Vyděrač

Vyšetřovatele BHA Jeffa Hinkleyho požádá o pomoc nejlepší steeplový jezdec současnosti Dave Swinton. Byť je přátelství mezi žokeji a vyšetřovateli krajně neobvyklé, oni dva jsou výjimkou a Jeff se tedy hned za Davem vydává na návštěvu. Než se však stačí dozvědět nějaké podrobnosti o tom, proč miláček národa vypustil závod, pokusí se Jeffa někdo zabít – a vše nasvědčuje tomu, že to byl právě Dave! O pár hodin později je ale hvězda sportovního nebe nalezena mrtvá. Noviny se plní palcovými titulky o sebevraždě a Jeff se pouští do případu, o kterém vlastně nic neví......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/292041/big_vyderac-0E4-292041.jpg 3.962

Jeff Hinkley 2.

Literatura světová, Detektivky, krimi

Vydáno: , Knižní klub

Front Runner, 2015

Kniha Vyděrač

kokrokr
01.10.2020

Dávám tři a půl bodu. Kniha dokáže zaujmout a dobře se čte.

Mystifica
22.08.2020

Klasická francisovka. Oddechová detektivka, která se dá přečíst za den nebo dva, odehrává se v dostihovém prostředí - tentokrat částečně a obsahuje romantickou dějovou linii. K dobru lze přičíst to , že jsem do posledních stránek nevěděla kdo je vrahem.

jprst
19.05.2020

Jedna z autorových slabších knih, taková směsice, kde je dostihové prostředí spíše jen okrajové, nechybí ani prvky červené knihovny a hlavní hrdina je prostě nezničitelný. Nicméně spád to má a určitou míru napětí také.

Jara 56
23.02.2018

U me dobrý, ba co dím víc než dobrý, líbilo se mě a s klidným svědomím doporučuji přečíst, kdo má tento žánr rád.

elcapitano
15.09.2017

Takové nějaké napůl: celkem akční, čtivé, z dostihového prostředí (jak jinak, že?) Ale nějak moc postav, děj se najednou nečekaně rozkošatěl mezi dva příběhy, postupně jsem se trochu ztrácel kdo a proč...
Navíc si úplně nepotrpím na prvoplánové rekvizity, takže bývalý příslušník afghánských speciálních sil v hlavní roli, soukromé tryskáče a dědička miliardového impéria v poslední třetině knihy?

Disease
30.08.2017

Zpočátku mi to přišlo tak nějak průměrné a víceméně recyklované téma ze starších knih tatíka, ale rozuzlení to přece jen zvedlo.

AlčaVaca
23.07.2017

Prostě "Francisovka", nezklamala :-)

vysypanel
19.03.2017

Výborná kniha - geny se nezapřou :-) Přečetl jsem za pár dní, i když jsem si ji zaevidoval už dávno. Vcelku napínavě napsané. Doporučuji