Jara 56 Jara 56 komentáře u knih

Záhada čínského bludiště Záhada čínského bludiště Robert van Gulik

Jedna z nejlepších detektivek se Soudcem To. Výslechové metody a tresty dost ostré , ale má to šmrnc a spád, líbilo se mě to.

07.04.2024 5 z 5

Tykev a náhrdelník Tykev a náhrdelník Robert van Gulik

Paráda, je to stará škola, daleko od moderních severských detektivek, ale má to šmrnc a mě tento styl stále dokáže potěšit. A ty systémy trestu.

27.03.2024 5 z 5

Osedlaná řeka Osedlaná řeka Louis L'Amour

Pěkně se to čte i když trochu pohádka, ale dobrý tak za 3

18.02.2024 3 z 5

Na válečné stezce Na válečné stezce Louis L'Amour

Pěkně napsané, po prvních stánkách vtáhne do děje a konec dobrý všechno dobrý, klasický western. líbí

19.05.2023 4 z 5

Spravedlnost Spravedlnost Lee Child

Přečetl jsem skoro všechny knihy od tohoto autora s Reacherem a tato je dle mého opravdu nejslabší, no není vždy posvícení a vše se mě nemusí líbit, ale fakt už to bylo akční až moc.

21.12.2022 2 z 5

Osamělý jezdec Osamělý jezdec Louis L'Amour

Pěkně napsané , ještě že ma Hopy vždy po ruce kamarády z Bar20 nebo dvdjite Y. Ale příjemné oddychové počtení.

24.09.2022 4 z 5

Střelci z Údolí borovic Střelci z Údolí borovic Louis L'Amour

Krásně napsaná kovbojka, čtivá napínavá, řekl bych podle mě jedna z autorových nejlepších.

12.09.2022 5 z 5

Ztracený ranč Ztracený ranč Louis L'Amour

Ve westernech Louis L'Amour dodrzuje pravidla, spravedlnost vždy dojde k cíli a zlo je potrestáno.

04.09.2022 4 z 5

Jezdci z High Rocku Jezdci z High Rocku Louis L'Amour

Příjemná prázdninová kovbojka. Hezky se čte.

26.08.2022 4 z 5

Zrádná stezka Zrádná stezka Louis L'Amour

Taková covbojka v pravý čas umí potěšit a tato hodně dobrá.

21.08.2022 4 z 5

Pokání bratra Cadfaela Pokání bratra Cadfaela Ellis Peters (p)

Krásné v podstatě završení série knih o Cadfaaelovi, hezky se čte celá série, potěšilo mě a souasně je mě líto že již není pokračování.

15.08.2022 5 z 5

Svatý zloděj Svatý zloděj Ellis Peters (p)

Opět pěkné napsané pohodové prázdninové čtení.

16.07.2022 4 z 5

Osamělý vlk Osamělý vlk Louis L'Amour

Hezky napsáno, dokonce ženská muze být zloduch, což v kovbojkach moc nebývá, ale jen trochu, jinak spokojennost s autorem velká.

11.05.2022 4 z 5

Stíny prérie Stíny prérie Louis L'Amour

Eso divokého západu pěkný .

05.05.2022 4 z 5

Temný kaňon Temný kaňon Louis L'Amour

Taková oddechová kovbojka, ale pěkně se to čte a hrdina není žádný superman o to lépe.

28.04.2022 4 z 5

Hrnčířovo pole Hrnčířovo pole Ellis Peters (p)

Krásně napsaný, hezky se u těchto knih odpočívá, krása, není to žádný akční trhák, ale pohodovka.

24.04.2022 5 z 5

To by se zvěrolékaři stát nemělo (1. a 2. díl) To by se zvěrolékaři stát nemělo (1. a 2. díl) James Herriot (p)

Díval jsem se na seriál Všechny velké a malé bytosti a pro porovnání jsem se dal do čtení knižní podoby, je to krásně napsané a na rozdíl od mnoha jiných knih, zrovna tak krásně natočené, spokojennost. Budu shánět další díly o zvěrolékaři, už se těším.

29.03.2022 4 z 5

Psanec Psanec Louis L'Amour

Krásně napsaná kovbojka se vším co k tomuto žánru patří, nejlepších od tohoto autora co jsem zatím četl.

04.02.2022 5 z 5

Nepsaný zákon Nepsaný zákon Louis L'Amour

Hezká, čtivá, klasická kovbojka.

29.01.2022 4 z 5

Právo silnějšího Právo silnějšího Louis L'Amour

Pěkně napsaná kowbojka, sice trochu hokej ve jménech než jsem si zvykl kdo je kladný a kdo ne, ale zaujalo mě a už jdu shanět další knihy od tohoto autora.

25.01.2022 4 z 5