Správné holky

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Jak se nezbláznit z puberťačky a ještě zamést pod koberec hříchy minulosti… Volné pokračování úspěšného románu Dobrý v posteli Bídák Bruce, který ji kdysi zanechal těhotnou a opuštěnou, je naštěstí minulostí. Od té doby uplynulo třináct let, z Cannie se stala spisovatelka a z nemanželského miminka Joy teenagerka. Jenže když se jí dostane do ruky matčin román plný pikantních sexuálních scén z jejího mládí, obrátí se jí svět naruby. Zoufalá Joy se rozhodne zjistit pravdu. Cannie nemá o ničem tušení, a když její muž Peter přijde ještě ke všemu s nápadem, že by si mohli pořídit miminko, začne mít dojem, že se celý svět zbláznil. Její sestra Elle, která Joy kazí špatným příkladem a špatným vkusem, stejně jako její matka, která se na stará kolena stala lesbičkou, jí v tom zrovna moc nepomohou. Nakonec ale nezbývá, než se ke všem hezkým lžím i ošklivým pravdám minulosti postavit čelem. Nejde to ovšem tak lehce, zvlášť když do hry zasáhne i neúprosný osud…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/84_/84727/spravne-holky-84727.jpg 3.320
Série

Cannie Shapiro 2.

Žánr
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno, Metafora
Orig. název

Certain girls, 2009

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (2)

Kniha Správné holky

Přidat komentář
Pepina19
17.11.2018

Příběh se mi líbil. Myslím, že je těžké pochopit dceru v pubertě, která navíc odhalí mámina tajemství z mládí a na základě těchto tajemství si myslí, že jí máma nechtěla a nemá ji ráda. Dobrý příběh.

Jaruce
14.09.2015

Knihu jsem přečetla jen proto, že jsem právě neměla co číst . V knize se píše hodně o židovských zvycích někdy az podrobněji což nemusí každého tolik oslovit. No nic jsem o oslavě dospívání v teto víře nevěděla, tak mě tato kniha tímto obohatila.


Autor a jeho další knihy

Jennifer Weiner
americká, 1971

všech 7 knih autora

Kniha Správné holky je v

Přečtených38x
Doporučených2x
Knihotéce18x
Chystám se číst27x
Chci si koupit10x