Živá investice

Živá investice

Dobrodružný příběh s detektivní zápletkou z prostředí dostihového sportu, bank a pojišťoven. Hrdinou je pracovník banky, která půjčila renomovanému chovateli pět miliónů liber na koupi chovného hřebce. Když se ukáže, že je tato investice ohrožena téměř neuvěřitelnými okolnostmi, považuje za věc své profesionální cti v tét... celý text

Hrdinou je pracovník banky, která půjčila renomovanému chovateli pět miliónů liber na koupi chovného hřebce. Když se ukáže, že je tato investice ohrožena téměř neuvěřitelnými okolnostmi, považuje za věc své profesionální cti v této situaci zasáhnout. Proti všemu očekávání se mu podaří odhalit rafinovaný podvod a usvědčit pachatele - tímto způsobem nejen pomůže své bance, ale zachrání i chovatele před úpadkem. méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/83_/837/ziva-investice-837.jpg 4.5105

Banker (1982)

Literatura světová, Detektivky
Vydáno:, Olympia

Pet007

Výborná kniha. Mám ráda knihy od Dicka Francise. Nikdy mne žádná nezklamala, i když se točí jen kolem dostihových koní. Je to úžasný svět díky krásným a vznešeným zvířatům, jež lidé milují, ale i zneužívají kvůli zisku.

Alex.rrr

Knihu jsem si přečetla na doporučení. Byla jsem trochu skeptik, ale mile mě překvapil děj i zápletka. Příběh se netáhne, má spád a nenásilné rozuzlení. Skvělé. Malé plus má autor v pěkném popsání chodu institucí pro příběh, např. chod banky a chod u chovných koní. Na oddech doporučuji.

3nitka
17.01.2016

Perfektná zápletka.

alfinha2321
25.10.2015

Když jsem kolem puberty měla období, že jsem mamince projížděla její (téměř) kompletní sbírku Francisů, na tuto si vůbec nepamatuji. Mám za to, že mě tehdy asi tématem nezaujala. Když jsem si teď mezi školní četbu naordinovala jako oddechovku nějaké Francisovy knihy, sáhla jsem mimo jiné po této. A hle, stačil odstup pár (možná až desítek) let a najednou se mi kniha z finančního prostředí nesmírně líbila. Je zcela brilantně napsaná, zápletka graduje, hlavní hrdina je sympaťák a celou dobu mu přejete, aby záhadě přišel na kloub... U mě dozrála na pět hvězdiček. Bravo!

poetree
16.02.2014

Krásná detektivka, moc se mi líbila, matně si ji pamatuju, i když jsem ji četla před 10ti lety..

vitavita
09.03.2012

I bankovní úředník má někdy značné problémy...