusová

Úžasná kniha, moc hezky se četla s lehkostí a zájem ke konci jsem brečela jako želva a říkala si, že to takhle nemůže dopadnout a konec opravdu překvapil. K téhle knížce jsem se dostala náhodou a vůbec ted nelituji mám z ní hezký pocit. Mám v úmyslu přečíst vse od autorky

06.02.2016 5 z 5

Tři měsíce Florencie Tři měsíce Florencie Mary Carter

Kniha mě bavila a líbila se mi.

30.01.2016 4 z 5

Jen dnešní noc Jen dnešní noc Kateřina Chyle

Moc hezká kniha , škoda že nemá pokračování.

23.01.2016 5 z 5

Zlato(v)lásky Zlato(v)lásky Blanka Hošková

kniha byla celkem fajn, myslím že celou dobu spisovatelka popisuje jednu hlavní osobu a v epilogu pak rozjede rodinné propletení s kolegy a se známými, vše bylo jen okrajově a pak konec nejzajímavější, myslím že kdyby byla kniha napsaná tak jako epilog mohla být zajímavější, ale také je možné, že spisovatelka si nechala téma na další knihu.

22.01.2016 3 z 5

Leova šance Leova šance Mia Sheridan

Tak pokračování Lea nebo spíš pohled ze strany Lea se mi líbil daleko víc, jsem ráda, že Evi a Leo dostali druhou šanci. Nejdřív se mi do druhé knížky nechtělo, ale jsem moc ráda, že jsem ji četla.

09.01.2016 5 z 5

Leo Leo Mia Sheridan

Milá kniha, jsem ráda, že se můžu hned začíst do Leovi šance, Archeuvv hlas byl asi lepší, ale myslím, že i tato kniha stojí za to.

06.01.2016 4 z 5

Dívka, již jsi tu zanechal Dívka, již jsi tu zanechal Jojo Moyes

Moc hezká. Doporučuji.

01.01.2016 5 z 5

Večeře Večeře Herman Koch

Tato kniha mě vůbec ničím nezaujala, po přečtení sté stránky jsem ji zavřela a odložila a myslím, že se k ní nevrátím.

23.12.2015 2 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Přečteno jedním zátahem, myslím, že byla lepší než erotikon, aspoň mě se víc libila tato.

22.12.2015 4 z 5

Levandulový pokoj Levandulový pokoj Nina George

Kniha se mi líbila, ale zas tak nejúžasnější příběh to pro mě nebyl. Četla jsem lehce a se zájmem jak to dopadne. Konec jsem i trochu obrečela. Je to čtení pro dny, když se cítíte tak trochu smutně a ne naplněně, pak po pár řádcích vás Vaše chmury přejdou.

13.12.2015 4 z 5

Hippokratova přísaha Hippokratova přísaha Barbara Wood

Myslím, že jsem od této spisovatelky četla mnohem lepší a zajímavější knihy. Knihu jsem přečetla lehce ale moc me nezaujala jako jiné.

27.11.2015

Ztracená naděje Ztracená naděje Colleen Hoover

Kniha opět hezká, ale ne tak jako první díl . Četla se dobře.

12.10.2015 4 z 5

Bez naděje Bez naděje Colleen Hoover

Knihu četla moje dcera, pak mi ji dala abych si ji přečetla, že je moc hezká, knihu jsem otevřela přečetla asi pět stránek a odložila ji s tím, že to není můj šálek kávy, prostě nebyl to ten správný čas. A právě teď nadešel a já knihu přečetla jedním dechem, byla moc hezká i tak trochu smutná, a jsem ráda, že můžu hned číst druhý díl.

11.10.2015 5 z 5

Archerův hlas Archerův hlas Mia Sheridan

Ano kniha, která vás zaplaví emocemi, láskou, zármutkem, radostí i bolestí. Dojemná a jemná kniha, jak tu bylo napsáno. Je to prostě holčičí knížka :-D. Která z nás by takového citlivého, vnímavého a ještě krásného chlapa nechtěla :-). Těším se na další od této autorky!!

05.10.2015 5 z 5

Čas mezi šitím Čas mezi šitím María Dueñas

Tento příběh mě až tak nezaujal, dal se číst někdy to plynulo úplně rychleji jindy se to docela vleklo, pro mě zdlouhavě popisované některé nepodstatné věci . Přesto knihu neodsuzuji určitě si najde své příznivce.

26.09.2015 3 z 5

Velitelovo děvče Velitelovo děvče Pam Jenoff

Kniha se mi líbila, přečetla na jeden zátah. Není to román o válce ale román o lásce.

20.09.2015 4 z 5

Správné holky Správné holky Jennifer Weiner

Knihu jsem přečetla jen proto, že jsem právě neměla co číst . V knize se píše hodně o židovských zvycích někdy az podrobněji což nemusí každého tolik oslovit. No nic jsem o oslavě dospívání v teto víře nevěděla, tak mě tato kniha tímto obohatila.

14.09.2015 3 z 5

Útěk do Virgin River Útěk do Virgin River Robyn Carr

Tak jak jsem psala o prvním díle že je to výborný román pro ženy, tak ani tento díl není jiný, spíš mi přišel ještě víc přeložený emocemi, které nešlo udržet pod kontrolou. Hezky spisovatelka popsala i vývoj z předchozího dílu.Výborný romantický příběh.

06.09.2015 5 z 5

Městečko Virgin River Městečko Virgin River Robyn Carr

Dokonalý román pro ženy, kdo má rád romantiku ať neváhá a tuto knihu si přečte.

31.08.2015 5 z 5