Jara 56 Jara 56 komentáře u knih

Lékařka Lékařka Noah Gordon

Přečteno, dle mého je to nejslabší z autorových románů, ale i tak se dá číst.

14.07.2019 3 z 5

Motiv koní Motiv koní Dick Francis (p)

líbilo, Francis nezklame ani u moře :-D

18.06.2019 4 z 5

Rolf zálesák Rolf zálesák Ernest Thompson Seton

krásně jsem si zavzpomínal na čtení z dětství

18.06.2019 4 z 5

Muž jménem Ove Muž jménem Ove Fredrik Backman

Nádherně napsané, ten bručoun krásně popsaná postava (ten autor mě snad znal:-D), sice než jsem si zvykl na to přeskakování v čase tak mě to trochu vadilo, ale jinak naprostá paráda.

28.04.2019 5 z 5

Půlnoční linka Půlnoční linka Lee Child

i u mě jedna z těch slabších knih od tothoto autora, ale za přečtení jako oddechovka to i tak stojí.

16.04.2019 3 z 5

Rabi Rabi Noah Gordon

Trochu slabší než jiné knihy tohoto autora (zvláště skoky v čase na čtivosti nepřidávají), ale i tak příjemné čtení, mám tohoto autora rád.

22.03.2019 3 z 5

Odpočívej v pokoji Odpočívej v pokoji Lee Child

Podle mě jedna z těch hodně dobrých a navíc Reacher dostal i pořádnou pecku, až mu hlava bolela a to je co říct. :-D

17.10.2018 5 z 5

Vyděrač Vyděrač Felix Francis

U me dobrý, ba co dím víc než dobrý, líbilo se mě a s klidným svědomím doporučuji přečíst, kdo má tento žánr rád.

23.02.2018 4 z 5

Noční můry / Sport královen Noční můry / Sport královen Dick Francis (p)

Povídky, klasika Francisovka a životopis krásně čtivě a zajímavě napsaný.

10.01.2018 4 z 5

Nemáš co ztratit Nemáš co ztratit Lee Child

Jeden ze slabších, ale i tak se dá číst.

06.09.2017 3 z 5

Živá investice Živá investice Dick Francis (p)

Výborně napsané, dle mého jedna z nejlepších knih Dicka Francise, i když vlastně všechny jsou skvělé jen některé jsou ještě lepší. :-)

27.08.2017 5 z 5

Zpěvy hvězd a stínů Zpěvy hvězd a stínů George R. R. Martin

Některé povídky celkem dobrý, ale celkově žádné nadšení.

20.08.2017 3 z 5

Návrat diplomata Návrat diplomata Dick Francis (p)

Sice mám raději ty akčnější knihy D. Francise, ale i tak spokojennost, hezky napsané.

16.03.2017 4 z 5

Katalánec Katalánec Noah Gordon

Trochu z jiného soudku, než Ranhojič a Šaman, ale i tato kniha se mě líbí. Příjemně se četla.

14.12.2016 4 z 5

Šaman Šaman Noah Gordon

Trochu jsem se zalekl, když jsem v komentářích četl, že je to z období války Sever proti Jihu, moc tyto krvavé romány nemusím, ale kniha překonala očekávání a nadchla mě, stejně jako předtím Ranhojič i když ten je z jiného soudku. Je to krásně napsané, postavy jsou pečlivě popsané, včetně různých povahových rysů a to jak u indiánů, tak třeba postava Matky představené zakládají nový klášter. Prostě parádní román a vřele doporučuji k přečtení.

04.12.2016 5 z 5

Černý opat Černý opat Edgar Wallace

Krásně napsané, moc se mě líbilo.

11.10.2016 5 z 5

Nezvaný host Nezvaný host Lee Child

U mě taky dobrý a hodně dobrý.

06.04.2016 5 z 5

Varovný signál Varovný signál Lee Child

Podle mého dobý, svižná knížka slušné zápletky se značnou mírou nadsázky, já takovéto knížky mám rád.

21.03.2016 4 z 5

Cena krve Cena krve Dick Francis (p)

Pěkně napsané i když mě překvapily deprese hlavního hrdiny (u Francisových hrdinů věc ne zrovna častá).

09.03.2016 4 z 5

Cílová rovinka Cílová rovinka Dick Francis (p)

Krásně čtivá Francisovka. Super!

24.02.2016 5 z 5